Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dislerim cok lekeli ve sari

Senelerdir sabah saat 5-6 da is ve okul icin kalkmak zorunda kaldigim icin bende inanilmaz bir kahve aliskanligi olustu günde 4-5 bardak kahve icer oldum bunun üzerine ön dislerim asiri sarilasti dis doktoruna sordum beyazlatmak icin dis basina 80 euro istedi bu lanet durumdan nasil kurtulurum ? dislerimi hergün 1-2 defa aksatmadan fircalarim buna ragmen sapsari

Senelerdir sabah saat 5-6 da is ve okul icin kalkmak zorunda kaldigim icin bende inanilmaz bir kahve aliskanligi olustu günde 4-5 bardak kahve icer oldum bunun üzerine ön dislerim asiri sarilasti dis doktoruna sordum beyazlatmak icin dis basina 80 euro istedi bu lanet durumdan nasil kurtulurum ? dislerimi hergün 1-2 defa aksatmadan fircalarim buna ragmen sapsari
Kardeşim ya ev tipi beyazlatma kiti alıp kendin uygulayacaksın ki önce dişçiye gidip dişlerinin kalıplarını aldırman lazım.

Ya da dişçide dişlerine beyazlatma işlemi uygulatacaksın. Bu yöntem birinciye göre daha kesin ve gözle görülebilir bir çözüm olur.

Netten baktığın limonmuş vesaire bunlar zaman kaybı bro.

Zaten kahve lekesi olduğunu düşünüyorsan iyi şekilde dişin renginde açılma olur

Ben Signal white now men kullanmıştım, diğer diş macunlarina göre çok daha iyi beyazlatıyor. Bulabilirsen onu tavsiye ederim .

Çocuklarımın dişleride cok curuktu fırçalamadıkları ıcın baya bakımsızdılar suan hem dıslerı guzel bide bakım urunlerı alıp duzenlı bakımlarını yapıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8