Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zayıftım daha çok zayıfladım

Arkadaşlar 1.79 boyum var 20 yaşındayım ama kendimi bildim bileli zayıfım en son 64 kilolardaydım uzun zamandır tartılmamıştım son 1 haftadır kilo almak için yemeğimi 4 öğüne çıkardım bugün tartılınca 59 kilo olduğumu farkettim moralim çok bozuldu bu durum canımı çok sıkmaya başladı napıcağım hakkında bir fikrim yok bana yardımcı olabilir misiniz
Teşekkürler

karbonhidrata aban öğün sayısıyla birlikte yediklerini de arttır kendini biraz zorla

Kardeşim ben spora basladim.Antremanlari agir girdim.Karbonhidrat tozu kullandim.Istahim felanda acildi 3 ayda 5.5 kilo aldim.Herhangi bir zarari da yok sütten yapılıyor zaten

Kardeşim ben spora basladim.Antremanlari agir girdim.Karbonhidrat tozu kullandim.Istahim felanda acildi 3 ayda 5.5 kilo aldim.Herhangi bir zarari da yok sütten yapılıyor zaten

Sınavlar var ama araştıracağım teşekkür ederim

Öncelikle sana kilo aldırmanı engelleyen nedenleri ara.

Sağlık sounların olabilir. (Hormonal,kıl kurdu vb şeyler) bu tarz sorunların varsa önce onları çöz sonra beslenmeni düzelt.

Sana kendi taktiğimi vereyim. Her yediğin şeye zeytinyağı at. Salatana mesela yarım bardak. Sonra makarnana yarım bardak at , sadece zeytinyağı 1600 kalori ediyor. Ayrıca aşırı proteine ihtiyacın yok 120 gram iyidir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8