Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Boşanmak

Herkese merhaba,çok uzatmadan konuya girmek istiyorum annem ve babam boşanacaklar,bu gün adliyeye gittiler... Babamın bir arkadaşıyla emlakçısı var ve işleri iyi değil,zaten geçimimizi emekli maaşıyla karşılıyorduk.Annem de ayrıldıkları için işe girmek zorunda...
Aranızda anne babası boşanmış kişiler var mı? Eğer varsa bu durum sizin hayatınızı nasıl etkiledi? Maddi açıdan bizim(ben 16 yaşıma yeni girdim,bir de 18 yaşında abim var.) okul hayatımız etkilenir mi? Veya verebileceğiniz herhangi bir tavsiye var mı? Herhangi bir yazım hatası yaptıysam üzgünüm,şu an da pek iyi değilim eğer yardım edebilirseniz çok mutlu olurum hepinize teşekkürler...

Çalışmak zorunda kalabilirsin etkilenir . Gereksiz bir şey için boşanıyorlarsa engel ol , diğer türlü yediğin içtiğin giydiğini mutlaka etkiler dostum

Kaybet kaybet durumu olmuş ama epidemi(pandemi tanim çok ayağa düştü) nIn bir etkiside temeli zayıf olan şeyleri kökünden yıkması. Evlilikler buna bir örnek. Yapabileceğin çok birşey yok daha ergensin. Seni zor ama sonunda gerçek bir adama dönüşeceğin zorlu bir yol bekliyor. Kimseden medet ummayi kesip redpill farkindaligiyla olayları kabullendigin gün birşeyler pozitif olma yolunda ilerleyecek demektir.

Eğer iki tarafın da maddi durumu iyiyse ve ilişki kötü gidiyorsa olumlu gelişecek bir durumdur fakat senin için olumsuz sonuçlanacaktır abinle birlikte engellemeniz daha iyi olacaktır

Hocam ne için boşanıyorlar bilmiyorum ama çok ciddi bir sorun değilse gerekiyorsa kapının önüne yatın ama engel olun. Biriniz 18 biriniz 16 yaşında adamlarsınız. Tahminimce 20 yıla yakın bir süredir evliler. 20 yıl boyunca idare etmişler niye daha fazla edemesinler bunu kullan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8