Press "Enter" to skip to content

Çarpıcı Etki – Harun D.

Harun D. – Çarpıcı Etki kitabı

Bu kitabı niçin yazdım?
Güzel bir soru… Bundan yıllar önce ortaokul yıllarında, kız erkek ilişkilerini yeni yeni keşfetmeye başladığım zamandan beri kızlarla iletişim kurarken hep tutuk, utangaç ve genelde başarısız biriydim.

Bu benim için ilk başlarda önemsiz bir sorun olduysa da hayatımın ilerleyen dönemlerinde (biraz da erkek olduğumu daha çok fark etmeye başlayınca) sorun bir çığ gibi büyüdü. Lise yıllarımda el ete dolaşan kız ve erkekleri gördüğümde hep iç çekiyordum ve bir şey yapmak istiyordum, amma ve lakin herhangi bir kızın yanına gittiğim anda dilim düğümleniyordu, ne diyeceğimi bilmemek bir yana oradan hemen uzaklaşmak için planlar yapıyordum.

Bir türlü kavrayamadığım ve sonuç alamadığım bu konudan uzaklaşmak için uzunca bir süre kendimi futbola ve bilgisayarlara verdim. Yani yaşıtlarım dışarıda kızlarla gezerken ben genelde hafta sonlarımı bilgisayar başında ya da bana benzer diğer arkadaşlarımla futbol oynayarak geçiriyordum.
Derken üniversite yılları geldi Yaş 18. Ve tabi bütün arkadaşlarım üniversitede ne güzel kızlar olduğundan ve asıl özgürlüğün en keyifli yılların üniversite olduğundan bahsediyor. Ben üniversiteye de gittim ve gene değişen hiçbir şey olmadı.

İşte tam da bu yıllarda artık bu konu canıma tak etti. Ya kızlarla konuşmaya başlamanın, onlarla beraber dışarı çıkıp eğlenmenin ve bir sürü kızı hayatıma katmanın bir yolunu bulacaktım, ya da sonsuza kadar her günün bir diğeriyle aynı sıkıcılıkta olduğu, içten içe mutsuz bur hayat yaşayıp ölecektim. Bu sorunu ne olursa olsun çözmeye ve kızların aradığı erkek olmaya işte o zaman karar verdim.

Tabii ki bu kararı verir vermez her şey anında değişmedi Uzun ve zorlu bir yol beni bekliyordu. Hayatımda içten içe istediğim ama genelde ne yapacağımı bilmediğim için hep uzak durduğum kızlara ne pahasına olursa olsun yaklaşacaktım. Ve sonunda tam da bunu yaptım. Kızları gördüğüm her ortamda onlarla iletişime girme çabasına girdim.

Önce tanıdıklarımdan başladım. Eskiden yan yana dursak 1 saat ne diyeceğimi bilemeyeceğim kızların yanına gidip sohbet etmeye çalıştım. Tabii bu ilk denemeler çok vasat ve komikti ama ne olursa olsun birer hamle sayılırdı. Daha sonra hiç tanımadığım kızların yanına gitmeye başladım. Çoğu kez garip bir tebessümle ve kale alınmayarak reddedildim. Evet, bunlar alçaltıcı olaylardı, ama ben yılmayacağıma karar vermiştim. İşte bugün bu satırları yazabiliyor olmam, çoğu kişinin vazgeçeceği yerde kendime vermiş olduğum sözü tutmuş olmamdandır. Bu ve buna benzer anlattığım bir sürü denemeden sonra yavaş yavaş daha az reddedilmeye ve kızları çok daha iyi anlamaya başladım.

Sonuç olarak kızlarla iletişim, kaçtığım bir konudan her zaman fırsatını yakalamaya çalıştığım, büyük keyif aldığım bir konuya dönüştü Bu sayede hem kızlan kendilerinin bile tanıdığından daha yakından tanıyan, hem de kızlarla rahat tanışabilen, onların nasıl çalıştığını 2*2=4 kadar net bilen, devamlı kızların peşinden koşmak yerine istediği kızı gidip alan ve hayatına girme şansını ona veren birisine dönüştüm.

