Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zengin zamanı satın alır

Merhaba, sürekli kendimi spor yapma isteğinde, sağlıklı beslenme isteği içerisinde buluyorum. Ya da ne bileyim, sosyal ortam kurmak eğlenmek.. Ama zengin olmadıktan sonra bunlar zaman kaybı gibi geliyor. Örneğin, zenginseniz sizin için biri gıda takibinizi yapar yemeğinizi hazırlar. Zenginseniz biri size spor salonunda hangi hareketleri nasıl yapacağınızı söyler. Zenginseniz sosyal ortam çok kolay gelişir. Zenginseniz sizin için HER ŞEYİ yaparlar. Madem durum böyleyse tek bir şeyi -parayı- kazanalım ve diğerleri kendiliğinden gelir (hem de alanında bi kaç yıl uzmanlarla ki siz buna sadece parayla anında sahipsiniz). Para olmadıktan sonra bu şeyleri kasmak vakit kaybı diye düşünüyorum 🙂

Üstteki yazıyı yazdıktan sonra inanılmaz bir olay oldu 😀 Konuyla ilgili resim arıyacaktım googleye düşünerek yazarken rich buy time yazdım ve bu konuyla ilgili görseller beni destekledi öncelikle bu çıkarıma kendiliğimden ulaştığım için çok mutluyum buyrun fotoğraf 🙂

Konu başlığınıda böyle yapıyorum o zaman, #alfalojiGang 🚀

Son düzenleme:
Maddi gücün yanında başka güçlerini de geliştirmezsen pek de bir anlam ifade etmeyecektir. Milyarder ama topluluk önünde konuşamayan bir adam örneğini verebilirim.

Merhaba, sürekli kendimi spor yapma isteğinde, sağlıklı beslenme isteği içerisinde buluyorum. Ya da ne bileyim, sosyal ortam kurmak eğlenmek.. Ama zengin olmadıktan sonra bunlar zaman kaybı gibi geliyor. Örneğin, zenginseniz sizin için biri gıda takibinizi yapar yemeğinizi hazırlar. Zenginseniz biri size spor salonunda hangi hareketleri nasıl yapacağınızı söyler. Zenginseniz sosyal ortam çok kolay gelişir. Zenginseniz sizin için HER ŞEYİ yaparlar. Madem durum böyleyse tek bir şeyi -parayı- kazanalım ve diğerleri kendiliğinden gelir (hem de alanında bi kaç yıl uzmanlarla ki siz buna sadece parayla anında sahipsiniz). Para olmadıktan sonra bu şeyleri kasmak boş diye düşünüyorum 🙂

Üstteki yazıyı yazdıktan sonra inanılmaz bir olay oldu 😀 Konuyla ilgili resim arıyacaktım googleye düşünerek yazarken rich buy time yazdım ve bu konuyla ilgili görseller beni destekledi öncelikle bu çıkarıma kendiliğimden ulaştığım için çok mutluyum buyrun fotoğraf 🙂

Konu başlığınıda böyle yapıyorum o zaman, #alfalojiGang 🚀
Benim Gang fetişim var 😂
Söz doğru Örnekler Yanlış (bana göre ); )
Mesala Zenginler Uçakla daha hızlı gider Maddiyatı zayıf olanlar ise arabayla daha çok vakitlerini harcarlar Gibisinden
Ama Iyi beslenmek için illa zengin olmak gerekmez örneğin Bizim Lenkaran şehirinde yaşayan Bir Reyis 186 yaşamış muhtemelen adam sağlıklı yaşamış fakat o devirde kaçıncı yılda dogudunu gösteren yazılı belge olmadığından Ispatlanamadı.
Spor salonunda ve ya başka şeylerde de aynısı.
Ama Yazdığın Makale de
Şunu Anladım
Ön Plan da her zaman zengin olmak olsun gibisinden

Benim Gang fetişim var 😂
Söz doğru Örnekler Yanlış (bana göre ); )
Mesala Zenginler Uçakla daha hızlı gider Maddiyatı zayıf olanlar ise arabayla daha çok vakitlerini harcarlar Gibisinden
Ama Iyi beslenmek için illa zengin olmak gerekmez örneğin Bizim Lenkaran şehirinde yaşayan Bir Reyis 186 yaşamış muhtemelen adam sağlıklı yaşamış fakat o devirde kaçıncı yılda dogudunu gösteren yazılı belge olmadığından Ispatlanamadı.
Spor salonunda ve ya başka şeylerde de aynısı.
Ama Yazdığın Makale de
Şunu Anladım
Ön Plan da her zaman zengin olmak olsun gibisinden
ben sağlıklı beslenmek paranız yoksa boştur demiyorum, bu gibi her konunun iyisini hak ederiz/yapabiliriz. Ama bunlar derin kolular ve her biri ile uğraşsan mükemmel sonuçlar alman uzun sürecektir. Ama sadece para konusunda bu zamanı harca, diğerlerini senin için yapacak FAKİRLER gelir.

Bir konuda kendini geliştirirken aynı zamanda diğer konularda da gelişmek daha kolaydır iraden daha sağlamlaşır.

tum hayatin boyunca zengin olmaya fokuslan sonra başarama , boşa gecen yillar .d her seyden biraz biraz knk

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8