Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zayıftım daha çok zayıfladım

Kilo almak icin kilo alma sağlıklı al. Yağlanmak iyi değildir git gym’e yazıl

Tavsiyeler için teşekkürler bir sorum daha var D-vit tüketeyim mi?

En kısa sürede tam kan sayımı yaptırmak için bir dahiliye polikliniğine görün. Orda herhangi bir sorun çıkarsa hallettikten sonra ya kendin ya da bir diyetisyen eşliğinde günlük karbonhidrat ihtiyacını hesaplat. Ona uygun olarak öğünlerinde kalori fazlası olacak şekilde yemek yemeye başla. Buna müteakip spora da başlayabilirsin. Ben 1.90 boyundayım 60 kiloydum spora başlamamla beraber 2 ayda 66 kiloya geldim sayılır. Bir de bedeninin kilo almaya yatkın olup olmama durumu var onu da zaten sana diyetisyen söyleyecektir. Benim vücudum kilo tutmaya pek meyili olmadığından zorlamadan ağır ağır ilerliyorum mesela hedefim de 75 kg civarı.

Arkadaşlar 1.79 boyum var 20 yaşındayım ama kendimi bildim bileli zayıfım en son 64 kilolardaydım uzun zamandır tartılmamıştım son 1 haftadır kilo almak için yemeğimi 4 öğüne çıkardım bugün tartılınca 59 kilo olduğumu farkettim moralim çok bozuldu bu durum canımı çok sıkmaya başladı napıcağım hakkında bir fikrim yok bana yardımcı olabilir misiniz
Teşekkürler
Ben 1.75-1.80 arası boyundayım kilom 55.Beterin beteri var onun için o haline şükret derim başkada bişey demem.

En kısa sürede tam kan sayımı yaptırmak için bir dahiliye polikliniğine görün. Orda herhangi bir sorun çıkarsa hallettikten sonra ya kendin ya da bir diyetisyen eşliğinde günlük karbonhidrat ihtiyacını hesaplat. Ona uygun olarak öğünlerinde kalori fazlası olacak şekilde yemek yemeye başla. Buna müteakip spora da başlayabilirsin. Ben 1.90 boyundayım 60 kiloydum spora başlamamla beraber 2 ayda 66 kiloya geldim sayılır. Bir de bedeninin kilo almaya yatkın olup olmama durumu var onu da zaten sana diyetisyen söyleyecektir. Benim vücudum kilo tutmaya pek meyili olmadığından zorlamadan ağır ağır ilerliyorum mesela hedefim de 75 kg civarı.

Maşallah bro başarılar 👌

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8