Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

""Değişmeyen tek şey insanların sizin değişmediğinizi düşünmeleri""

Katılım
22 Haziran 2018
Mesajlar
185
Tepkime puanı
279
Şehir
İstanbul
Merhabalar umarım gününüz iyi geçiyordur. Size bir kaç deneyimimden bir şey anlatmak istiyorum. Sakın gelişmediğinizi düşünmeyin her şeyi okumuş yutmuş olup dışarı çıktığınızda elde 0 ise sakın yanlış düşüncelere kapılmayın. Bazen insanlar sizin geliştiğinizi görmez okul döneminde örneğin ilk sene mal isen ve 2. sene değiştiysen çok bişi bekleme sınıfta en fazla saygılarını kazanırsın ve sana bulaşmazlar. Çünkü onlar senin 1 sene önceki o mal halini biliyor. Ve bu mala kim lider gözüyle bakar.
Yeni insanlarla tanışıp kazanımlarınızı onlar üstünde denemelisiniz. Eski insanlar geride kaldı size bir şey kazandırmayacak.
Ve sakın asla kesinlik le olmayacak şey ipleri insanların eline vermeniz sakın gevşemeyin her ne olursa olsun kimseye ezdirmeyin kendinizi sözel olarak ta fiziksel olarak ta
Bu yazıyı yazmamın nedeni kısa bir zaman önce kendimi gevşek bıraktiğimdan. siz değişiyorsunuz ha 1 yil ha 10 yıl fark etmez bence çünkü aptal kalmıyorsunuz diğerleri mal mal davranırken ne yapacağınızı nasıl davranışlarda bulunmanız gerektiğinizi zamanla öğreniyorsunuz. ve yaptığınız hatalara üzülmeyin çünkü hatalardan ders almak en önemli gelişmedir. Gerçekten nasıl bir yol kat ettiğinizi görmek istiyorsanız yeni ortamlara girin insanlar tanıyın ve hatalarınızdan ders çıkarıp bunlara deneyim gözüyle bakın.
Esenlikler dilerim.
 

Kasrqaa

Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
834
Tepkime puanı
2,439
Şehir
Eskişehir
Eski kız arkadaşlarım bana sen çok değişmişin felan dediler hep eski halini seviyorduk felan dediler ama eski halime yanaşmıyorlardı bu halimi ise bırakmıyorlar :D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst