Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film Al Pacino Efsaneliğinden Konuşalım

Al Pacino cidden saygı ve sevgi beslediğim bir aktör ve yaşının 80 olması beni üzüyor. Ölmek için çok efsane ama hepimiz birgün ne olacağını biliyoruz. Adamın kendi karakterine çok zıt bi’ karakter olan Tony Montana, Carlito roller ayrı bi’ yazının konusu zaten. Bir ünlüyle tanışabilsem bu adamla tanışırdım. Daha yeni iki tane filmini izledim: Devriye ve Serpico. Devriye, sadece eşcinselleri öldüren bir katili ve onu bulmak için görevlendirilen bir polisi anlatıyor. Serpico ise kaçık bir İspanyol polisi ve polisler arasındaki rüşvet muhabbetini anlatıyor. Serpico olan bu herif, rüşvete tamamen karşı ve bununla mücadele ediyor. Sizin tanışmak istediğiniz ünlü kim? En sevdiğiniz film nedir?
images

Tony Montana = Maskülenitenin vücut bulmuş halidir kendisi . Yaralı yüzü izlemeyen varsa ayıp eder gidip izlesin hemen .

Californication(Hank Moody) diziyi izlemeyen varsa izlesin geçen sene izlememe ragmen her sahnesini hatırlarım yalnız bu film degil dizi.

Neler katabilir bana Ve ne ile alakalı?
Çok şey katacagından eminim sayamayacagım kadar fazla şey kattı çünkü bana kısaca konu şu - Hank dizinin ana karakteridir. Hareketli bir özel hayata sahip olduğu için kızının annesiyle tekrar birlikte olma isteğini gerçekleştirmekte zorlanır. Kadınları mıknatıs gibi kendisine çeken bir karakter olan Hank, kızı ve eski eşiyle tekrar mutlu bir aile kurmak ister. (konusunun çok dışında bölümleri var 7 sezon zaten dizi bölümleri 20 30dk filan degişiyor çerez gibi)

bu yazıyı okuduktan sonra izledim filmi güzel filmdi ama çok uzundu ve pek akıcı değildi o yüzden filmin sonunu zor getirdim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8