• Forum kurallarına uymayan, paylaşımlara saldırır nitelikte yorum yapan, hakaret ederek konuşan üyeler forumdan uzaklaştırılmaktadır. Uygunsuz davranışlar sergileyen üyeleri Rapor butonuna tıklayarak bizlere bildirebilirsiniz.

İzlemem gereken yol nedir ?

seriff

Üye
Katılım
7 Mart 2019
Mesajlar
36
Şehir
İstanbul
Beyler selam, geçen sene sınıfımdaki bir kıza ondan hoşlandığımı söylemiştim olmadığı için bu siteyi keşfettim zaten. Şuan bile sanal arkadaşlarım hariç gerçek hayatta takıldığım arkadaş sayısı 10 o da kafayı spora takmış cahilin teki. Yani spora gidiyorum, basketbola gidiyorum ama yalnızlık olarak aynıyım. Ben geçen sene derse katılmayan, hocalarla nadir sohbet eden, kızlarla pek konuşmayan sınıfın en mallarının olduğu grupla takılıyordum. Gel gör ki yine aynı sınıfa düştüm. Aklımdan geçen yol, duygularımı kimseye belli etmemek, kızlarla daha çok konuşmak ve sohbet etmek ama geçen sene hiçbir kızla konuşmadığım için aynı kızlarla konuşmak dikkat çeker diye düşünüyorum. Siz benim yerimde olsaydınız nasıl bir taktik izlerdiniz ?
 

mertinho

Üye
Katılım
28 Temmuz 2019
Mesajlar
131
Yaş
19
Şehir
İstanbul
keyfine bakmaya çalış kanka kendini kısıtlayarak yere varamıyosun. özgüvenin ve yeterli tecrüben yoksa sadece takıl farkında bile olmadan kendini kızlarla sohbet ederken bulursun yeterki kasma takıl.
 
Üst