Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Bu kızlarla nasıl baş edeceğiz ?

Katılım
13 Temmuz 2018
Mesajlar
48
Tepkime puanı
94
Şehir
Adana
Bugünün son konusu iyi okumalar dilerim.

Bir arkadaşımla sohbet ederken konu doğal olarak kadınlara kaydı (şaşırdık mı?).

Şöyle dedi bana ;

Ben gerçekten şanssız bir nesil olduğumuzu düşünüyorum. Teknolojik anlamda neredeyse her şey ama her şey aleyhimize. Ciğeri 5 para etmez kızlar bile ciddi ciddi kendini bir halt sanıyor. Özellikle şu Instagram denen illetle nasıl baş edeceğiz bilmiyorum! Ülkemizdeki karaktersiz troll sürüsü yüzünden en tipsiz rezil kızların bile burnu bulutlardan inmiyor, orta-üst seviye olanlarınki zaten galaksiyi aşmış. Bu dediklerim bilhassa 18-23 yaş arası kesim için geçerli, belki diğerlerinde de durum aynıdır bilemem.

Bunlarla nasıl baş edeceğiz ?

Tabiki de böyle demedi ben sadece kendi yorumumu da kattım :D. Peki bunlarla nasıl baş edeceğiz ?

Bir kızla etkileştiğinizde kızın size karşı kendini bir halt sanmasının 3 nedeni var :

  1. mavi haplı ilgisi,
  2. instagram gazlı şımarma
  3. sizin disiplinsizlik, hedefsizlik, p*rno, oyun, mastürbasyon, kızı zihinsel merkez yapma ve mavi hapınız nedeniyle düşük değerli olmanız.
Eğer 1 ve 2 olmasa bile 3 yüzünden başınız dertte olabilir. Örneğin değer olarak düşük veya hiyerarşide dipte bir adama karşı en düzgün kız bile kendini “bir halt” sanar. Hipergami gereği. Gayet doğal bu.

Problem şu ki çoğunuz 3.yü değiştirmek gibi zor bir işe girişip onda ısrar etmek yerine daha kolay olan yolu seçiyorsunuz : 1 ve 2den şikayet etmek. Devir zaten mağduru oynama devri. Bakın 1 ve 2 çok ciddi problemler ama eğer 3 için en az 1 sene çabalamadı iseniz sizin bu konuda şikayet etmeye hakkınız yok. Zira 1 ve 2, 3te yığılı erkeklerin eseri.

Sence bu işin çözümü nedir? Bunlarla nasıl baş edeceğiz?

Öncelikle kendi odanızı toplayacaksınız yani kendi değerinizi arttıracaksınız. Günde en az bir posta pornoda “first person shooter” olan elemanın (espriyi anladınız mı?) derdi “ciğeri 5 para etmez kızlar bile ciddi ciddi kendini bir halt” sanması değildir. Tüm kadın popülasyonu için değersiz olmasıdır. Aynı şekilde “abi konsantre olup ders çalışamıyorum” diye ağlayan adamın derdi de kızlar değil. Bu adamlar kendi hayatlarına ve zamanlarına sıfır değer veren erkekler. Kendi hayatına ve zamanına değer vermeyen adama bir kadın neden değer versin.

Önce kendi kişisel değerini arttıracaksın. AMA bunu kendin için yapacaksın, bir kız için değil. Burası önemli. Bunu daha çok kadın için yapabilirsin zira “ben bundan zevk alıyorum” diye yani kendin için yapacaksın. Ama Nalan’ı elde etmek, Zehra’yı “o kaybettiğin adama bak istedim” diye üzmek için değil.

Kendi çöpünü toplayıp merdiveni tırmanmaya başlamayan adama taktik vermek zaman kaybı. Kağıttan kaplan olmayın. Gerçek bir kaplan olun :

Kadınlarla ve hayatta gerçekten başarılı olmak için dominant / egemen olmak zorundasınız. Daha kendi hayatına ve düşüncelerine dominant olamayan erkek başkalarına dominant olamaz. Olsa olsa zorba ya da götün teki olur.

Mesela, buraya gelip ya da konu açıp “abi acil yardım” diye kız meselesi / sorunu çözmek için tüyo / yardım isteyen ama bahsettiğimiz disiplin ve spor hayatını ısrarla yapmayan adamlara tek kelime yazmak israf. Siz gerekli ağır antrenmanı yapmadan ringe çıkan boksörlere benziyorsunuz. Biz size kenardan en iyi gardı, en seri yumruk kombinasyonlarını bağırsak ve siz hepsini tek tek yapsanız bir işinize yarayacak mı sanki? O tıfıllıkla isterseniz en teknik gardı alın, en seri yumrukları atın. Dayak yemeye ve nakavt olmaya mahkumsunuz. Ve süpriz süpriz süpriz … Bu maçtan çıkıp da yine ağır antrenman yapmadan ringe çıkarsanız, bilin bakalım ne olacak?

İkincisi de tabii ki başkasının avının kıçını kaldırmayın. Kendini geliştirmek zaman ister ki bu yıllar sürebilir. Ama önceyi bırakmak, yörüngeden inmek ve ilginizi dikkatli dağıtmak hemen yapılabilecek şeyler. Paralel bir evrende hatunların kendilerine göz kırpan adama bacaklarını açtığını düşünün. Erkeklerin en boktanı bile kendini bir halt sanardı. Durum bunun tersi. Böyle düşünürseniz az çok ne yapacağınızı da anlarsınız.

Son olarak da, Instagram ile ya da ciğeri beş para etmezlerle başa çıkmanın yolu, onları yok saymaktır.Bakın mavi haplı iken yüzüne bakmadığım bazı kızların sonradan geçmiş fotolara bakınca aslında oldukça güzel olduklarını ama kolumda gezdirmek için göz kamaştıran bir tanrıça arayışım yüzünden (ezik onay ihtiyacı) onları tamamen görmezden geldiğimi görüyorum. Sizin de en az böyle bir tane kız vardır çevrenizde. Onları nasıl görmezden geliyorsanız Instagram güzeli tipli hatunları da yok sayın.

Kırmızı haplı bir erkek olun ve instagram güzeli tipli hatunlara yapmanız gerektiği gibi tepeden bakın. Bugün squad poposu fotoğrafı koyan, Yakuza tetikçisi gibi dövmeli, iyi kalite şişme bebek mi gerçek mi anlamak için 2 dk bakmanız gereken, şımarık, kişiliksiz kızlara tepeden bakma kabiliyetinizi kızların güzelliği ile ateşlenen açlığınızca boğulmasına izin vermeyin.

Türkiye’de çok salakça bir laf vardır : “Abi yeme bizi, böyle diyorsun da verse s--mez misin?” Bunda anlaşılmayacak ne var bilmiyorum ama “evet, verse s--mem”. NOKTA.

Burayı takip edip de son bir ay içerisinde Instagramdan bir kız selfiesine like atan adam varsa burada “ben eşeğim” yazıp yorum bıraksın .

----

Biraz ağır ve eleştirsel bir dille yazdım galiba :p saat 2 ye kadar buradayım yorumlarınızı cevaplayacağım iyi geceler dilerim dostlarım.
 
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
359
Tepkime puanı
301
Şehir
Kayseri
Dostum bunun gibi yazilara ihtiyacimiz var bos bos konulardan sikildim tesekkurler devamini bekliyoruz
 
Katılım
24 Haziran 2018
Mesajlar
104
Tepkime puanı
64
Yaş
20
Şehir
Burdur
Ben eşeğim. Ama karşılıklıydı bu saatten sonra beğenmiyorum .d
 
Katılım
13 Temmuz 2018
Mesajlar
48
Tepkime puanı
94
Şehir
Adana
Eşşek herif !
Esek degilimmm cokk sukurr
Dostum bunun gibi yazilara ihtiyacimiz var bos bos konulardan sikildim tesekkurler devamini bekliyoruz
Daha dur dostum bunlar basit konular ileri de ne yazılar gelecek :D
Ben eşeğim. Ama karşılıklıydı bu saatten sonra beğenmiyorum .d
İşte böyle adamsın.
 
Katılım
13 Temmuz 2018
Mesajlar
48
Tepkime puanı
94
Şehir
Adana
Bu yazının neredeyse aynısını Erkek Adam sitesinde okudum. Yazarı Mahmut Abi olduğuna göre, sen o olmalısın. Yok değilsen, apaçık bir araklama var ortada. Link nasıl bırakılıyor bilmiyorum ama şu yazı: http://erk*kadam.org/2018/06/20/bunlarla-nasil-bas-edecegiz/
Belki öyleyimdir belki değilimdir. Ekstradan öyle olmasam bile ben size bir kaynak sunuyorum 10 konumun 1 tanesi de alıntı olsun bir zahmet robot değiliz mübarek :D.
 
Katılım
11 Mayıs 2018
Mesajlar
23
Tepkime puanı
21
Şehir
Eskişehir
Sadece 1'i mi? O olmadığın belli. Adamın kendi sitesi var, buraya niye yazsın. Üslup bile uymuyor. Alıntı yaptığını belirt, başkasının yazdıklarıyla yazarcılık oynama.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst