Press "Enter" to skip to content

Yaşam Amacınız Olsun

Kadınların Hoşlandığı Erkek Olmak: Yaşam Amacınız Olsun

Pick Up Artist olayını yanlış anlayan insanlar var görebiliyorum. Hayatı kadınlardan ibaret olan onları tavlamakla sınırlı kalan bir erkeği hiç kimse istemez. Üzgünüm beyler. Pick Up Artist’leri yanlış anlayıp kafanıza göre yorumlamayın. Böyle bir insanı ne erkek ne de kadınlar ister.  Varsa çevrenizde böyle insanlar bunlar garip ve ürkütücü insanlardır. O yüzden hayatınızda kadınlardan başka odak noktası olması gerekiyor. Hayatınız uçkurdan ibaret olmamalı. Rüzgarda savrulan yaprak olmayı bırakın artık. Hedefleriniz olsun, amaçlarınız olsun. Sizi siz yapan bir şeyler olsun dünyada. Alanında uzman olduğunuz bir kaç konu olmalı. Sizi siz yapan şeyleri ve sizi mutlu edecek şeyleri ben bilemem bunları siz bilebilirsiniz. Sadece siz.

Okuduğunuz bölümü veya çalıştığınız işi sevmelisiniz. İş ya da okuduğunuz bölümden şikayetçi olarak sıkıcı ve itici olursunuz. Geleceğe yönelik planlarınız olsun. 5 yıl sonra ne tür bir hayat yaşayacaksın biliyor musun? Eğer bilmiyorsan, öğrenmelisin. Bence zamanı geldi. Dünyadaki bütün başarılı insanlar, sürekli kendilerine hedef koyup o hedefe ulaşıncaya dek çalışan kişilerdir. Önce hedefi koyup sonra o hedefin bedelini ödeyeceksiniz. Başarının bütün sırrı budur.

Maddi durumunuz ve kariyerinizle ilgili planlarınızı hallettikten sonra başka konularda da hedefleriniz mutlaka olmalı. Hobileriniz olmalı, tutku duyduğunuz şeyler (müzik,resim,film,şiir gibi), gelecekteki vücut yapınız, eğlenmek için yaptıklarınız hep sizi siz yapan şeyler olarak belirlenir. Nelerden hoşlanıyorsunuz veya neleri yapmayı istiyorsunuz? O kadar çok seçenek var ki. Kendi işinizi kurabilirsiniz, dans kursuna gidebilirsiniz, rafting ,dağcılık paraşütle atlama gibi sporlarla ilgilenebilirsiniz. Bilardo, satranç, dart, tavla gibi oyunlarda ustalaşabilirsiniz. Kendinize ekleyeceğiniz ilgi çekici özellikler edinin ve bu özelliklerinizi geliştirmekle ilgilenin.

Bir süre öncesine kadar her hangi bir yaşam amacım yoktu.  Bomboş yaşayarak geçiriyordum hayatımı. Sonrasında spor salonuna gitmeye başladım. Oldukça zayıf bir insanken spor sayesinde bir kaç kilo aldım. Araya yaz girince sporu bıraktım bir iki ay sonra tekrardan başlayacağım. Fotoğrafçılık kursuna gidiyorum ve diksiyon kursuna yazıldım henüz gitmeye başlamasam bile. Belediyelerin bu konularda hakkını yememeliyiz. Gerek halk eğitim merkezlerinde gerek sosyal tesislerde bu tarz eğitimler veriliyor. İlçe,kasaba veya köy gibi yerlerdeyseniz bu şansınız olmayabilir ama diğerlerinizin böyle bir sıkıntısı yok. Ücretleri de gayet uygun. Diksiyon kursundan sonra şan eğitimi kursuna gideceğim. Şan eğitimi ses eğitimi oluyor. Sesinizi eğitiyorlar. Ses konusunda sıkıntılı biriyim. Burnumda et var sanırım bunun için de doktordan randevu aldım. Sesim hep gripmiş gibi çıkıyor. Ses eğitiminden sonra her hangi bir enstrüman eğitimi alacağım. Ders çalışmayan bir insandım ömrü hayatım boyunca toplasan 10 saat çalışmamışımdır. Bir kaç gündür o konuda da hatamın farkına vardım. Hatamın farkındaydım ama bir şey yapmıyordum. Artık yapıyorum. Öncelikle hukuk veya psikoloji bölümlerinden her hangi birini tercih edeceğim. Hangisi gelirse sorun teşkil etmez. İkisine de ilgim var. Zaten önce hangisini okursam mezun olduktan sonra diğerine geçiş yapacağım. Siyasete atılmayı düşünüyorum bu nedenle insan psikolojisini çözmem gerekli. Hukuk sayesinde de sistemi öğrenebilirim. Diksiyon ve ses eğitimi sayesinde hitap yeteneğimi geliştirebilirim. Benim planlarım bu yönde. Ayrıca okey,tavla gibi oyunlarda hiç bilgim yokken biraz öğrenebildim. Hiç bilmemekten iyidir.

Son olarak kadınlar sizin hayatınızı güzelleştirmezler. Güzelleştiremezler. Kadınlar zaten güzel olan hayatınızın bir parçası olmak isterler. Eğlence isterler. Dert tasa istemezler. Başı boş insan istemezler.

Hayatınızın ipleri sizin elinizde. İster o iplerle intihar edin isterse hayatınızı yönetin. Seçim sizin.

Godless Alpha
Godless Alpha

Soru ve sorunlarınızı mail üzerinden bize iletin. Biz de o konu hakkında yazı yazıp sorunuzu yanıtlayalım. [email protected]

View all posts

One Comment

  1. hasan hasan

    “Son olarak kadınlar sizin hayatınızı güzelleştirmezler. Güzelleştiremezler. Kadınlar zaten güzel olan hayatınızın bir parçası olmak isterler. Eğlence isterler. Dert tasa istemezler. Başı boş insan istemezler.” çok önemli bilgi en ufak derdimi bile anlattığımda kızlar benden uzaklaşmıştı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir