Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Bunu çok sık yapmam

Katılım
24 Nisan 2018
Mesajlar
285
Tepkime puanı
424
Şehir
Hatay
Her insandan size katabileceklerini alın ve yolunuza devam edin Tcma nın yazılarını okuyup da hayatı değişen çok insan var
Tcma okuyupta dolandırıcı olmadım ya da tcma beni dolandırmadı.Bana yararlı olan kısımları alırım ve yoluma bakarım
 
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
108
Tepkime puanı
80
Şehir
Gaziantep
Tcmanın yazısı diye bir şey yok ortada onu anlatmaya çalışıyorum.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
180
Tepkime puanı
367
Şehir
İçel
Bu nasıl tcma
Ekli dosyayı görüntüle 245
Alıntı

"...ama zanlara kapılmamaya çalışacağım. Eğer bu görsel bugün tcma diye anılıyorsa ileride gelecek olan beta tayfalar da bugünküler gibi aynı görseli paylaşıp ''bunun mu ferrarisi var şişko bu len mq'' diyerek hiçbir şey anlamadıklarını belli ettikten sonra tcmanın argümanlarına laf edemedikleri için itibarını sarsmaya çalışacaklar, ben şimdiden yazıp kurtulayım..."
Bu nasıl tcma adamın boynu yok aq dur yoksa birşeymi anlatmak istemiş mÜstadım
 

lee

Katılım
23 Haziran 2018
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Yaş
30
Şehir
Kırklareli
kitaplarını okudugum bütün kadın avcıları oyun delisi amk. sunu bak assassin's creed ezio gibi saçlar kıyafetler belli ki vaya hayran ezio karekterine gürünmüş:)
 
Katılım
6 Nisan 2018
Mesajlar
225
Tepkime puanı
442
Yaş
23
Şehir
İstanbul
Eğer arkadaş buysa normal yani ortalama, yazıların da zaten ilk başlar da şişman olduğundan bahsediyordu.. Sonradan spor konularına girmişti, o adamın yazıları sadece '' bunu çok sık yapmam '' la sınırlı değil kancık sözlükte ki yazılarından bir çoğunuzun haberi yok büyük ihtimal asıl her şeyi detayına kadar orda anlatıyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst