Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap Önerisi HALİSÜNASYON

Gençler polisiye -pskiloji ters köşe kitapları seviyorsanız sizin için süper bir kitap tavsiye ediyorum.Onlarca polisiye kitap okumama rağmen şunu söylüyorum bu kitabın sonunu tahmin etmeniz imkansız.Kitabı okurken hayatınızda hiç duymadığınız adli tıp terimleri ,bir katilin bakış açısı,sorunları çözme yeteneği gibi şeyleri de aynı zamanda kendinize katacaksınız.Hem genel kültür hem müthiş bir okuma zevki ve merak.Tamam çok abarttım beğenmezseniz sövmeyin ama çok iyiydi.Kitabın konusu hakkında bir şey yazmak istemiyorum arka kapağını atıcam buraya.Özetle okuyun abi baya iyi bir kitap.

Kitabın arka kapağı tantım: Doğradığı her kurbanın üzerine başka bir kadının ismini dağlayan bir sapık... Katilin saplantı haline getirdiği 118 rakamının gizemi... Polisle, kedinin fareyle oynadığı gibi oynayan kan içici bir avcı. Onun peşine düşen, kendi ruhsal sıkıntıları içinde boğulup kalmış kırk dört yaşında bir profil uzmanı.

resim yüklenmiyor bu kitap işte

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8