Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zengin zamanı satın alır

zengin olma yolunda zamanını, enerjini, belki de her şeyini tüketirsin, başarısız olsan bile bu yolda yürümeye değer, başarılı olursan her şeyden önemli olan özgürlüğünü kazanırsın.

Bir köle gibi çalışmak, sevmediğiniz insanların ağız kokusunu çekmek sizler için sorun edilecek şeyler değilse, sizlere söyleyecek sözüm yok.

Zengin olduğunuz zaman para ile derdiniz kalmaz hayattan daha fazla zevk alır sizden sonra gelen çocuklarınız için de daha iyi bir hayat sunma şansınız olur.

Ben hayatımı ÇALIŞMA ve EĞLENCE üzerine kurdum. Sizlere tavsiyem bu sözlerim sadece hatırı sayılar dikkatle düşünmenizdir.

Yazmayı sevmem de beceremem de , kalın sağlıcakla.

zengin olmadan da spor yapabilirsin fit gözükebilirsin sağlıklı beslenebilirsin görünümüne özen gösterebilirsin sen diyorsun ki bunları zengin olmadan yapmanın bi anlamı yok boş kasmaya gerek yok diyorsun peki ilerde patron oldun diyelim çalıştığın bi şirkette işçine terfi vereceksin 2 aday var biri kişisel gelişimine önem vermiş eli yüzü düzgün çalışkan azimli biri öbürü ise tembel vitaminsiz in teki yada orta halli biri hangisini seçersin terfi vermek için elbette kendini geliştirmiş kendine bşyler katabilmiş bireyi seçersin çünkü o azimlidir hırslıdır elinden geleni yapar gözü hep yükseklerdedir pes etmez

mantalite ni değiştir bence paraya ulaşmak için kendini geliştirmelisin öyle düşün

zengin olmadan da spor yapabilirsin fit gözükebilirsin sağlıklı beslenebilirsin görünümüne özen gösterebilirsin sen diyorsun ki bunları zengin olmadan yapmanın bi anlamı yok boş kasmaya gerek yok diyorsun peki ilerde patron oldun diyelim çalıştığın bi şirkette işçine terfi vereceksin 2 aday var biri kişisel gelişimine önem vermiş eli yüzü düzgün çalışkan azimli biri öbürü ise tembel vitaminsiz in teki yada orta halli biri hangisini seçersin terfi vermek için elbette kendini geliştirmiş kendine bşyler katabilmiş bireyi seçersin çünkü o azimlidir hırslıdır elinden geleni yapar gözü hep yükseklerdedir pes etmez

mantalite ni değiştir bence paraya ulaşmak için kendini geliştirmelisin öyle düşün
Burada yanlış anlaşıldığımızı düşünüyorum, konuyu açan arkadaşımın ve benim spor yapmamak ile bir derdimiz yok, hatta ben 3 senedir vücut ağırlığım ile çalışıyorum. 3 senede 10 kilo aldım. Ağır stres altında olmasam daha da iyisini yapardım. bir günde 100 dolar kazanıp yine aynı günde 150 dolar kaybettim ve bu paralar benim için çok büyük meblağlar. bu 3 yıl içerisinde eğitimden eğitime, projeden projeye koştum, birçok kez başarısız oldum daha 21 yaşındayım ve bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. aklımda hala bir iki proje var ve bunları da denemek hayata geçirmek istiyorum. üniye başladığımda köle gibi çalışmayı sorun etmezdim, iyi kötü çalışırız derdim, yine çok sorun etmem, zengin olma yolumda çöpçülük bile yaparım. ama mezun olduğum zaman kendim için çalışmak istiyorum. Bütün bunları yaparken eğlenmeyi, kafamı kaldırıp dinlenmeyi, kişisel gelişimi, okulu, arkadaşlarımı boş vermişlik yapmıyorum.

SADECE, ZENGİN OLMADAN NETFLİX İZLEMEYİ KENDİME YAKIŞTIRMIYORUM.
SADECE, ZENGİN OLMADAN BABAMIN VERDİĞİ HARÇLIK İLE CAFEDE KIZLARLA OTURMAYI KENDİME YAKIŞTIRMIYORUM.
SADECE, ZENGİN OLMADAN 2 LİRALIK KAHVEYE 20 LİRA VERMEYİ KENDİME YAKIŞTIRMIYORUM.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8