İşte şu anda okumakta olduğun bu kitabı, bir zamanlar benim de yaşadığım gibi kızlar konusunda kendini sıkıntıda hisseden, yanlarında ne diyeceğini bilemeyen, sevdiği kız tarafından sevgisi karşılıksız bırakılan ve en önemlisi değerli ve farklı özellikleri olmasına rağmen kızlarla rahat olamayan arkadaşlarım için yazdım.

Bu kitapta anlatacağım birikimleri kazanmam uzun ve zorlu geçen 7 yılımı aldı. İsteğim senin bu yolculuğu 7 yıldan çok daha kısa surede tamamlayıp hayal ettiğin hayata ulaşman. Ve sen bu kitabı şu an okuyor olduğuna göre bunun için önemli bir adımı attın bile. Umarım şimdiye kadarki dostlarım gibi sona da yardımcı olabilirim.

Harun D. 2008

Harun D. – Çarpıcı Etki PDF

Başlarken…

Öncelikle şen bugün hayatının bu alanını düzeltmek için bu adımı attın ve bu başlı başına büyük bir adım. Bu yüzden seni yürekten tebrik ediyorum. Bununla beraber henüz başlamadan bir kaç önemli noktayı seninle paylaşmak istiyorum.

Bu kitapta öğrenecek olduklarını öğrenmek, her günümün uzun bir bölümünü adadığım 7 koca yıl aldı. Sonuçta son derece etkili ve derlenerek neredeyse hap haline getirilmiş bu kaynak ortaya çıktı. Seni temin ederim ki eğer burada bahsettiklerimi uygularsan hayatın hiç ummadığın şekilde değişecek, ama şunu kesinlikle unutma; Eğer dediklerimi gerçekten dışarı çıkıp UYGULARSAN sonuç alabilirsin. Evde oturup sadece bu kitabı okusan bile kızlar hakkında 100 kişiden 99’unun bilmediği bilgileri biliyor olacaksın. Yine de, eğer hayal ettiğin hayata ulaşmak istiyorsan dışarı çıkıp istediğini almalısın. Dediğim gibi bu kitabı yazmam 7 yılımı aldı ve bu 7 yıl için senden istediğim sana öğrettiklerimi dışarı çıkıp uygulaman. Fazla bir şey istemiyorum herhalde.

Bunun dışında ne kadar bilgi edinirsen edin başarılı olmana engel olabilecek bir kaç şey var. Bunlar;
1. Yeni fikirlere açık olmamak. Sonuç alamıyor olsan bile kendi fikirlerine saplanıp kalmak.

2. Bahanelerin arkasına sığınmak ve yapman gerekeni yapmamak. (Yakışıklı, boylu poslu ya da genç olmamanın önemi yok. Eğer dediklerimi yaparsan sen de kızlarla başarılı olabilirsin. O yüzden bahaneler uydurmayı bırak.)

3. Hayata karşı genel olarak olumsuz bir yaklaşım içinde olmak, devamlı trajedilerinden insanlara bahseden birisi olmak, bunları hayatının odak noktası yapmış olmak.

İşte eğer bu özelliklerden birisi sende varsa kendi huzurun, mutluluğun ve hayatının güzelliği için bunlardan hemen şimdi uzaklaşmaya başlamanı öneririm. Bunu yapmak o kadar da zor değil. Sadece bundan sonra:
1. Direkt ‘HAYIR, olmaz’ dediğin yerlerde, ‘dur bakalım, belki benim bilmediğim bir şey vardır” deyip okumaya devam et.
2. Kendini bir şeyler hakkında bahaneler uydurmaya başlarken yakaladığın anda o bahanesini uydurduğun şeyi ne pahasına olursa olsun git yap. (Kızlarla bu çok olur… Ay kız güzel değildi zaten, yok bana bakmazdı ki, o yüzden gidip konuşmadım…)
3. Olumsuz düşüncelerin aklından geçtiği anları yakala ve onları sadece birer düşünceden ibaret olduklarını fark et. İşte o zaman onları değiştirme gücü elinde olacak.

Eline bir kağıt kalem al ve tekrar eden her olumsuz düşünceni yaz. Ve bunların karşısına da olumlularını yaz. Bundan sonra aklına bu olumsuz düşünceler her geldiğinde olumlamaları içinden tekrar etmeye başlayacaksın ve kısa bir süre sonra göreceksin ki bu otomatikleşecek ve olumsuz düşünceler etkisini yitirecek.
Her şeye rağmen bu dediğim noktalar sende mevcutsa bile seninle eğitime devam etmeyi kabul edebilirim. Tek şartım bunları halletmek için elinden geleni yapacağına söz vermen. Çünkü eğer bunları düzeltmezsen sadece kızlar değil, hayatının genelinde de pek başarılı ve mutlu olman mümkün değil.

Şimdi bu önemli notu da aradan çıkarttığımıza göre yola koyulabiliriz.

 Çarpıcı Etki PDF indir

KIZLARLA BAŞARILI OLMAK İÇİN NELERİ DEĞİŞTİRMELİSİN?
İlk bölümde kitap boyunca değiştirmene yardımcı olacağım ve doğrularını sana öğreteceğim kritik konuların genel bir tablosunu çizeceğim.
Evet, kızlarla bugün hiç başarılı olmayabilirsin ve belki de sağına soluna baktığında çoğu kişinin. ‘Parayı bulmalıyız oğlum, zengin olursan her şey tamamdır.’, ya da “Yakışıklı değilsen kızlarla pek şansın yok.’ dediğini duymuşsundur. Ben sana şunu söyleyeyim: Her ne kadar bu laflar bazen hepimize gerçekçi geliyor olsa da hiçbir başarı tek bir nedene bağlı değildir. Birçok neden bir araya gelir ve başarıyı yaratır.

Bunu bir arabanın çalışıp yol almaya başlamasına benzetebiliriz. Arabayı ne sadece tekerlekler götürür, ne de motor. Ancak tekerlekler, motor, direksiyon, benzin, araba kullanmayı bilen bir sürücü vs vs. bir araya geldiği zaman araba yürür hale gelir. Yani biz tekerlekleri olmayan bir arabaya istersek Ferrari motoru koyalım, onu hareket ettiremeyiz.

Aynı şekilde, çok utangaç ve iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir adamın altına Ferrari de versek kızlar konusunda pek bir şey değişmeyecektir.
Bunun için hayatımızı bir anda değiştireceğine inandığımız saçma sapan hayallerin gerçekleşmesini beklemek yerine, doğru parçalara odaklanalım ve hızlı bir şekilde seni de kızlarla rahatça iletişim kuran ve onları çok iyi anlayan birine çevirelim.

Kızların peşinde koştuğu erkek olmak için atman gereken 6 Adım şunlardır:
– Kendin, potansiyelin, çekiciliğin ve kızlarla iyi iletişim kurma yeteneğin hakkındaki inançlarını değiştirmek.
– Kızlar hakkındaki düşünce ve inanışlarını silip atmak ve işin doğrusunu öğrenmek.
– Bir kızı gördüğünde tanışmak için, daha sonrasında onunla ilişkini ilerletmek için ne yapman gerektiğini öğrenmek.
– İyi bir iletişimci olmak için doğru adımları atmaya başlamak.
– Dış görünüşünü daha cazip hale getirmek
– Hayatını doğal olarak daha keyifli ve eğlenceli hale getirmek

İşte bu parçaların hepsi bir araya geldiğinde istediği kızla istediği yerde tanışan ve beğendiği kızla anlamlı ilişkiler yaşayabilen birisi olacaksın.

Hadi başlayalım…

 

 

4 Comments

 1. NONE NONE

  Sosyal dinamiklerle alakası varmıydı bu kitabın?

  • Admin Admin

   Sosyal Dinamikler aslında Mystery PUA’nın grubunun ismiydi. Türkiye’de “Sosyal Dinamikler” ismini kullanarak site kuran Gökhan X. var sadece. Orada da eğitim seti satılıyordu. Harun D. ile onun bağlantısı bildiğim kadarıyla yok. Yine de bu kitap güzeldir.

 2. none none

  tamam teşekkür ederim

 3. Jobs Jobs

  Kitabı banada atarmısınıž

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir