Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

İdefix Kargo Problemi

Beyler 2 gün önce 4 tane kitap siparişi vermiştim
- Oğuz atay - tehlikeli oyunlar
- neil strauss - oyun
bu ikisi geldi bir de

-ruhsal zeka ve düşün ve başar muhammed bozdağ bu 2 kitabı sipariş etmiştim fakat kargocu az önce 2 tane kitabı getirdi 2 tanesini getirmedi ama getirdiği fatura da kitabın 4 ünün de ismi yazıyor nedir bu amk ?

Müşteri hizmetleri ile görüşmeni öneririm.

Godless Alpha

Yönetici
İdefix ve D&R aynı firmalar bildiğim kadarıyla. Benzer bir olay yaşamıştım. Yaklaşık 20 kitap sipariş vermiştim ve 10-15 tanesi elime ulaşmıştı. Diğerlerinin neden gelmediğini iletişime geçip öğrenmiştim. Henüz stok olmadığından dolayı temin edene kadar gönderim sağlayamıyorlar. Sen demişsin ki faturada 4 isim yazıyor o zaman bir problem var demektir. Kargolar ağırlık usulü çalışırlar genelde, yani sana gelen kargonun ağırlığı bellidir. Her türlü kanıtlayabilirsin 2 kitap geldiğini. Sen yinede bir iletişime geç İdefix ile onlar sana durumu izah eder.

İdefix ve D&R aynı firmalar bildiğim kadarıyla. Benzer bir olay yaşamıştım. Yaklaşık 20 kitap sipariş vermiştim ve 10-15 tanesi elime ulaşmıştı. Diğerlerinin neden gelmediğini iletişime geçip öğrenmiştim. Henüz stok olmadığından dolayı temin edene kadar gönderim sağlayamıyorlar. Sen demişsin ki faturada 4 isim yazıyor o zaman bir problem var demektir. Kargolar ağırlık usulü çalışırlar genelde, yani sana gelen kargonun ağırlığı bellidir. Her türlü kanıtlayabilirsin 2 kitap geldiğini. Sen yinede bir iletişime geç İdefix ile onlar sana durumu izah eder.
tamamdır , mesaj yolladım ben artık bunları bitirene kadar öbürlerini yollasınlar bir zahmet. ;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8