Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Zorunlu Mastürbasyon

Seninde mi durum aynı
Kanka , 2 aydır çekmiyorum ilk ay falan aşırı çekmek istiyordum. kendimi tutamıyordum ama iradeli bir insan olduğumdan dayanabiliyordum. 2 ay oldu belki de daha çok , hiç bir rahatsızlığım yok. 31 çekmek istemiyorum artık içimden de gelmiyor. p*rno da izlemiyorum hiç cinsel görseller azdırıyor fakat beni. ama hayat bakımından çok mutluyum , enerjiğim , dersler de daha iyiyim. vsvsvs şuan çekmek ister misin diye sorsan , isterim ama 31 çekmeyi unuttum. ;)

Bişey olmaz erkek adam korkmaz boş yapma burda.

Amk gidin kız bulup onu becerin o kadar dayandınız öyle bozun ezikmisiniz.

Kanka , 2 aydır çekmiyorum ilk ay falan aşırı çekmek istiyordum. kendimi tutamıyordum ama iradeli bir insan olduğumdan dayanabiliyordum. 2 ay oldu belki de daha çok , hiç bir rahatsızlığım yok. 31 çekmek istemiyorum artık içimden de gelmiyor. p*rno da izlemiyorum hiç cinsel görseller azdırıyor fakat beni. ama hayat bakımından çok mutluyum , enerjiğim , dersler de daha iyiyim. vsvsvs şuan çekmek ister misin diye sorsan , isterim ama 31 çekmeyi unuttum. ;)
Benimde durum aynı. 31 cekesim falan yok zaten. Sana birşey olmadıysa bana da olmaz herhalde :D Sağlıkta sıkıntı yoksa devam nofape

Helal olsun ikinize de, ben 11 gun dayanabildim;) rekorum bu
Ben kendi irademi ölçmek için nofap yaptım. Fazla zorlanmadım zaten. Bir gün senin de bırakacağını umuyorum. O zaman anlıyorsun zaten nofapin abartılan bir şey olduğunu. Bana kazandırdığı tek şey vakit oldu :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8