Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Bugün Büyük Bir Adım Attım

Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
217
Tepkime puanı
260
Yaş
22
Şehir
Ankara
Bugün kendime bir görev verdim. Dışarı çıkıp bir kıza çok hoş göründüğünü söyleyecektim. Çıktım dışarı, karşıma çıkan her kıza bir bahane bulup, konuşmuyordum. Baya bir yürüdüm. Çok yorulmuştum,susamıştım ve tuvalete gitmem gerekiyordu. Bir kıza bunu söylemeden gidemezsin dedim kendi kendime. Sonra karşıdan bana doğru gelen bir kız gördüm. Acaba konuşsam mı diye düşünürken ağzımdan "merhaba" kelimesi çıktı kendiliğinden.

B: Merhaba
K: Merhaba (kız şaşırmıştı ve sesi de biraz kısık çıktı.)
B: 1 dk ( uzun süredir yürüdüğüm için nefes nefese kalmıştım o yüzden 1 dk dedim. Soluklandıktan sonra) Çok hoş görünüyosun.

Böyle dedikten sonra kız bir şey demedi. Utandı galiba :D Ben de "iyi günler" diyip yoluma devam ettim. Sonunda başardığım için sevinçten yolda yürürken zıpladım birden. Karşıdaki bir adam bana baktı. Ben de gülümseyip el salladım ona :D O da başıyla selam verdi. Forumdaki tecrübeli arkadaşlar için yaptığım basit bir olay gibi gözükebilir ama benim için büyük bir adım oldu. Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım. Bu olaydan sonra özgüvenimin arttığını hissediyorum ama durup dururken kızın g*tünü kaldırdığım için rahatsız oldum biraz.
 

captainmavi

Kaptan
Katılım
8 Mayıs 2018
Mesajlar
17
Tepkime puanı
62
Şehir
İstanbul
Sen kaldırmazsan da başkaları kaldıracak zaten. Ne kadar g*t kaldırırsa birisi o kız onu o kadar merak ediyor falan filan oyunu biliyorsun zaten. Boşver sen özgüven pompala kendine kızın özgüvenini düşünme.
İyi yapmışsın bende bayadır yapmıyorum böyle bir şey.
 
Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
350
Tepkime puanı
349
Yaş
27
Şehir
Zonguldak
g*t kaldırma diye birşey olmadı, senin sayende gerçek bir erkek tarafından iltifat duydu , onu iltifatınla şereflendirdin
 
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
130
Tepkime puanı
65
Şehir
Nevşehir
haha aferin..bende bir keresinde brine ne kadar hoş göründüğünün ve çekici olduğunun farkındamısın demiştim..hoşluğumdan çekiciliğimden sanane lan dedi..bende ne kadar ayıp bir kız böyle konuşur mu dedim kızda benm terbiyemden sanane goduuum demişti..Gerçi sonra kızın ifadesini aldım o ayrı :)
 
Katılım
6 Nisan 2018
Mesajlar
235
Tepkime puanı
508
Yaş
25
Şehir
İstanbul
buda güzel ama birdaha ki sefer şunu söylemeni tavsiye ederim g*t kaldırma olayını aklından ÇIKAR

'' Merhaba ! hoş görünüyorsun yanına gelip tanışmak istedim, eğer bunu söylemeseydim eve gidince pişman olurdum (p*ç smile) ben .... ''
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst