Press "Enter" to skip to content

Erkeklerin Kadın Zaafı

Kadına düşkün olan erkek, Erkeklerin kadın düşkünlüğü, Erkeklerin Kadın Zaafı, Kadınlara düşkün erkek, Kadınlara düşkün olmak, Kadına zaafı olan erkek,Düşkünlük

Kadına düşkün olan erkek

Selam beyler. Nihayet tatil günümdeyim ve yazı gireyim dedim. Aslına bakarsanız farklı bir yazı girecektim bugün ama sabah uyandığımda WhatsApp’tan gelen bir mesaj beni bu yazıyı yazmaya sürükledi. Bir zamanlar bir söz söylemiştim hatırlarsınız.

Paraya zaafı olan kadından, kadına zaafı olan adamdan uzak duracaksın.

Bu sözümün hala arkasında olmakla beraber konuya hızlıca giriş yapıyorum. Kadınlara düşkün olmak başkadır, fırsatları değerlendirmek başkadır. Tamam biz bu yola baş koyarken kadınlarla başarısız olduğumuz için başladık. Lakin mental açıdan hepimiz iyi bir yol katederek meselenin küçük bir kısmının kadınlar olduğunu anladık. Anladınız değil mi? Bazı adamları görürsünüz kadın diye ölür biter. Hatta biriyle beraber olursa onun kıçının dibinden ayrılmayıp ne isterse yapar. Bunun sebebi düşkünlüktür. Bazı erkekler kaypaktır kadınlara düşkün oldukları için yeri gelir dostlarını satarlar. İşte o kaypak benim dostumu zikemem ya amk. Şaka şaka erkek adam erkek g*tü siker.

Her neyse. Kadın düşkünlüğünü biliyorsunuz anlatmaya gerek yok görüyorsunuz zaten. Arkadaşlarım için kızlarla aramı açtığım çok olmuştur. Hiçbir zaman hayatımda 1. planda olmamıştır. Böyle diyorum ama sevgili yaptığım zamanlarda yani eskiden kız ne derse yapıyordum. Normal arkadaş olduğum kızların değil ama sevgilimin yapardım. Light Selami’ydim bildiğiniz. Şimdilerde çıkarıp vuruyorum masaya.

Bu düşkünlüğün farklı sebepleri olabilir. Eğer erkek zor sevgili yapan biriyse kadın bulmakta zorlanıyorsa kaybetmek istemeyebilir. Onun haricinde bayan kasiyerler para uzattığında eli eline değince sevinçten havalara uçanlar olabilir. Çünkü adamın eline yıllarca kadın eli değmemiş. Kendi eline kerkinmekten balonlu naylon gibi elinin her yeri patlamış. Bu adam kadına düşkün olmasında ne yapsın? Aslında her erkeğin kadınlar konusunda şansı vardır ama bu şansı kendileri yok ediyorlar hepsi bu. Sen hiç tanımadığın kadına cinsel penisinin fotoğrafını çeker atarsan kadın seni engeller. Kıvanç Tatlıtuğ falan olsan kaldırdığında oturacak milyonlarca kız olabilir ama öyle biri olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu yüzden “selam çok güzelsin cnm tanışalım mı?” dedikten 5dk sonra pipinizin fotoğrafını kadına atmak ahmaklıktır.

Pick Up Artist

Onun haricinde kadınlar için yatan kalkan erkekler de var. Her sabah kadınlarla tanışmak için sokağa düşüp  onlarca kadına yanaşanlar. Bunlara Pick Up Artist diyoruz. Ben böyle birisi değilim arkadaşlar. Tamam yolda giderken hoşunuza giden hatun olabilir gidip tanışmak isteyebilirsiniz bu normal bir durum. Lakin her sabah kalkıp akşama kadar kız kovalamak bana ters geliyor. Böyle dediğime bakmayın Nisan ayından sonra bende sokaklara akıyorum.

Benim olayım aslında başka. Ben fırsatları değerlendiren bir erkeğim. Ben size yaptığım işin tanımını yapayım öncelikle. Açık Öğretim Fakültesinin Bürosunda çalışıyorum. Her şehirde ayrı büroları var. Sözleşmeli olarak 2 aylığına çalışıyorum. Açık öğretim okuyan herkes buradan gelip kitap almak zorunda. O kitapları veren kişi benim işte. Bilgisayardan öğrencinin kimlik numarasını yazıp öğrenciye verilmesi gereken kitapların listesini yazıcıdan çıkartıp o kitapları veriyorum. Bu sebepten ötürü günlük 400-500 kadar insanla muhatap olmak zorunda kalıyorum. Çok insanla muhatap olmak benim için avantaj oldu kimi zaman kısa sohbetler falan ediyoruz. İyi oluyor yani. Bu yüzden ben de masama adımı soy adımın yazdığı bir kağıt bıraktım. Bu sayede 2-3 tane kız takip etti instagram üzerinden. Bu fırsatı değerlendirmek oluyor. Oraya her gün 200 kadar kız geliyor ve hepsiyle de sohbet ediyorum olabildiğince. İster yanında babası olsun ister kocası ister sevgilisi olsun fark etmez. 3-5 kelam ediyorum.

Onun haricinde oradaki bütün öğrencilerin telefon numaraları ve e-posta adresleri bizde yer alıyor. TC kimlik numarasını yazdığımızda bütün bilgileri çıkıyor. Bazen hoşuma gidenler oluyor sohbeti güzel olanlar. Yaşlarına bakıyorum 1994’ten büyük değilse yani 93’lü değilse facebook instagram veya twitter ne bulursam istek yolluyorum. Evet 94 yılına kadar yürüyebilme kapasitesine sahibim :p Bu yaptığım kadına düşkünlük değil fırsatları değerlendirmek oluyor. Elime bir fırsat geçmiş neden değerlendirip şansımı denemeyeyim ki?

Kadınlara zaafı olan erkek

Ben hiçbir zaman kızlara iltifat eden bir tip olmadım. Sadece 1  defa bilgilerimi sınamak için geçen sene denedim ve beklediğim sonucu aldım. Şöyle söyleyeyim. Bir kıza iltifat etmem için ya sevgilim olması lazım ya da aradan epey zaman geçmesi lazım 6 ay 1 yıl ve daha uzun süreler. Onun haricinde etmem yani. Çok çok üst düzey kızlarla da konuştum. Benim farkım burada başlıyor zaten. Kız her ne kadar güzel olursa olsun etkilendiğimi belli etmem. Sanki her gün onlarca güzel kızla konuşuyormuşum izlenimi veririm. Kız güzelliği için kendisiyle konuşmadığımı anlar. Halbuki ne alaka amk güzel olduğu için konuşuyorum. Herkes kızın güzelliğine iltifat ettiği için elenirler. Ben kızın güzelliğinden etkilenmeyip başka şeylere iltifat edince ön plana çıkarım.

Geçen sene tıpkı böyle bir olayda ulan dedim hiç iltifat etmiyorum kızlara belki iltifat etmek işe yarıyordur. Üst düzey güzellikte üst düzey zekada ve üst düzey zenginlikte bir hatunla konuşuyoruz. Kız altın dişi. Kız benim fakir olduğumu biliyor, aşırı yakışıklı olmadığımı biliyordu. Gece bana ders çalıştırıyor telefon ile whatsapptan. Ders notu hazırlayıp bana gönderiyor soru soruyor çözüyorum vs. Bir seferliğine oyunu bırakayım ne olacak diye düşündüm. Kıza iltifat ettim. Kız dedi ki “bak böyle kızlara iltifat ediyorsunuz kızların g*tünü kaldırıyorsunuz”. Ben herkese iltifat etmem sen istisnasın dedim. Bir iki defa daha iltifat benzeri şeyler ettim. Yıllarca aramız düzgün olan hatunla 1 senedir konuşmuyoruz. O iltifat olayından sonra kız ders çalıştırmayı kesti hatta konuşmamız kesildi. Ben biliyordum iltifat edilmez o kıza zaten her gün nice niceleri ediyordur ama işte bir deneyelim dedik elimizde patladı. Geçenlerde instagramdan takip etmişti beni ama hala konuşmuyoruz o kızla bir daha şansım olmayacak bunu biliyoruz. Bunu da kendi ellerimle mahvettim onu da görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.

Erkeklerin kadın düşkünlüğü

Asıl konu bu değil aslında buralara nereden geldi konu anlamış değilim. İnsan bir sorar adamı çatlatma da sabah ne mesajı geldi de bu yazıyı yazıyorsun diye. Hemen anlatayım. Bildiğiniz üzere diksiyon kursuna gidiyordum. 1 Aylık bir kurstu ve oldukça keyifli bir kurstu. 3 erkek ve 20 kadar kadından oluşan bir kurstu. Yaşıtım yoktu hepsi benden büyüktü ama anlaşıyordum yine de. İstiyenler Diksiyon Kursu Number Close  yazımı okusun. İsteyenler de burayı okumaya devam etsin.

Kurstayken sesimizi kaydederek şiir okuma görevi vardı. Herkes sesini kaydederek şiir okudu. Bir tanesi ben evde yapayım telefonumun ses kaydedicisi yok dedi. Bizim Allahsız Alfa durur mu yapıştırdı cevabı “benim telefondan kaydedip kendine gönderirsin” dedi. Kız şiiri okuyup benim telefonla kaydettikten sonra rehberi açıp numarasını yazmasını istedim. Numarayı yazdı “S” diyerek kaydettim. Hani bir beklentim yoktu. Ses kaydını whatsapptan gönderdim. Kız ses kaydını sil lütfen falan yapıyor. Tamam sildim merak etme dedim. Kulaklığı çıkartıp kulağıma taktım. Sesi gizlice dinleyecektim. Meğer kulaklığı telefona tam takmamışım ve kızın sesini şiirini herkes duydu. Orada bir fail verdim ama iyi oldu bir yandan. Krizi fırsata çevirdim. Kızın numarasını hemen silmiştim. Eve dönünce dur bir bakayım deyip whatsapp mesajlarından numarayı tekrar kaydettim. Kızın görünmeyen profili görünüyordu. Meğer o da benim numaramı kaydetmiş.

Bunu öğrenince ben başka günlerde kıza neg atmaya devam ettim. Öyle böyle derken kurs bitti ve biteli neredeyse 1 ay oluyor. O kıza mesaj atmadım. Dün whatsapp durumumu “Telefonumu formatladığım için numaralar silindi, mesaj atanları kaydederim.” olarak değiştirdim. Sabah uyandığımda bir mesaj “benim numaram da mı silinmiş sesimi kaydetmiştin hani” diye bir mesaj geldi. Halbuki yalan silinmedi. O sesi nasıl unutabilirim sabahları erken kalkmak için alarm sesimdi falan diyerek neg attım. Birazdan sohbet etmeye başlarız.

Benim demek istediğim olay bu. Fırsatları değerlendirmek başka kızlara düşkün olmak başka. Fırsatları değerlendiren adam olun. 2 kelamda olsa edin. Kadınlara düşkün olmak size hiçbir şey kazandırmaz aksine çok şey kaybettirir. Düşkün olduğunuz için ne derlerse yaparsınız. Düşkün olursanız onların hatalarını görmezden gelirsiniz. Düşkün olursanız kendinizi kullandırtırsınız. Düşkün olursanız elinize git gel yapmaya devam edersiniz. İltifatı sevgili olmadan etmeyin derim. Ya da güzelliği yerine başka şeylere edebilirsiniz. Giyim tarzın harika. Ayakkabılarına bayıldım. Müzik zevkin çok güzelmiş. Filmlerden anlıyorsun gerçekten. Bu tarz şeyler yani.

Bu günden itibaren fırsatları değerlendirmeye odalanın. Fırsatınız olduğunda konuşun, fırsatınız olduğunda tanışın. O fırsat bir daha elinize geçmeyebilir çünkü.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

3 Comments

  1. LebridyaL LebridyaL

    Benzer bi olayda benim başımdan geçmişti. Üniversiteye hazırlanıyordum ve o zamanlar özel bir dershanede okuyordum. Sağlık meslek çıkışlı olduğum için ayılan bayılan her eleman kapımı çalıyordu. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyip bunu avantaja çevirdim. Her hafta bayılan bir kız vardı kalbinde sıkıntı varmış. Her hafta bi olay olur beni çağırırlar bende giderdim. Aslında müdahale edilecek birşey yok ama o anı fırsatı değerlendirmek için dur bi nabzına bakayım, dur bi tansiyon ölçelim vs. derken bunun en iyi arkadaşıyla kendisi beni baya tanır oldular. Bir gün hiç unutmam dershane asansörünü beklerken kapıda ikisini gördüm ve görür görmez gülümser şekilde asansör düğmesini zorladım, onlardan kaçarmış gibi eğlenceli hareketler yaptım. Bunlar baya şaşırdı ve hoşlarına gitti belli ki. İkiside bunu neden yaptığımı sormaya geldiğinde muhabbet açıldı ve daha sonrasında durumu anlayıp en iyi arkadaşını sevgilim yapmam içten bile değildi. Arada bir detaylı vücut muayenesi yapmamak elde değildi 😉

  2. MYTHİCALMANX MYTHİCALMANX

    Yazın şu diksiyon şeyine ben de kaydolucam. Bi faydasını görebilecek miyiz bakalım..

  3. Babalar analar Babalar analar

    Yavrum bir gün namusuna düşkün birine rast gelirsiniz abazan hayatınız mezarda biter. Yazık. Nasıl aileleriniz var. Sizlerle aynı ülkede kimse yaşamak istemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir