Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Anket var

Hangisi?

  • Onlarca yüzlerce kızla takılmak mı

  • Tek kişye bağımlı kalmak mı


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
238
Tepkime puanı
242
Şehir
Bursa
Sonuçlar olması gerektiği
Gibi bazen forumda gözüme çarpıyor hayatımın aşkını bulup evleneceğim vs vs diyen alfa ayağına yatan yıkıklar. Bunların sayısını tespit etmekniçin yaptığım bir anketti.

İyi forumlar...
 

Jim

Katılım
22 Nisan 2018
Mesajlar
239
Tepkime puanı
285
Yaş
24
Konum
Samsun
Şehir
Samsun
Alfalık kadın erkek ilişki dinamiğini belirler. Ondan sonra ister evlenirsin ister one night standlere akarsın. O sana kalmış.
 
Katılım
12 Ağustos 2018
Mesajlar
13
Tepkime puanı
7
Yaş
19
Şehir
İstanbul
evliliğin alfayı öldürdüğünü düşünüyorum bro

İyi forumlar...
Bir Altın dişiyle evlenmek bilemi.. Eğer öyleyse yanılıyor olabilirsin. Çünkü o bizim beta kezbanlar gibi trip atmaz ve hipergami veya shit test gibi saçma şeyler yapmaz. O erkeğini öyle sevmiştir. Ha evlendikten sonra bu dişiyi aldatırmısın bilmem. Mutfakta aşçı, Dışarıda Hanımefendi, Yatakda tam bir fahişe.
 
Katılım
18 Ağustos 2018
Mesajlar
147
Tepkime puanı
143
Yaş
19
Şehir
Tokat
Biraz macera yaşadıktan sonra düzen için tek eşlilik en iyisi gençlik elden gidiyeh dedikten sonra evde ne yimeh yapacak kadın bulursunuz nede sakat belinizle gibecek bir kadın. yada çocuklarınızın istikbalini düsüneceğiniz bir eş.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst