Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Alfa Erkeği Telkini Yayınlandı!

Pekala. Durdurmadığımız sürece o yazılanları okuyamıyoruz izlerken, bilinçaltımız fark ediyor değil mi ? Zaten amaç mesajları bilincimize değil, bilinçaltımıza yollamak.
Evet, buradaki amaç sen fark etmeden telkinleri bilinçaltına yollamak. Bilincin bir bekçi, telkinler de bekçiye görünmeden içeri sızan olumlu dönüşüm mesajlarıdır.
Aga benimde psikolojiye merakım var böyle yeni başlayanlar için kitap onerirmisin
Warriorsll33, Rod Plotnik'in "Psikolojiye Giriş" kitabı genelde psikoloji öğrencilerinin rehber kitaplarından biridir. Çok da iyi bir anlatımı vardır. Onu öneririm başlangıç için.
Hocam bugün bu telkine başlıyorum.
Bir sorum var indirip yaparsam ses dalgalarında değişim olur mu? Olursa etki azalır mı?
İndirebilirsin Lightning Well, ama önermem. Neden mi ? Hem içine yüklediğim frekanslarda bozulmalar meydana geliyor, hem "Auditory Subliminal" özelliğini kaybediyor. O yüzden etkisi %50 azalıyor diyebiliriz. Tam etki için indirmeden izlemeni öneririm.
Hocam ben bu telkinlere guvenemiyorum bir turlu. Surekli icimde suphe oluyor. Ya bu telkini hazirlayan kisi alfa olmak icin falan degilde, picligine baska bir telkin enjekte ediyorsa bize? Alfa olucaz diye dinleyip baska psikolojik sorunlar yasamayalim..
Vallahi mitch'ciğim bahsini ettiğin piçleri bilmem lakin benim son isteğim milletin bilinçaltını gondiklemek, böyle gereksiz uğraşlarla vakit kaybetmekten hiç haz etmem. Kaldı ki, alayımız deliyiz zaten, benim delirtmeye çalışmama ne gerek var :) Videoda kullandığım telkinlerin bir kısmını zaten videonun açıklama kısmında paylaşıyorum. Ha gene de şüphede kalırsan bana özelden ulaş, sana telkinlerin tamamını yollarım ;)
İzlerken yüzümde gülümsemeler oluştu bunun bir açıklaması varmı ayrı izlerken gözlerimi çok fazl kırptım sorun olurmu
Sorun olmaz değerli Sigma, aksine, bu durumu yaşaman telkinin bilinçaltına etki ettiği anlamına gelir. Gözünü çok kırpıyorsan bilinçaltın telkinlere direnç gösteriyor olabilir, bu iyiye işaret. Bir müddet bu direnç devam eder, hatta artabilir de, çünkü bilinçaltın mevcut alışkanlıklarından vazgeçmek istemiyor ve telkinin sana aşıladığı yeni alışkanlıklara direniyor, bunun da fiziksel olarak sana yansımaları oluyor, göz seğirmesi gibi.

Evet, buradaki amaç sen fark etmeden telkinleri bilinçaltına yollamak. Bilincin bir bekçi, telkinler de bekçiye görünmeden içeri sızan olumlu dönüşüm mesajlarıdır.

Warriorsll33, Rod Plotnik'in "Psikolojiye Giriş" kitabı genelde psikoloji öğrencilerinin rehber kitaplarından biridir. Çok da iyi bir anlatımı vardır. Onu öneririm başlangıç için.

İndirebilirsin Lightning Well, ama önermem. Neden mi ? Hem içine yüklediğim frekanslarda bozulmalar meydana geliyor, hem "Auditory Subliminal" özelliğini kaybediyor. O yüzden etkisi %50 azalıyor diyebiliriz. Tam etki için indirmeden izlemeni öneririm.

Vallahi mitch'ciğim bahsini ettiğin piçleri bilmem lakin benim son isteğim milletin bilinçaltını gondiklemek, böyle gereksiz uğraşlarla vakit kaybetmekten hiç haz etmem. Kaldı ki, alayımız deliyiz zaten, benim delirtmeye çalışmama ne gerek var :) Videoda kullandığım telkinlerin bir kısmını zaten videonun açıklama kısmında paylaşıyorum. Ha gene de şüphede kalırsan bana özelden ulaş, sana telkinlerin tamamını yollarım ;)

Sorun olmaz değerli Sigma, aksine, bu durumu yaşaman telkinin bilinçaltına etki ettiği anlamına gelir. Gözünü çok kırpıyorsan bilinçaltın telkinlere direnç gösteriyor olabilir, bu iyiye işaret. Bir müddet bu direnç devam eder, hatta artabilir de, çünkü bilinçaltın mevcut alışkanlıklarından vazgeçmek istemiyor ve telkinin sana aşıladığı yeni alışkanlıklara direniyor, bunun da fiziksel olarak sana yansımaları oluyor, göz seğirmesi gibi.
Peki yüzümdeki gülümsemenin nedeni ne olabilir

Peki yüzümdeki gülümsemenin nedeni ne olabilir
Telkinler nasıl bilinçaltında direnç oluşturuyor ve bu durum göz seğirmesine sebep oluyorsa, aynı zamanda olumlu dönüşümleri de sağlıyorlar. Özellikle bu konuda yapılan araştırmalarda olumlu telkinlerin kişide endorfin salgısını arttırdığı tespit edilmiş. Endorfinin salınımı vücutta belli başlı etkilere sebep olur, bunlar; nedensizce bir mutluluk hissi, gülümseme, omuzların dikleşmesi ve bazı kişilerde uyku isteği olabilir.

Kanala abone oldum ve izledim. Çok iyi bir yola girişmişsin sonuna kadar destekliyorum. Bazı arkadaşlar itiraz etmiş işe yaramaz demeye getirmişler ancak telkin telkindir gayet faydalı. Devamını bekliyoruz.

21 gün dinlemeniz gerekiyor etkisini göstermesi için. Uyumaya yakın dinlerseniz daha yararlı olacaktır çünkü beyin alfa frekansında oluyor. Kendi kendinize telkin verecekseniz de "ben korkak değilim" değil de "ben cesurum" gibi pozitif telkinler vermeyi deneyin daha yararlı olacaktır.

Hocam indirebiliceğimiz bir siteye upload etseniz daha güzel olmaz mı? Youtube açık dinlenmiyor ki.

Teşekkürler hocam. Şimdi izledim. Bende de yukardaki arkadaş gibi gülümseme oldu. 21 gün boyunca günde 1-2 kez izleyeceğim. 21 gün sonra değişim olup olmadığını yazarım.

benim anlamadığım ben dominantım cümlesinin arkasında neden kız resmi var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8