Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fazla Önemseme

Merhaba alfalar ve adayları umarım konuyu doğru yere yazmışımdır neyse bugün size herkesin bildiği, en kötü Blogger ın bile yazdığı bir konuyu içselleştirilmiş şekilde anlatacağım.
ÖNEMSEMEK
Taa ilk ilk ilk atalarımızdan kalan bu huy, çoğumuzun hayatını mahvediyor ya da devam ediyor. Önemsemek, önemsemek iyidir ama anneni, babanı, kardeşini ne biliyim çok iyi bağın olan birini önemsemek onlar tarafından önemsenmek sağlıklıdır. Senin olmayan ve asla olmayacak gözünü açtığında her yerde olan kızın birini önemsersen soru-cevap a gider abi Bi kız var çok seviyorum ama olmuyor ne yapmalıyım diye yazar, adminlerden de güzelce küfürü yersin (ben olsam ederdim). Beyler, kardeşlerim, abilerim çok fazla önemsiyorsunuz anlamsız şeyleri özellikle kızları,resmen Tanrıça haline getiriyorsunuz, yazmayınca, konuşmayı kesince depresyona girenleri gördüm. Yakın arkadaşım instagram dan attığı mesaja cevap vermedi diye 1 paket sigara içmiş halde gördüm, gerçekten ve ne oldu biliyor musunuz? Ona acıdım. Acaba o kız onu öyle görse ne yapardı? Ben söyleyim üzülmüş gibi yapar sonra evine gittiğinde kız grubuna olayı anlatır taşak geçerdi. Hanginiz size çok ilgi gösteren birine o kadar ilgi gösterdiniz? Ya da fazla ilgi gösterip, önemsediğiniz Bi kızdan karşılık aldınız? %95 iniz alamadı gitti platonik oldu, aşk acısı çekiyorum diye dolanmaya başladı (aşk acısına da başka bir zaman değineceğim) Bu arada eskiden ben de fazla önemserdim (ağır beta olduğum zamanlar) şimdi sikimde bile olmaz kızlar, biri gider biri gelir. Ha ben çok yakışıklı mıyım? Değilim. Zengin miyim? Değilim ama ben alfa olma konusunda emin adımlarla ilerliyorum. Çoğunuz gibi 2 3 kitap okuyup başarısız olunca zırlamıyorum. Kendimi geliştiriyorum. Bazı şeyleri çok önemsiyorum, bazılarını siktir ediyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8