Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Gün İçinde Aktivite Önerileri Var mı?

Katılım
24 Haziran 2018
Mesajlar
36
Tepkime puanı
47
Yaş
20
Şehir
Bolu
Gün içinde çok boş geçiriyorum kafayı yemek üzereyim. Yatağa yatıp tavanı seyrettiğim zamanlar bile oluyor. Gün içinde yapılabilecek aktiviteler söyler misiniz?
 
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
400
Tepkime puanı
289
Şehir
Antalya
Kitap oku kişisel gelişimine önem ver bir şeyler araştır dil öğren dizi film izle dışarı çık spor yap
 
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
45
Tepkime puanı
95
Şehir
Nevşehir
Çok bilgisayar oynar ve televizyon seyderdim. O zamanlar tam bir shut gibiydim. Sonradan fark ettim ki televizyon ve bilgisayar başında geçirdiğim her saniye boşmuş. Arkadaşlarla girdiğim oyunları bunun dışında tutuyorum 1-2 saat neden olmasın. Bunları bıraktığımda bir çok aktivite yapacapımı fark ettim. Sadece eğlenmek için değil kendimi her konuda geliştirmek istiyordum. Aktivite istiyorsun. Yemek yapmak bile bir aktivite olmalı. Biraz önce sebzeli soslu spagetti yaptım. Bak bu bile bir aktivite benim için. Spora gidebilirsin. Paran yoksa yazı değerlendirip ekstralarda çalışabilirsin. Yüzme de kendini geliştirebilirsin. Bir çok yüzme çeşidi var. Bende eksiğim ve her fırsatta kendimi geliştirmek için yüzmeye benden daha çok iyi yüzen biriyle giderim ki bir şeyler öğrenebileyim. Okey,batak bilmiyorsan nasıl oynandığını öğrenebilirsin. Eğer arkadaş konusunda eksiksen arkadaş edinebilirsin. Arkadaşların yeterince var ise hepsinin ortamına gir. Herkesin ortamı farklıdır ve böylelikle hangi ortamda nasıl davranacağını çözebilirsin. Bazen parka gidip küçük çocuklarla futbol oynadığım bile olur.
 
Katılım
8 Ağustos 2018
Mesajlar
16
Tepkime puanı
20
Şehir
İstanbul
Kendini bulduğun bir aktivite vardır muhakkak. İngilizce bilmiyorsan, İngilizce öğrenmeni tavsiye ederim. Spor yapmıyorsan 17 liraya Direnç Lastiği al ve her sabah 3 kilometre yürüdükten sonra eve gelip kol, göğüs, karın çalış. 2 haftada 6 kilo verdim. Hiçbir şey yapamıyorsan Tinder’a gir, hepsini sola kaydır kaydırmadan önce Instagram hesabı olanların Instagram hesaplarını al ve siber set aç.
 
Katılım
9 Ağustos 2018
Mesajlar
144
Tepkime puanı
83
Yaş
21
Şehir
Eskişehir
Dışarı çık, arkadaşlarınla gez, sosyalleş, kitap oku, spor yap, evde tıkılı kalma arkadaşların dışarı çıkmayı reddederse tek başına çık tek başına çıkanı yemiyorlar temiz hava alırsın ;)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst