Press "Enter" to skip to content

Oyun Gizli Kalmalıdır

The Game Oyun,Oyun The Game,Pick Up Artist,Puacemiyeti,Pick Up Artist Türkiye,Kız Tavlama Sanatı,Kız Tavlama Sanatçısı,Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

Oyun – The Game

Merhaba beyler. Kiminiz oyunun içinde kiminiz sürekli erteliyor. Saygı duyarım. Lakin oyuna dahil olduğunuz andan itibaren oyun gizli kalmalıdır, hatta dahil olmasanız bile oyun gizli kalmalıdır. Önceki yazılarımda bahsetmiştim, blog kızlar tarafından takip ediliyor diye. Fight Club’u bilirsiniz. İlk kural Dövüş Kulübü hakkında konuşmamaktır. Bizim de ilk kuralımız Oyun hakkında konuşmamak olacak.

İşin kötü tarafı bir tanesi her yazıyı takip ediyor, ben yazıyı yazdıktan sonra geri dönüp bakmıyorum okumuyorum bile. Yani sadece yazarken aklımda kaldığı kadarıyla. O kız hepsini ezberlemiş desem yeridir. Eski samimiyetimize göre aramızda dağlar kadar fark var. Aramızın açıldığına emin olabilirsiniz. Bahsettiğim kız muhafazakar kesimden bu yüzden kendimi anlattığım kısımlar falan rahatsız etmiş olmalı. Sürekli laf arasında o yazıları kullanarak gönderme yapıyor. Mesele yazıları okumuş olması değil aslında mesele oyunu öğrenmiş olması. Her ne kadar yazdıklarımın bir çoğunda haklı olduğumu söylese de yinede hoş karşılamıyor.

Sen kıza oyunu anlatırsın veya kız oyun oynadığını anlarsa senden uzaklaşır. Bunun sebebi açıktır aslında. Kızlar tavlanıldığını bilmek istemez. Kendisini kötü hisseder. Tavladığın kızlar kategorisine girmek istemez, çünkü ona yanlış bir gözle bakmandan korkar. Fahişe yargısı yemekten korkar. Bu yüzden oyunu öğrendiği andan itibaren sizden uzaklaşır uzaklaşır ve kopma noktasına gelir. Birkaç gündür oyunumu korumaya çalışsam da nafile. Oyunu öğrendi ve sürekli yargılamaya çalıştı. Yaptıklarımdan utanmıyorum, yanlış olduğunu da düşünmüyorum. Kimseye tecavüz benzeri bir girişimde de bulunmadım. Doğuda yaşıyorum ve buradaki sosyal baskı batıya göre oldukça yüksek. Kızlar erkeklerle dolaşabilmek için Merve’lerle olduğunu söylüyor. Batıda durum değişiyor, kadın erkek arkadaşlığına daha sıcak bakılıyor Batıda. Bu yüzden kız rahatça Berke Can ile dolaşmak için ailesinden izin isteyebiliyor. Aradaki toplumsal farkı görmezden gelemezsiniz. Kızı da yargılayamıyorum.

The Game – Oyun

Fıkra bu ya; gemi batınca sadece bizim Temel ve Angelina Jolie kurtularak bir adaya çıkmışlar. Eh adada sadece ikisi olunca doğal olarak sık sık cinsel beraberlikleri olmaktaymış. Ama bir süre sonra Temel biraz durgunlaşmış adeta isteksizleşmiş. Tam bu sırada, içinde çeşitli kıyafetlerin olduğu bir sandık sahile vurmuş. Bunun üzerine Temel de Angelina’ya bir fantezisinin olduğunu söylemiş. Angelina da kabul edince Temel;

“Şu pantolonu giy…
Gömleği yeleği de giy…
Saçlarını da kasketin altına topla…
Sen şimdi mesela İdris oldun tamam mı?” demiş.

Angelina bir şey anlamamış ama “Tamam ben İdris’im” demiş. Sigarasından derin bir nefes alan Temel dumanı yavaş yavaş üflemiş, çapkın çapkın gülümsemiş, kolunu İdris’in omzuna koymuş ve “Ulan İdris 20 gündür Angelina’yı bir becerirem bir becerirem ki…” demiş.

Bu fıkrada gördüğünüz gibi bizim Türk erkekleri skorlarını anlatmaya bayılırlar. Kız bu yüzden anlatıldığı skorların arasında yer almak istemez. Diğer kızlar gibi tavlandığını bilerek ilişkiyi yürütmektense arkadaş kalmayı tercih eder. Bunu çevirmenin mümkün olup olmayacağını merak ettiğim için birkaç gündür çabalıyorum. Lakin gerçekten güçlü bir savunma mekanizması ve ön yargı oluşmuş durumda. Sanırım bu durumu çevirmek mümkün değil. Bu yüzden ola ki oyunu konuştuğunuz bir kıza anlattınız veya samimi olduğunuz bir erkeğe. Yahut kız bir şekilde oyuna dahil olduğunu öğrendi. O kızdan uzaklaşmalısın. İlişki olarak bir şey düşünmüyorsan sadece arkadaş olarak konuşmak istiyorsan sorun teşkil etmeyebilir. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, oyun gizlidir. Herkesin farkında olmadan oynadığı oyunu biz farkında olarak kuralları bilerek oynuyoruz. Oyunu birilerine anlatırsanız yargılanırsınız ve adınız çıkar. Başarı elde etmek yerine başarısızlık üstüne başarısızlık yaşarsınız.

İnanın bana bir kişinin ön yargılarını kırmak yeni birileriyle tanışmaktan daha zor. Hatta mümkün değil desem yeridir. Diyorum ya birkaç gündür uğraşıyorum hiç oyundan haberi olmamış gibi normal konuşmaya devam ederiz belki diye. Olmuyor sürekli laf dönüp dolaşıp oyuna geliyor. Ben dürüst bir insanım her zaman öyle oldum. Yalan söyleme işini çok iyi becersem bile yalan söylemeye ihtiyaç duymam. Bunu beni tanıyan insanlar çok iyi bilir. İnkar etmedim oyunu çünkü zaten gözler önündeydi. İnkar etsem bir şekilde sıyrılırdım ama oyunu öğrenen kızın tepkisini merak ettim. Belki işe yarar oyuna dahil olmak ister diye düşündüm ya da o tarz saçma sapan düşünceler. Belki de oyun ilgisini çeker diye düşünmüşümdür. Ne düşündüğümü pek bilmiyorum.

Pick Up Artist

Her ne düşündüysem bir işe yaramıyor. Oyun gizli kalmalı. Gönül isterdi ki oyuna ihtiyaç kalmadan bu işler yürüseydi fakat sistem böyle işlemiyor. Kadın psikolojisini birilerine anlatmazsak sürekli zararlı çıkan taraf erkekler oluyor. Durumu eşitlemek için ben de üzerime düşen vazifeyi yapıp bildiklerimi aktarıyorum. Başka bir kız daha oyunu keşfetmiş, bu ergen kanka muhabbetlerinin döndüğü bir kız ve kız ilk başlarda bana doğru çekilse bile kısa süre sonra kendini kötü hissetmiş olmalı ki benden uzaklaşıp tekrar arkadaş mesafesini korumaya başladı. Bir defa denedim bu durumu düzeltmek için çaba sarf ettim işe yaramadı. İkincisi de aynı şekilde yaramayacağından eminim. Yine de tecrübe olsun diye deneyeceğim.

Aslında ilk başta kız öğrendiğinde garip bir mutluluk oluşmuştu içimde. Okuduğum bir kitapta bir tane PUA oyunu bir kıza anlatıyordu ve kız bunu bile bile adamla beraber oluyordu. Çevresinde çok kız olduğunu bilerek, diğer kızlar tarafından da ilgi görmüş olması kıza çekici gelmişti. O tarz bir durum yaşanabilir diye düşünmüştüm ama olmadı. O bahsettiğim kişi de zaten çok üst düzey bir insandı. Onda işe yaramış olması Türkiye’de işe yarayacağı anlamına gelmiyor. Oyun zaten genel hatlarıyla Türkiye’de zor. Bunun sebebinden bahsetmiştim. Kızlar sürtük damgası yemek istemiyorlar.

İlk bahsettiğim kız kendisine yaklaşımımın cinsel manada sonuçlanacağından korktuğu için veya cinsel manada sonuçlansın istemediği için uzaklaştığından eminim. Kendisini de aynı şekilde oyuna getirmemden korkmuşta olabilir. Oyunu bile bile oyuna dahil olarak kendini sürtük olarak hissetmek istememiş olabilir. Her şey olabilir. Tek bir şeyden eminim geri dönüşü mümkün değil artık. Arkadaşlıktan öteye gidilemez, her ne kadar sağlıklı bir arkadaşlık olur bilinmez ama neyse. Oyunu gizli tutmanız hususunda anlaşmış olduğumuzu varsayıyorum. Bu yazdığımdan Oyun’dan vazgeçtiğimi falan düşünmeyin. Birkaç gündür yazı girmeme sebebim çalışıyor olmam ve ev internetimin borç yüzünden kapanmış olması.

Blogu takip eden kızlar:

Oyuncudan değil, oyundan nefret edin!

Son olarak beyler sizleri seviyorum. Hafta sonunda bol bol yazı girebilme ümidiyle. Hoşça kalın.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

One Comment

  1. UMRUMDA DEĞİL UMRUMDA DEĞİL

    Şu sınav bi bitsin bu yollara kendimi adadım artık geri dönmem dönsemde kızlar geri yollarlar 🙂 Yılmadan Devam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir