Press "Enter" to skip to content

Oyun: Baştan Çıkarma ve Kız Tavlama Sanatı

Kız Tavlama ve Baştan Çıkarma Sanatı

Merhaba beyler. Bugün sizlere oyundan bahsedeceğim. Daha önce küçük bir giriş yapmıştım ama yeterli olduğunu düşünmüyorum. Bu nedenle biraz olayı detaylandırmak istedim. Oyun (The Game) yani güzelim Türkçe’ye uyarlanışı Kız Tavlama Sanatı. Ecnebi vatandaşlar tarafından ortaya atılmış bir isim. Bu vatandaşlar olaylara OYUN gözüyle bakıyorlar. Her oyunda geçmek için bazı şeylere ihtiyacın olur.

Oyun’u araba sürmeyi öğrenmek gibi düşünmelisiniz. Kendi başınıza araba sürmeyi öğrenebilirsiniz. Lakin ya arabaya zarar verirsiniz, ya panikler bir yerlere çarparsınız. Mesela yokuşu çıkarken vites düşürmeyi kendiniz akıl edemezsiniz. Mantıken yokuş çıkarken vitesi arttırmamız gerekir lakin düşürdüğümüzü biliyorsunuz. Bunları birilerinden öğreniriz. Çünkü başkaları öğrenmiştir zaten. Sürücü kursuna yazılırız, bir tane hoca verirler, hoca eşliğinde hocanın talimatlarıyla arabayı süreriz. Kısa bir zamanda da öğreniriz. Çünkü teorik olarak tamamız yol gösterenimiz var sadece bize düşen söylediklerini tecrübe ederek doğrulamak.

Oyun da aynı şekildedir. Adamlar teorik olarak her şeyi öğrenmişlerdir. Sadece sana düşen öğrendiklerini uygulamaya geçirmektir. Ülkemizdeki bloglar maalesef bilgi çöplüğünden başka bir işe yaramıyor. TCMA’nın yazılarını alıp bloguna yazıyorlar. Ben alfayım insanlar benim kölem diyerek ortada dolanıyorlar. Oyuna karşıdır hatta Türk erkeklerinin çoğunluğu. Kız tavlama amacım yok amacım kendimi keşfetmek alfamı ortaya çıkartmak derler. Yersen tabi.

Kadınları Etkileme Sanatı: Oyun – The Game

Oyun sadece kadınları tavlamak için değildir.  Oyun sosyal yeteneklerini geliştirmektir. Oyun toplum içinde sevilen adam olmanız için gereklidir. Neil Strauss-Oyun kitabını hepiniz okuyacaksınız. Gerçekten bu blogu takip edecekseniz okuyacaksınız. Neil Strauss gerekli çünkü oyun dünyasını tanımanız için okumak zorundasınız. Oyunu okuyunca anlaycaksınız, oyun oynayan erkeklerin aslında geçmişte aşırı başarısız hatta dibe vurmuş insanların kendini geliştirme macerasıdır. Oyunu öğrendikten sonra stratejiler, teoriler ve bazı kurallar geliştirdikten sonra hepsi toplum içinde ön plana çıkmış kendi toplumlarının hem sevilen adamı hem de toplumun en büyük parçası haline gelmişlerdir.

They Call Me Alpha okumuştur bu blogu takip edenlerin bir çoğu. Adamın gerçek ismi bilinse de gerçekten o kadar mükemmel bir insan olduğu konusu akıllarda hep bir soru işareti olarak kalmaktadır. Lakin Oyun Gerçek.

Neil Strauss, Mystery (Erik von Markovik) ile tanıştığı zamanlar da Mystery dibe vurmuş durumdaydı. Ağlamaktan hastanelik olmuş hatta psikolojisinden dolayı Akıl ve Ruh Sağlığı hastanesinde terapi görmeye başlamıştır. E bu adamların kendilerine hayırı yok bize nasıl olsun? Kesinlikle yanlış bir düşünce. Neil, Mystery ile tanıştığı zamanlarda Mystery oyunu icat etmişti. Oyunun yaratıcısıdır Mystery. Dünyada en çok kadınla yatan adamdır Mystery. Lakin duygusaldır. Her ne kadar oyunun kurucusu olsa da neticede insanız ve bazen birilerine takılı kalabiliyoruz. Mystery’in de tek geçileni vardı. Tek geçilen hepimizin takıntılık yapıp hayatımızı boka sardırma sebebimiz olan kızlara denir. Aslında tek geçilen sizi oyuna sürükler. Sonuç olarak oyun oynayanların hepsi geçmişte başarısız ve iyi çocuklardı. Ben hala onların iyi olduklarına inanıyorum. İyi olmasalar oyunu bize öğretmezlerdi.

Oyuna ihtiyaç duyma sebebimiz şudur aslında. Erkeklerin dikkatini çeken ilk ögeler güzellik ve fiziktir. Kadınların dikkat ettiği şeyler ise ses tonu, dış görünüş ( yakışıklılık demiyorum iyi bir giyim), beden dili, dik duruş, öz güven, mizah gibi ögelerdir. Bunların hepsi öğrenilebilir ve geliştirilebilir şeylerdir. Kadınlar oyununu geliştirmek için makyaj yaparlar. Makyaj yaparak kendi oyunlarına daha fazla insan dahil ederler. Çünkü erkekler güzelliğe önem verirler. Erkeklerde oyunla kendini geliştirirler oyunda daha fazla şans elde ederler.

Tekrar söylüyorum kadınların çekici bulduğu özellikler öğrenebilir ve geliştirilebilir şeylerdir. Oyununuzu geliştirir kuralları öğrenirsiniz. Sonrasında ister daldan dala konar tabak çevirirsiniz, isterseniz de kendinize özel bir kadın bulup onunla devam edersiniz. Oyunu öğrendiğinizde kadınlardan beklentileriniz artacak. Şuan nefes alsın yeter algısında olan erkekler olduğuna eminim. Oyuna başladığımda sevileyim yeter diyordum. Sonrasında algılarım değişti, harika güzellikte kızla sevgili oldum. Hatta sonrasında harika bir fiziği üst düzey olmasa bile güzel ateşli bir hatunla. Şimdilerde arzularım değişti. Amacım sevgili yapmak değil. Zeki, bilinçli ve anlayışlı bir hatuna denk gelirsem beraber olabilirim. Kadınlardan daha önemli problemlerim var ben problemlerimi hallederken onlar zaten otomatik olarak geliyorlar.

Çünkü oyunu biliyor ve kurallarına göre oynuyorum. Oyun gerçek dostlarım. Oyun gerçek bir hayal ürününden ibaret değil. Nereden biliyorsun gerçek olduğunu? Google de küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Mystery pua, Style pua, Papa pua yazarak görsellerde bakabilirsiniz. Her birinin binlerce fotoğrafları var. Farklı farklı hatunlarla. Son olarak öğrendiğim kadarıyla Neil oyunu artık her gün başka hatunlarla yatmak için değil de tek bir kadın için kullanıyor. Mystery de aynı şekilde. Oyun ne istediğinizi bilmek için önemlidir. Kendinizi keşfedebilmek için önemlidir. Ne istediklerini öğrendiler ve istedikleri şeyi yapıyorlar.

Kızları Baştan Çıkarma Sanatı: Oyun

3 kişi oyuna dahil değil sadece. Yurt dışında binlercesi bu oyunu oynuyor. Türkiye de o seviyede değilse bile Türkiye’de de oyun oynanıyor. İstanbul, İzmir, Eskişehir, Bursa, Antalya gibi yerlerde özellikle oyun oynanıyor. Sadece yeterli yol gösterici yok burada. Bilinçsiz yetiştirilme ve yanlış telkinlerden kaynaklanıyor. O izlediğiniz aptal kutularından kaynaklanıyor.

Herkes oyunu kabulleniyor mu? Hayır oyunun destekleyeni çok olsa da düşmanı da çok. Bu yüzden burada yeterli kitleye ulaşabilirsem sadece erkeklerin erişebileceği bir platform oluşturacağım. Gizlilik dahilinde paylaşım yapılacak. Bu blogun amacı kitle edinebilmek ve oyun hakkında bilgilendirebilmek. Oyunun düşmanları çok olduğunu söylemiştim. Feminizm ve feminizmin etkisi altında kalmış erkekler hatta tcma’cıların bir çoğu oyuna düşman. Onlar alfaya dönüşüp kadınlara ihtiyaç duymadan hayatlarını sürdüreceklerine inanıyorlar. Varsın onlar inansınlar. Eski bir tcma okuyucusuyum, yazılarımda çoğunlukla bahsediyorum. İlk okuduğum dönemlerde aşırı gaza gelmiş ve kadınlara düşman olmuştum. Bu yanlış.

Kadınları Tavlama Sanatı: Oyun

İnsanların çoğu oyuna aldatmaca olarak bakıp kendin olman gerektiğini söylüyor. Bu yüzden yazı yayınladım kendin ol yeter yazısını. Kadınlar kendileri mi oluyor sanıyorsunuz? Herkes oyuna dahil aslında farkında olmadan. Tek fark kimileri oyunun farkında kimileri kurallara hakim kimileri bu oyunda profesyonel. Kimileri de ezilen taraf oluyor. Benim amacım ezilen tarafı oyuna dahil edip kuralları öğretmek en azından sonraki hayatlarında ezilmesine engel olmaktır. Kişilik denen şey değişken bir olgudur. Kişilik her yaşanan olaydan etkilenebilir. Oyun kendin olmak felsefesinden daha sahte değildir. Oyun sadece kişiliğini kadınların hoşuna gideceği şekilde değiştirmektir. Kendin olmak yeteneksizlikler ile mutlu olmaktır. Oyun ise kendini geliştirip daha iyi bir kendin olmak demektir.

Oyun ilk başlarda belli başlı kurallar içerse de şimdilerde değişik felsefelerden etkilenmektedir. İnsanlık gelişiyor oyun gelişiyor. Oyun değişiyor. Kabaca oyun Cinsel Pazar Değeri‘nizi arttırmaktır. Hatta kendinizi ödül olarak sunmanızdır. Ödül kadın değil sizsinizdir. Bunu karşı tarafa inandırabilirseniz oyun sizin elinizde demektir. Kadına prenses gibi davranmak hiç bir zaman işe yaramamıştır bu yüzden bu alışkanlıktan da kurtulmak demektir.

Oyuna dahil olmak istiyorsanız Neil Strauss – Oyun kitabını bir şekilde elde edip okumalısınız. Ben pdf olarak paylaştım lakin pdf kitaplarda şöyle bir sıkıntı var. İnsanın okuma hevesi darmaduman oluyor. Bu nedenle imkanınız varsa kitabı satın alın. Yoksa da pdf okuyun. Ya oyunun içindesindir ya dışında. Olay bu kadar basit.

 

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

5 Comments

 1. cemil yıldızlar cemil yıldızlar

  aylardır seninki gibi siteleri takipteyim pazar günü bu site sayesinde pdfsini kindle’a indirip basladım okumaya su an 200üncü sayfaya geldim gerçekten harika ötesi ufkumu actı. cok tesekkurler.

 2. İsimsizolsun İsimsizolsun

  Muck’u zaten biliyorsundur yazından gördüklerime göre, belki de o’sundur hatta. Böyle bir platformda kitle oluşturmaya çalışman hoş olmuş, özellikle yabancı kaynakları Türkçeye çevirmede oldukça öncü olurum, bu konular üzerine paylaşım yapılan, bu olayın mantığını anlama kapasitesindeki arkadaşlarla kendimizi geliştireceğimiz bir platform kurulmasını da isterim, bu konuda yardım da ederim. Kafa açıcı yazılar, umarım toplumun körelttiği, bu konularda hayatında bir sürü sorun yaşayan erkekleri kurtarabiliriz. Bence bu sorun ülkemizin erkeklerinin de önemli bir sorunu, özellikle gençlerin ve bunun dünyadaki yerimize etkisi olduğunu da düşünmekteyim. Yazılarını boş zamanlarımda ilgiyle okuyorum, geneli zaten felsefesini yıllardır oturttuğum şeyler ama okudukça sağlamlaştırmaktayım, iyi çalışmalar.

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   Öncelikle yorum için teşekkürler. Çeviri işi oldukça iyi olabilir. Bloga üye olan herkes içerik yayınlayabiliyor. Bu blogu kurmamdaki amaç sadece benim bir şeyler karalamam değil bilgisi olan herkesin bir şeyler yayınlayabilmesi. Bu yüzden sevinirim böyle bir şey yaparsan. Muck değilim, bu camiada tanınan biri değilim. Oyun felsefesini iyice benimsemiş biriyim. Zamanında öğrenip tecrübe ettiğim şeyleri erkeklerin de öğrenmesini istiyorum hepsi bu kadar. Mail atıyorum çeviri için 🙂

 3. TheNoob TheNoob

  Dostum seni gerçekten sevdim ve seninle birlikte bu yolda kendimi geliştirmek istiyorum.Özellikle o gizli erkek platformun açıldıysa oraya katılmak istiyorum.
  TCMA yı bende okuyordum ve onu okurken senin blogunu keşfettim.”TCMA’yı mutlaka oyun” dediğin yazılarını da gördüm sana güveniyorum ve o blogu okuyup bitirip senin blogunda kendimi bir PUA yolunda ilerleteceğim.Umarım gizli platform açılmıştır asıdjasd ve oraya dahil edilirim 😀

  • Burak Burak

   merhaba böyle bir grup var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir