Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.
  • Sitemizin renklerine ve konseptine uygun bir logoya ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler mail üzerinden iletişime geçebilir. Mail: alfalojimedya@gmail.com

Bilgisayar & Konsol Oyunları

Katılım
17 Nisan 2018
Mesajlar
29
Tepkime puanı
16
Şehir
Kocaeli
Ben bilgisayar,konsol oyunlarının insanların kendini geliştirmesini önlemek ve yaşadığı hayatı sorgulamadan yaşaması için yapıldığını düşünüyorum. Eğer kendimizi her konuda geliştirmek istiyorsak bu oyunları bir iş yaptıktan sonra kendimize ödül olarak oynamanızı tavsiye ederim. Böylece iç disiplinimizi de sağlamış oluruz.
 

Kasrqaa

Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
802
Tepkime puanı
1,641
Şehir
Eskişehir
Bilgisayar oyunlarını tek faydası ingilizce geliştirmesi başka hiçbir faydası yok.Bizim hayatta kalma mekanizmamız olsun.Ödül mekanizması olsun hepsini bozuyor.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
137
Tepkime puanı
104
Şehir
İçel
Bazı filmler kitaplar diziler bakış açısı kazandırır bilirsin. Hikayesi güzel kaliteli oyunlarda bunu yapar ve karakter bizim seçimlerimizle ilerler.
Lol falan oynuyorsan da gelişecek tek şey el-göz kombinasyonu olu başka hiç bir şey olmaz ama bi Assassin's Creed 2 oynadıysan bir Witcher serisi oynadıysan iş değişir tabii.
 
Katılım
1 Ağustos 2019
Mesajlar
111
Tepkime puanı
142
Şehir
İstanbul
Bilgisayar oyunu diyerek geçmemek lazım aslında. Buraya bu konu hakkında detaylıca yazmaya kalksam 2 sayfa yazı çıkar ama şu videoyu atarsam arkadaş yaklaşık 8 dakikada tüm konuyu özetlemiş. İzleyin derim;

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst