Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Burası Dingo'nun Ahırı Değil

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
Selamlar sevgili dostlar. Uzun zamandır yönetim ekibi olarak görmekteyiz ki bu mecra Z kuşağının, popüler kültür kölelerinin, kendini komik sanan aLFaBoiZ'lerin istila etmeye çalıştığı bir yer olmuş. Troll yorumlar, saçma sorular, forumu ağlama duvarı gibi kullanan kişiler dolup taşmış.

Öncelikle bunları gördüğünüz için üzgünüm. Böyle insanlar yüzünden birçok kaliteli yazarımız elini ayağını çekti forumdan çünkü gereksiz saygısız ve düşük IQ'lu insanların saldırısına maruz kaldılar. Bundan sonra sözüm şudur ki böyle şeylere taviz vermeye niyetimiz yok. Bu, sosyal medya ağzıyla, toksik insanları forumdan uzaklaştırmak için sizin de yardımınıza ihtiyacımız var. Sizden istediğim şey forum kurallarına uygun olmayan kişileri gördüğünüzde bize rapor etmeniz veya destek'e yazmanız. Bu sayede sizlerin de yardımıyla forumu eski kalitesine kavuşturabiliriz. Teşekkürler mucuks.

DonDrapper kardeşimizi banlamayın, ne zaman zor zamanlar geçirsem, onu görünce halime şükrediyorum :D

Bu forumun amacı insanları geliştirmek... bu tip insanlar forumdayken statü sahibi insanlar gelip buraya tecrübelerini , bilgilerini aktarır mı ?
Bu forum o kadar yazarını kaybetmesine rağmen bence hala bulunmaz bir nimet bedava insanların tecrübelerini okumana , araştırmana yeri gelince motivasyon bulmana yardımcı oluyor . Zaten iyi arama yaptığımda forumda çok kaliteli makaleler okuyorum (silinmeyen) .

En doğru kararı almışlar ve en doğrusunu yapıyorlar . Çok fazla insan yerine, kaliteli insanlar yada gelişime açık insanların olması kesinlikle daha iyi olacaktır .

Aslında millet kaydolurken anket felan doldursa daha rahat olur gibi, üye olan adam mal mıdır değil midir anlayıp ona göre onaylarsınız

Eski yazarlardan bende kimseyi görmedim. Uzun süredir girmiyordum sanırsam kasırga da forumu bırakmış. Kimseler kalmamış güzelim forumda.

Bu forum sitesi uzun bir süredir dingo'nun ahırıydı. Baştan sıkı tutmanız gerekiyordu.

Selamlar sevgili dostlar. Uzun zamandır yönetim ekibi olarak görmekteyiz ki bu mecra Z kuşağının, popüler kültür kölelerinin, kendini komik sanan aLFaBoiZ'lerin istila etmeye çalıştığı bir yer olmuş. Troll yorumlar, saçma sorular, forumu ağlama duvarı gibi kullanan kişiler dolup taşmış.

Öncelikle bunları gördüğünüz için üzgünüm. Böyle insanlar yüzünden birçok kaliteli yazarımız elini ayağını çekti forumdan çünkü gereksiz saygısız ve düşük IQ'lu insanların saldırısına maruz kaldılar. Bundan sonra sözüm şudur ki böyle şeylere taviz vermeye niyetimiz yok. Bu, sosyal medya ağzıyla, toksik insanları forumdan uzaklaştırmak için sizin de yardımınıza ihtiyacımız var. Sizden istediğim şey forum kurallarına uygun olmayan kişileri gördüğünüzde bize rapor etmeniz veya destek'e yazmanız. Bu sayede sizlerin de yardımıyla forumu eski kalitesine kavuşturabiliriz. Teşekkürler mucuks.
Dingonun ahırı olmayacak evet,ancak eski kaliteli yazılar yazan arkadaşlardan bazıları yazılarını çekip bu işi parayla satmaya kalkıyor.Burada bedavaya yazı yazmak istemiyor.O n'olacak?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8