Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ilk saha görevim

bu gün minibüse bindim ayakta gidiyorum okuldan yeni çıkmışım zaten bindim böyle arkalara doğru ilerledim 2 kız yan yana oturuyordu neyse bizim arkadaşın çantası kıza temas etti kızlar gülmeye filan başladı bende ilk orada kızlardan birine toplu taşıma olur böyle şeyler dedim sohbeti açtım sonra işte müzik varsa dinleyelim dedim onlar müzik açtı meğerse hemen arkalarında kızların sevgilileri oturuyormuş çocuk döndü bana hayırdır birader dedi ben şok işte biraz atıştık filan sonra benim ineceğim durak geldi konu böyle kapandı yarın (cumartesi 13.03.2020) şöyle bir tur atiyim diyorum olursa bir gelişme haberdar ederim hadi iyi günler Alfaloji ailesi

Kızlar birlikte, sevgilileri de arka koltukta birlikte. Biseksüel falan mı kanka bunlar?

Kavga felan olmamış demekki ki linç edilme gibi şeyler olmazmış set açma ile

Kavga felan olmamış demekki ki linç edilme gibi şeyler olmazmış set açma ile
Hiç belli olmaz kanka. 2 erkek, 2 kıza set açıp yanlarından ayrıldıktan sonra arkadan lavuğun teki kavga çıkarmaya gelip bizim mahallemizin kızlarıyla konuşamazsınız falan dedikten sonra ağzıyla burnunu yer değiştirip evine göndermiştik. Her mahallede var böyle namus bekçileri. Şans işi.

Eskiden aynı hayvanlar gibi avcılık toplayacılık ile yaşayan, sürüler kabileler
halinde yaşayan canlılardık.Hayat çok daha kısa ve acımasızdı. Çoğu insan zaten yaştan değil
hastalıktan, vahşi hayvanlardan, savaştan, hatta kabilenin usta erkeğinin kafasını ezmesi
yüzünden ölüyodu. Evet, o zamanlarda sen, gidip yanlış kızla konuşsaydın ölürdün. Bu ihtimal
değil bile, bu gerçek. Bu, kızlarla konuşma korkunun kaynağı, yıllar yıllar öncesinden geliyor.
Atalarmızdan o kadar büyük bi kısmı yanlış kızla konuştuğu için öldü ki bu zamanla genlermize
girmiş demek ki.

10 tane kıza set açtığında ısınmış olursun 10 tanesinde ısınmazsan 20ye çıkar
Isınmış olduğun zaman beynine her şeyin yolunda olduğunu ispat etmiş oluyorsun. Beynimize
hiçbir problem olmadığını ispat edince, çok enteran bir şey oluyor. Sen kendin karizman,
özgüvenin hatta sosyal becerilerin olmadığını düşünüyor olabilirsin. Ama ısındıktan sonra,
bunlardan senin sandığından daha fazlasına sahip olduğunu göreceksin. Burada da anlayacağın,
beynin ölmekten korktuğu için, senin karizmatik, sosyal ve kendine güvenen taraflarını
aktifleştirmek istemiyor. Bu kısımların çalışması için beyninin sana kötü bir şey olmayacağından
emin olması lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8