Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forumda bulunan bilgiler

Evet arkadaşlar eğer forumu açıldığından bu yana takip ediyorsanız forum içinde çok fazla işe yarar argüman var.
Sorun teşkil eden şey bunların dağınık halde bulunması. Bu yazıları toplayıp düzenleyerek biraz daha düzenli bir rehber oluşturabilir miyiz acaba ?

Aslında sadece modların düzenleyebildiği bir kategori açılabilir. Modlar bu yararlı yazıları oraya taşır.

Konu içerisindeki öncelikli başlıklar, modlar tarafından sabitlenebilir.

Aslında sadece modların düzenleyebildiği bir kategori açılabilir. Modlar bu yararlı yazıları oraya taşır.
Böyle bir durum olursa kategorilere gerek kalmaz. Gerekli ve gereksiz konular diye bölümler açılır sadece insanlar gerekli bölüme giriş yapar. Düzen bozulur.
Normal kategorilerde mümkün olduğunca makaleleri barındırıyorum. Soru tarzı paylaşımları gerekli kategorilere taşıyorum. Yani şu an düzen mevcut bir nebze de olsa.
Bu forumu açarken ki en büyük hatam tek başıma başlamış olmam oldu. Bilgi ve tecrübeli 3-5 kişi bir arada olması gerekliydi ama talep doğrultusunda acele ettim.
Bilgili ve tecrübeli kişilere çeşitli tekliflerde bulunsam da sözde erkeklere yardımcı olmak benim amacım diyen kişilerin umurunda olmadı. Ücretli reklam yapmalarını teklif ettim yine aynı şekilde. Aslında tek dertleri popülarite.
Buraya insanlar toplanınca kendi popülerliklerini yitireceklerini düşündüklerinden ötürü ücretli reklam bile yapmaya yanaşmıyorlar :)

Ayrıca konuyu raporlayabiliyorsunuz yöneticiye. Gereksiz konuları yanlış kategoride gördüğünüz takdirde raporlarsınız ve doğru kategoriye taşırım.

Popüleritelikleri düşmez aksine artar diye tahmin ediyorum fakat her erkeğe göre değil burası

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8