Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yüz tipi

Genetik olarak yuvarlak ve yumuşak yüz hatlarına sahibim ve bu pek de hoşuma gitmiyor açıkçası. Minnoş diye tabir edilen suratlar var ya bildiğin öyle gözüküyorum. Daha maskulen, sert mizaçlı olmak için yapılabilecek şeyler var mı ? Veya iyi bir şey mi ? Biraz daha sert mizaçlı olsam hoş olurdu açıkçası

Yuvarlak yüzünü oval yüze tamamlayacak bir saç kesimi yaptır,tabi kaliteli bir berbere git bunun için bir kere paraya kıy :) sonra normal bir berberde kısalttırırsın uzadıkça.

Yakışıyorsa sakal bırak,yüzünü simetrikleştirip,maskülen görünmeni sağlayacaktır.

Genetik olarak yuvarlak ve yumuşak yüz hatlarına sahibim ve bu pek de hoşuma gitmiyor açıkçası. Minnoş diye tabir edilen suratlar var ya bildiğin öyle gözüküyorum. Daha maskulen, sert mizaçlı olmak için yapılabilecek şeyler var mı ? Veya iyi bir şey mi ? Biraz daha sert mizaçlı olsam hoş olurdu açıkçası
Genetik olarak diyorsun bir şey diyemem ama biraz kilo vermeyi dene yüz hatların ve çene kemiğin belirginleşebilir biraz ve @Gerald ın dediği gibi güzel bi saç kesimi ile istediğin sonuca ulaşabilirsin

çeneti keskinleştirmek için yapılan bir egzersiz var ağzına bir tane özel top alıp yarım saat bekliyorsun ancak nerede satıldığını bulamadım

Beyler işe yarıyor o adamınkiler ama ben denemiştim bi süre sonra çene kemiğimde 1 hafta geçmeyen bi ağrı oluştu dişime falan da vurdu ağrısı canım çıktı diyebilirim. Dikkat edin çene kasları düzelmesi zor ve kolay zedelenebilen kaslarmış

Beyler işe yarıyor o adamınkiler ama ben denemiştim bi süre sonra çene kemiğimde 1 hafta geçmeyen bi ağrı oluştu dişime falan da vurdu ağrısı canım çıktı diyebilirim. Dikkat edin çene kasları düzelmesi zor ve kolay zedelenebilen kaslarmış
Kanka normal fittness ta da kaslar ağrıyuor alışma süreci var çünkü o da aynı mantık değil mi sen ne kadar kullandıktan sonra o ağrı oluştu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8