Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Confident Walk - Özgüvenli Yürüyüş

Merhabalar,
Yürüken ki duruşunuz nasıl olmalı ? Nasıl özgüvenli bir duruş sergilerizin cevabını sadece videolardan ilham alarak bile yapabilirsiniz.
Burada paylaştığım videoları tıpatıp copy paste yapmak gibi bir aptallık yapmayın.

Sadece içinizde tanımlı olan asaleti çıkarmanıza ve belki biraz dünyayı sevip ben buradayım duruşunu benimsemelisiniz.
Sen neye inanırsan herkes ona inanır. Ama sen oynuyorsan insanlar seni sadece izlerler. O yüzden inandığına emin ol!
Başlıyoruz öyleyse...

1: Sanki dünya yarılmış ama bu sizin umurunuzda değil gibi kendinden emin bir şekilde yürüyüş nasıl olur ?
2: Dünya umurumda değil yürüyüşü :)
3: Saçma ama cool hareketler yapmak için bile adam kaç kere tekrarlamış ve düşmüş bu duruşunuz ve yürüyüşünüz konusunda göstermeniz gereken davranış gibidir.

Tabi aptallar gibi kadının gözüne soka soka yaparsanız bu hiç samimi olmaz.
Üstünüze yapışması gerekiyor bu yüzden zihninize yapışması için sürekli yapmalısınız.

4: Botları ve montu çekip aptal aptal yürümeyin he :)

Gerçekten hayatınıza katmanız için örnek video niteliği taşır.
Yakıştığını düşünüyorsanız ve aldığınız tepkiler artık umurunuzda olmuyorsa sizi titretmiyorsa oturmuş demektir.

5: Biraz abartılı ama kendinize göre yeniden biçimlendireiblirsiniz. Amaç videodaki heyecanı yakalamak tıpatıp benzerini kopyalamak değil !
6: Bu hiç değil - Bu ne la böyle puahahah - Olayı çok yanlış anlamışımdır :)
7: Biraz action :)
8: Ekşın Sekşın :)
9: Kadınlara değil gençler erkeklere odaklanın lütfen :)
10: Sanki üzerinizde full teçhizatla dolaşır gibi bir özgüven :)
11: 10 saat yürüyüş temalı confidence walk örneği :)

Ama hile yapıyor herkes berbat burada tabi ki dikkat çeker.

12: Milyonlarca video da koysam iyi bir yürüyüş için fitness'ı yaşam felsefesi haline getirmeniz şart :)

Elbiseniz varkende aynı hissi yaşatırsınız. Bu da bolca testesteron ve özgüven pump demek :)

13: Sizden beklenen kesinlikle bu değil :)
14: Yürüyüşleri ölümü korkutuyor :)
15: Çok klas ve özgüvenli bir yürüyüş - Alex Costa
17: Harvey Specter gibi ol!
18: Bunları yapmayın!
19: Adam king :)

ŞİMDİ SORUYORUM SANA GÖZLER NEDEN SENİN ÜSTÜNDE OLMALI VE NE YAPMALISIN ?
TÜM VİDEOLARIN SONUNDA NEYE NEDEN İHTİYACINIZ OLDUĞUNA SİZ KARAR VERİN...

Son düzenleme:
Dostum çok kaliteli içerikler. Hepsine dikkat kesildim saol

Videolar resim olarak görünüyor nasıl düzeltirim bunu? Yoksa onlar resim mi amk?

Bana keko gibi yürüyorsun diyor eş dost akraba herkes pek takmıyorum ama keko gibi yürümekte ne bilim

Gayet güzel videolar koymuşsun ben hep dik ama az hareket eden kollar ile yürüyordum. Videodan sonra kollarım özgürlüğüne kavuşacak.

Spider-Man yürüşünü neden sevdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. :)

bu yürüyüşde harika

İşte bunu yansıtmak demek içselleştirmek demektir.
Yani orgazm taklidi yapınca orgazm olunduğu algılanmalı :)
Bazı insanlar vardır attığı yalanlara inanırlar nasıl yapıyorlar sanıyorsun.
Kendilerini kandırmayı biliyorlar. Çünkü buna inanıyorlar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8