Press "Enter" to skip to content

Tabak Teorisi – Plate Theory

Tabak Çevirmek

Üniversite 1.sınıftasın. Sınıftan veya başka bir sınıftan bir hatunla görüşüp sevgili oldunuz. Bir süre sonra feci bir şekilde ayrıldınız. Tekrar barışmak istiyorsun ama olmuyor. Burada yapılması gereken en doğru hareket başka kızlarla görüşmektir. Adımız yavşağa çıkmaz mı düşüncesine kapılmayın. Siz bir kızla sevgili olduğunuzda bu erkek ilk seneden bir kızla sevgili olduysa bunda kesin bir şey vardır derler. Üniversitede kimi 4 yıl boyunca sevgili yapamıyor. Siz ilk seneden yaptıysanız şanslısınız. Mutlaka ama mutlaka sınıftan veya kızın sınıfından diğer kızlar senin farkına varacaktır. Kızla çıkmayı başarabilmiş diyeceklerdir.

Bu nedenle başka kızlarla görüş, arkadaş ol, sevgili ol veya olma önemli değil. Etrafında başka kızlar olsun. Aralarında hala bu oğlan şu kızla sevgiliydi diye seni konuşan kızlar vardır illaki. Bu etki bozulmadan aralarına katılmalı kızların. Eğer katılmazsanız bu etki bozulacak ve şu Ayşe’nin yol verdiği oğlan değil mi? Hala kızın peşini bırakmıyor, yüzsüz diyeceklerdir.

Tabak çevirme olayı bu noktada doğuyor. Bir erkeğin, aynı anda “çevirdiği tabak” olmalı. Her tabağın görüştüğün bir kız olduğunu farz et. Bazılarını çevirmeyi bıraksan, bazıları kendisi düşüp kırılsa, bazıları hızlı dönmese bile teorinin olayı şu : Bir erkek seçenekleri kadar kendine güvenir ve değerli olur.  Tabak çevirmek oyunun yani kız tavlama sanatının en önemli hislerinden olan Bolluk hissine dayanır. Seçenekleri olmayan erkek, muhtaç bir erkektir. Bu muhtaçlık, öz güvensiz bir erkek yaratır. Muhtaç bir erkek, özgür değildir.

Tabak Teorisi

Temel felsefe “ben kızları etkilemeye çalışan erkek değilim, onların etkileneceği erkeğim.” Her kızın hayatı sıkıcı ve etrafındaki erkekler abazan ve muhtaç.

Beyler kadınların mekanizması bizimle aynı işlemiyor. Siz kendinizi muhtaç hissetmezseniz o kız size muhtaç olduğunu düşünür. Siz başka kızlarla görüşürseniz sürekli ilgi görürsünüz. Çevrenizde çok kız vardır çünkü sizde farklı olan bir şey vardır. Kaybetme korkunuz yoktur bu yüzden rahat ve öz güvenli olursunuz. Bu kızla yatamazsanız diğeriyle yatarsınız. Bu kadın sizi terk ederse diğeri var. E illa terk edilecek değiliz ya arada beğenmediğimiz olur sıkılırız biz istemeyiz.

Eskiden bu konular hakkında sadece kulaktan doğma bilgiler edindiğim zaman hatta googleye kız tavlama taktikleri yazdığım zamanlar bu rahatlığın farkında değildim. Bir kıza aşıktım ve onun dışında kimseyle göz teması dahi kurmuyordum. Sonrasında terk edildim ve aylarca üzüldüm kız ise hayatına devam etti. Sonrasında olayların farkına varınca sürekli başka kızlarla görüşmeye başladım. Benim görüştüğüm kızlar tek olmadıklarını biliyorlardı. Hepsi bir gün tek kalma umuduyla görüşmeye devam ediyorlardı. Dı’lı geçmiş zaman kullandım ama hala öyle. Her gün farklı kızlarla mesajlaşıyorum. Her biri başka kızların olduğunu biliyor kendim de ima ediyorum ama kimse bu durumdan şikayetçi değil. Onlar eğlence istiyor ve eğleniyorlar. Bu durum kadınların bilinç altında tahrik yaratır: “bu adamın seçenekleri var, bu gerçek bir adam bu nedenle onu rekabet etmeden, sırf bir gülüş ve sahte seks vaadiyle elde edemem.”

Eğer sadece bir kızla görüşüp hayatımı ona adamış olsaydım, kız bir gün benden sıkılacak veya ben kızdan sıkılacak ama başka seçeneğim olmadığı için devam etmek zorunda kalacaktım. Yaşadım bu durumları. Şimdi sadece görüşmek istediklerimle muhabbeti devam ettirip istemediğim kişiyle muhabbeti o an bitiriyorum. Bu rahatlığa sahip olmasaydım başka kızlarla görüşemezdim. Her seferinde yeni kızlarla tanışma şansım olmazdı. Onlara muhtaç olmadığımı gösterip hayatıma girersen eğlenceye dahil olabilirsin. Hayatıma girmezsen eğlencenin dışında kalırsın diyorum. Açık açık böyle söylemiyorum onlar zaten bunu anlıyorlar. Sende farklı bir şey var diyorlar. Eğleniyorlar. Başkalarına bahsedip reklamımı yapıyorlar. Oldukça keyifli bir durum. Son 3 yılda 1000’den fazla kızla eğlenceli şekilde mesajlaşmış 50 civarındaysa gerçek hayatta buluşmuşumdur. Şuan eski görüştüklerimden kimseyle görüşmüyorum ama bu durum beni zerre etkilemiyor. Kayıp olarak görmüyorum, görsem bile seçenekleri olan bir erkeğim istediğim zaman başka kızlarla görüşebiliyorum. Bu kadar basit.

Tabak çevirmenin en güzel yanı o özel kadın bağımlılığından kurtarıyor.

POMPALI TÜFEK – SNİPER YÖNTEMİ:

Alfa erkek diye tabir ettiğimiz erkek yani tabak çeviren erkeklerin kullandığı yönteme Pompalı Tüfek yöntemi, Beta erkek diye tabir ettiğimiz aciz erkeklerin yöntemine Sniper Yöntemi diyoruz. İsimlerden de anlaşılacağı üzere Alfa erkeğimiz ateş ettiğinde daha çok hedefe isabet edecektir. Beta erkeğimiz ateş ettiğinde ise tek bir kişiye ya değecek ya da değmeyecektir. Yani Beta erkeği tek bir hedefe odaklandığı için hedefi elde edebilir de edemeyebilir de. Alfa erkeğinde ise durum tam tersi. Pompalı tüfeğin bilyeleri etrafa dağıldığı için illa ki bir hedefe isabet edecektir. Etmeme imkanı yok fakat sniper yönteminde hedefe isabet etmeme oranı çok.

Beta erkeği tüm zamanını, enerjisini hedefi sabırla bekleyerek doğru zaman geldiğinde tüm duygularını belli ederek kıza kabul edersen fino köpeğin olacağım diyor. Bu kız beta erkeğin hedefindeki tek kişidir. Beta erkeği bu doğru zamanı beklediği sürede diğer kadınlarla olan fırsatlarını kaçırmış olur. Kız kabul etmezse beta yıkılır ve kızı elde etmek için ikna etmeye çalışır. Beta kızla sevgili olduğunda kadına tek seçeneğinin hala kendisi olduğunu izlenimi verdikçe tüm güçleri kadına devreder. Betanın başka seçeneği olmadığı için o kadına bağımlı olur ve sonunda yine kendisi zararlı çıkar. Kadın ya terk eder ya da aldatır. Beta erkeğinin bu olayı balığa giderken olta götürmek denebilir.

Alfa erkeği ise bir hedefe yönelirken diğer potansiyelleri göz ardı etmeyerek onlara da kur yapar. Ana hedef olmasa bile diğer hedeflerden illa ki bir tanesi olur. Buna balık ağı yöntemi diyebiliriz. Olta ile balık tutmak zordur zaman ve emek ister. Ağ kullanarak ise hem zamandan tasarruf eder hem daha kazançlı çıkarız. Alfa erkeği balıkların içinden beğendiklerini alır, beğenmediklerini tekrar suya atar. Alternatifleri olan alfa erkeği kızlara daha çekici gelir. Rekabet duygusu sayesinde kendisini alfaya beğendirmek için uğraşır. Sürekli tabak çevirdiği için alfa bağımlı olmaktan kurtulur. Bağımlılığın her türlüsü zarar olduğunu biliyorsunuz zaten.

Sizlerin tabak çevirmenin rahatlığına erişmenizi istiyorum. Yorum yaparak düşüncelerinizi belirtmeyi ihmal etmeyiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere.

 

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

6 Comments

 1. Ahmet Miraç Ahmet Miraç

  Şaşılacak bir durum benim için çünkü son zamanlarda birden fazla kızla konuşuyorum ve hepsi bi yakınlaşma çabasındalar birbirlerinden haberleri var ve sürekli kısıtlamaya çalışıyorlar o onu istemiyor diğeri başkasını istemiyor ? neyse doğru yolda ilerliyormuşum bu yazı da buna kanıt. Sevindim buna, devammm?

 2. Nazilli Nazilli

  Erkeğin Bolluk mentalitesi ile yaşaması Hep kazandırır.Kadınlar karşısındaki erkeğin opsiyonlarinin sayısının fazla olmasından dolayı da kadınları kendi cinsleri ile rekabete zorluyor erkeğin değeri artıyor.

 3. GIGI GIGI

  Her kıza selam yazan piç abazanlar tabak çevirmiş mi sayılıyor şimdi ?

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   Profiline çükünün fotoğrafını koyup her kıza yazanlar sayılmıyor elbette ama onlarda bile bağlanma problemi yokken oldukça sağlıklı bir şekilde düşünebilen sizler niye bağlanasınız?

 4. Allahsizalpha reklamlar nerde tiklayalim üç beş sende yolunu bul kardeşim

  • GODLESS ALPHA GODLESS ALPHA

   Forumda var reklam burada yok burayı google amca banladı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir