Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İç acınası erkeklerin İç acınası saçmalıkları ( Part 1 )

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle konunun başlığını biraz açıklayım ardından muhabbete başlayalım.

Beyler biz napıyoruz ya. Hiç düşündünüz mü ?
Kızlar,kadınlar,bayanlar evet hayatımızda varlar fakat neden onlar için yaşıyo erkekler, onların ilgisini çekmek için giyiniyor, onları etkilemek için spor yapıyor. Yanlış anlamayın her erkekten bahsetmiyorum fakat çoğunlukla bu hataya düşüyoruz.

Geçen gün bir haber gördüm;
Bir erkek kız arkadaşından ayrılıyor ardından onu etkilemek için, barışmak için kızın yaşadığı yurdu ateşe veriyor ardından planı da kızı kurtarıp barışmakk. Şu düşüncenin acizliğine bakarmısınız.
Yahu koca Dünyada Rusya'da Türkiye de kız mı yok ? Tamam yok diyelim bu şekilde mi yaşıycaksınız. Kız bana bakıcak diye spor yaparak. Kızların hoşuna giden gömlekleri yakışmadığı halde giyerek.

Arkadaşlar uyanın. Dostlarım kalkın ayağa.
Dik durun, eğilmeyin, bükülmeyin. Bir kız için uğraşılır lakin hiç kimse sürekli düşünülmeyi kendisi için başkasının sürekli ilgisini kazanmaya çalışılmasını haketmezz.
Bakın şunu kendi küçük beyinlerinize kodların arkadaşlar. Bir kız siz onun için yaşıyorsunuz, onun için giyiniyorsunuz, onun için para harcıyorsunuz, kendinizi değiştiriyorsunuz diye size aşıkk olmazz size bağlanmazz.
Bakın adam Rusya'da plan yapmış kızı kurtarcam diye yurdu yakmış 5 kişi yaralı.
Herkes tabiki kendi kararlarını verir fakat baın uyanık olunn rahat olun. Bir kız için ömrünüzden yahu boş zamanımızdan 10 dakika bile ayırmayı düşünmeyin. Çünkü hayat kısaa ya bir sürü şey var. Abi kız için kıza harcıycağınız büyük meblaları kendinize hayatınıza harcayınn. 2 günlük kızları eğlendirmek yerine kendinize bişeyler katın.
Kızlara para hiç hsrcsmayın deniyorum fakat ya sürekli harcanmaz çok para harcanmaz. Örneğin kıza 500 TL'ye hediye alıyor, yüzük alıyorr.
Abicim düşün biraz saksıyı çalıştır. Kıza 300-500 TL'ye hediye almak yerine 50- 100-150 arasında bişey al.
Kalan parayı kendine ayır. O parayla spor yapabilirsin, kampa gidebilirsin. Herneyse işte.

Arkadaşlar dediğim gibi uyanık olun, biraz önceliği kızlara başkalarına vermek yerine kendinize verin.
Sağlıcakla kalın.
Yazıyı beğendiyseniz devamı gelir.

Bir süre sonra bakış açısı değişiyor kızlara
Çünkü sevmek sevilmek yalan bir duygu nerdeyse sonu olmayan bir derin çukur
Her erkek bu hatalara kararınca düşüyor.
Sıradan biriymiş gibi davransa tüm erkekler bu kadar şişirmeseler kızları şuan herkes önündeki lokmayı yer

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8