Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forearm Training

Decathlondan Bilek yayı aldım 40 kg, ayarlı 30, gün boyunca çalışacağım gelişimleri yazarım sayı

olarak devamlı arttırmayı düşünüyorum.
100- 200 gibi çalışırken bileklerim biraz ince..

Ölçüler Başlangıç. (30 cm Forearm bölgesi (üst)
bilek 19 cm.

Ben de merak ediyorum açıkçası. Tutuş gücünü çok fazla arttırdığını duymuştum.

Reis çok bir estetik bekleme muhtemelen beyzbol sopası gibi olur .d ama kuvvet verir diye düşünüyorum ayarlanabilir el yayı mı

Reis çok bir estetik bekleme muhtemelen beyzbol sopası gibi olur .d ama kuvvet verir diye düşünüyorum ayarlanabilir el yayı mı
Tam tersi ince bilek Kol kasını daha büyük gösteriyor estetik açıdan vücudumun burası ince kalmış. Ama çare yok bileğe müdahele edemem üst bölgeyi geliştireceğim.

hacim için pek işe yaramaz. dumbell ile daha fazla iş görürdün. bileklerin çok güçsüzse bir yere kadar işe yarar anca

hacim için pek işe yaramaz. dumbell ile daha fazla iş görürdün. bileklerin çok güçsüzse bir yere kadar işe yarar anca
evet dostum hacim için fazla yapmaz. ama gene de, katkı eder daha çok güç istiyorum. dışarda birisiyle el sıkışınca baskıyı hissetmesi lazım :D

Benim bilekler 20 cm forearm 35 civarı spor yapmazken de büyük sayılırdı. Ağır kilo row ve hammer curl baya iş yapıyor. El yayı da tutuş gücüne çok faydalı

Benim bilekler 20 cm forearm 35 civarı spor yapmazken de büyük sayılırdı. Ağır kilo row ve hammer curl baya iş yapıyor. El yayı da tutuş gücüne çok faydalı
Üst bölge gelişmesi yapılan bir kas grubu ama benim sıkıntım bilek kısmı.
işte oraya kafamı takıyorum çünkü hiç bir insan orayı kalınlaştıramaz. bir nebze belki

Üst bölge gelişmesi yapılan bir kas grubu ama benim sıkıntım bilek kısmı.
işte oraya kafamı takıyorum çünkü hiç bir insan orayı kalınlaştıramaz. bir nebze belki
Zamanla kemik yoğunluğu artiyormus bı tık kalinlasabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8