Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yurt Dışında Kız Tavlamak Vs Türkiye

Yurt dışında kız tavlamak 'KOLAY' değil, sadece 'NORMAL' yani 'ZOR' değil. Yurt dışına geldikten sonra fark ettim ki Türkiye'de kız tavlamak inanılmaz zor ve zahmetli bir sanat. Buralarda normal, olması gerektiği gibi.

Kadınlar açık görüşlü ve daha rahatlar bu ise iletişimi inanılmaz kolaylaştırıyor. Kadınlarla iletişime geçmek ve tanışmak pek zor değil ancak bu 'KİŞİSEL YETENEKLERİNİZE' kalıyor. Club ve sosyal ortamlarda pek çok erkeğin oyun bilmediğinden harcanması burada da aynı.

Yabancıların sosyal ortamları gerçekten eğlenceli ve serbest. Kimse diğeri üzerinde baskı oluşturmadığı için gruptan tanıdığınız kızla o gece işler ilerleyebiliyor. Ortam alkol üzerinde dönüyor bu ise sosyalliği inanılmaz yumuşatıyor. Müzik ve alkolle birlikte ortam neşeleniyor.

Türk kızlarında ise genel problem 'dedikodu'. Bir şeyler olup bittiğinde o unutulup gidiyor kimse takmıyor ama türk kızları sürekli bu olayın dedikodusunu yapıyor. Yurt dışında olan türk kızları da ortam ne olursa olsun değişmiyor. Bence türk kızı yurt dışına zor adapte oluyor erkekler daha kolay adapte oluyor.

Yabancıların sosyal ortamları bizden çok iyi çünkü arkasında bir sosyalleşme kültürü var, biz de ise bu kültür olmadığından dolayı problemliyiz. Buralarda insanlar bir şeylerle uğraşıyor yani birbiriyle uğraşan pek kimse yok. Türkiye'de ise insanlar birbiriyle uğraşıyor, yurt dışından attığım fotoğraflar yüzünden beni takipten çıkıyorlar😂 Çekememezlik ve art niyet ciddi bir problem.

Türkiye de gece hayatı leş ve ötesi. Buralarla kıyaslanamaz. Türkiyede gece clubında birisiyle tanışmak dert çünkü ortam çok gergin oluyor. Türk kızları dans etmeyi bilmiyor.

Türkiye'de kızlar iletişim anlamında rezalet götlerinin havada olmasının tek sebebi Türk erkekleridir. Abazanlar kızlara o kadar ilgi gösteriyor ki kızlar artık ilgiye doymuş bir erkek arkadaş ile ilişkiye girmek yerine mastürbasyon yapmayı tercih ediyor. Tıpkı erkekler gibi.

Sosyal medyadan yabancı bir kıza mesaj attım 1 saat içinde cevap verdi. Sorduğum her soruya karşın bana bir soru sordu beni tanımaya çalıştı. Türkiye de rastgele bir kıza mesaj attım ve soru işareti attı. Burada ortalama bir kız Türkiye de mankenlik yapar. Kızların hepsi o derece güzel ama kızın götü gram havada değil.

Türkiye de ortalama bir güzellikte kız yani bacaklarını ay da bir alan, spor yapmayan kızın götü ağzına kadar havaya kalkmış vaziyette.

Türkiye kız tavlamak cidden bir sanattır. Yurt dışında ise sıradan bir şey. Polanya'da bulundum geçen sene turist vizesi ile 1 hafta kaldım. 2 kıza türk yatak adetlerini tanıtma şansım oldu muhtemelen her yıl kaçıp kaçıp gideceğim, polanya beni bekle...

Alıntılar: yasaminpratikgucu.blogspot.com/2019/04/yurt-dsnda-kz-tavlamak-vs-turkiyede-kz.html

Son düzenleme:
Kopyala yapıştır. Eklemede var tabi. Kaynak belirt.

Polonyada daha kolay olabilir oralarda biraz erkek acligi oldugu icin fakat almanyada bu kadar kolay degil
Alman erkekleride polonya ve dogu avrupa ülkelerinde daha kolay oldugunu söylüyorlar

Suan guncel olarak Polonyadayim, ve sunlari soyleyebilirim.
Tabi bunlar sehirden sehire degisir, ben ogrenci nufusunun daha fazla oldugu sehirlerden birinde yasiyorum.
Kiz konulari gercekten normal seviyede, ancak pozitif geri donus az oluyor benim inceledigim kadariyla. Yani burada biraz kultur ve oyun degistigi icin insan bir sure afalliyor. Kizlarin bir cogu biraz cekingen, veya korkarak yaklasiyor bazen. En buyuk sorunda "Ingilizce konusabilecegim bir erkek aramiyorum" sorunu. Son zamanlarda nedense bu tarz durumlarla cok karsilasiyorum. Gerek ben olsun, gerek diger arkadaslar olsun.
Yani Polonya zaten katolik bir ulke, bazilari ABD saniyor burayi gelince 2dk sonra saxoya yatacak saniyorlar, oyle bir sey yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8