Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zengin sarisin 10 hb kizin dikkatini nasil cekerim ?

Instagramda bir alman sarisin kiz var kiz inanilmaz güzel ve cix görünüse görede zengin biri ailesinden
bmw koleksiyonu var hep onlarla story paylasiyor storylerine genelde he pcevap yayziyor takipcilerinin kiz cok etkileyici ama bu tarzda bir kizin durumu beni zorluyor

Sizce mümkünmüdür böyle asiri güzel ve zengin bir kizin normal bir erkege bakmasi daha henüz normal arabasi bile olmayan fakir bir erkegim

Instagramda bir alman sarisin kiz var kiz inanilmaz güzel ve cix görünüse görede zengin biri ailesinden
bmw koleksiyonu var hep onlarla story paylasiyor storylerine genelde he pcevap yayziyor takipcilerinin kiz cok etkileyici ama bu tarzda bir kizin durumu beni zorluyor

Sizce mümkünmüdür böyle asiri güzel ve zengin bir kizin normal bir erkege bakmasi daha henüz normal arabasi bile olmayan fakir bir erkegim
Kanka kızla karşılaşma ihtimalin olsa belki özgüveninle oyunlarla tavlarsın derdim de. Kızla aynı ülkede bile değilsin sanırım, kız Türkçe biliyor mu onu da bilmiyorum. Rotayı yeniden hesaplamanı öneririm.

Kanka Ilk once sunu soylemem lazim her sey direk senin maskulen benliginle alakali.Sen sadece kiz senden zengin ve guzel diye kendine yakistirmiyosun,kiz seni nasil begensin aq.Hb 10 luk kadin yoktur sadece kisiye ozel Hb 10 vardir algi meselesi iste.O kadini tavlamak icin tassaklarin ve maskulenlikden baska biseye ihtiyacin yok.BUNU KAFANA KAZI.ODUL OLAN SENSIN,O SENI KAZANMALI.Atalarin vahsi hayvanlarla dovusurdu boyle forumlarda gezmezdi,okuyup aydinlanacak bi kitabi yoktu.Zayif,celimsiz,acizligini makyaj dar pantolonla bastiran bir amli karsisinda asagilik komplexlerine girme.Ve sana bi tuyo Yakisikli erkekler yada guzel kizlar hayatta cok zorluk gormedikleri icin karakter olarak zayiftirlar GIT ONUNLA KONUS,KIMIN DAHA USTUN OLDUGUNU GORUCEKSIN

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8