Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadın Tavlamaya Dair Her Şey

Kadınları Tavlamaya Dair Her şey

9 ve 10’luk kızları kapmak için eşsiz ve eksiksiz bir kılavuz. Bugün size redpill, psikoloji sayesinde edindiğim bilgilerle yüksek kalibreli kızları soğuk bir yaklaşımla nasıl elde edebileceğinize dair her şeyi anlatacağım. Bu kılavuz şunları içerecektir: “9 ve 10’luk” kızları kapmak için gereken çerçeve kontrolü, iç oyun, testler.

Bu kılavuz şunları içermez: beden dili, itme-çekme, pua saçmalıkları. Bunlar başka yazılarda yeterince ele alınmıştır ve burada yerleri yoktur.

BÖLÜM 1: CEZBETME SÜRECİ

1- Kadınlar sizi cezbediyor çünkü onlardan daha güçlü bir çerçeveniz var.
Bu kadar, başka bir şey yok.
Cazibe tamamen şu gerçeğin bir fonksiyonudur:

1. Sen bir erkeksin.
  2. Bir erkek olarak kadınlardan daha güçlü bir çerçeven var. Doğal olarak güçlü bir çerçeveye sahibiz ama kadınlar değil. Bu yüzden buna değer veriyorlar. Güçlü bir çerçeveye sahip olmak, yüksek testosteron seviyesinin bir sonucudur.

2- Kadınlar yakışıklı ve zayıf çerçeveli bir erkek yerine, çirkin ama güçlü çerçeveye sahip olan bir adamın altına yatmayı tercih eder.

Evrim, kadınları kime cazibe duyacakları konusunda çok esnek tasarladı. Kadınlar yakışıklı ve zayıf çerçeveye sahip bir adamı(korkaklık,belirsizlik), çirkin ve güçlü çerçeveli bir adam(doğal lider) yerine tercih eder. Bunun nedeni, geçmiş yaşamda atalarının yaşadığı acımasız koşullara dayanabilecek erkek olduğu için. Erkeğin çerçevesi kadından güçlü olduğu sürece herhangi bir erkeğe cazibe duyacak kapasitededirler.

3- Bir kız sadece ondan daha güçlü çerçeveye sahip olan bir erkeğe azar.

Bunu matematiksel bir denklem gibi düşünün. Etrafında dolaşma yok, aldatma yok, kısa devre yok. Bu değişmez bir yasadır. Kadınlar size boyun eğmek istiyor. Güçlü bir erkeğe boyun eğmek istiyorlar. Ancak çerçeveniz kızdan daha zayıfsa bu gerçekleşmez. Fizyolojik olarak kızlar daha zayıf bir çerçeveye sahip erkeğe ıslanmaz. Bu imkansızdır.

4- Erkek olun. Her şeye bir çözümünüz varmış gibi davranın.

Güçlü çerçeve nedir ? Temel olarak, yaptığınız her şeyde bir kendine güven duygusudur. Bu kendinden eminlik seni toplumsal baskı karşısında sakin olarak gösterir. Basitçe söylemek gerekirse, kadına soğuk bir şekilde yaklaşırsanız bu onu cezbeder çünkü ondan daha rahatsınızdır.
Bu kadar.
Bu biraz tuhaf görünebilir ama aslında değil. Bu büyük bir güven ve sosyal değer gösterir.

5- RAHATLAYIN
Kadınlara yaklaşacaksın ve hatalar yapacaksın. Bu iyi çünkü kadınlar mükemmel olmanı istemiyor. Erkek olmanı istiyor. Fiziksel olarak mükemmel değilsiniz, bende değilim. Kadınlar mükemmellik aramıyorlar. Sadece onlardan daha güçlü bir psikolojik çerçeveye sahip adam arıyorlar. Ve şanslıyız ki bizim zaten doğal olarak kadınlardan daha güçlü bir çerçevemiz var. Bunun bir örneği kadınların örümcek, fare görünce korkması ama biz korkmuyoruz.

6- KADIN ERKEKLİĞİNİ TEST ETMEK İÇİN ÇEREVENİ TEST EDER
Kadınlar maskülenliğe sulanır. Ve maskülenlik bir insanın çerçevesini kırmadan ne kadar baskıya dayanabileceğinin bir ölçüsü olarak tanımlanabilir. Çekici bir kadına yaklaştığınızda, hemen çerçevenizi kırmaya çalışır.
Güç için test eder.
Çerçeveniz onun çerçevesi karşısında çökerse, sizin bir erkek olmadığınızı anlar çünkü erkeklerin kadınlardan daha güçlü bir çerçevesi vardır. Şanslısınız ki çerçeveniz parçalanmayacak. Bir kızın çerçevesi, testlerinden birkaçını geçtikten sonra her zaman sizin kontrölünüzde olacaktır. Bu içgüdüseldir. Kadınlar her zaman güçlü bir erkekle beraber olmak ister. Güçlü bir çerçeveniz olduğunu gördüğünde ise ıslanmaya başlar.

7- DİNLE, GÜLÜMSE, BAŞINI SALLA ve KATIL— sonra ne istersen yapabilirsin.
Kadınlar beni her zaman test ediyor. Bana acımasız şeyler söylediler; çirkin, gerizekalı, ezik vb.
Yaklaştığım kadınların çoğu garip bir surat yapacak ya da ilk 10-20 saniye beni görmezden gelecektir. Dinliyorum, gülümsüyorum, başımı sallıyorum ve katılıyorum ve sonra bana iyi konuşmaya başlamış gibi devam ediyorum. Sonra cevap vermeye başlıyor, sonra gülmeye başlıyor ve sonra altımda oluyorlar. Kadının çerçevesi daima senin altında olacak.

8- Ateşli kızları kovalamak sana özgüven verir.
Oyuna ilk başladığınızda, sadece 5 ve 6’lara yaklaşmanız daha iyi olur çünkü bu kızlar özgüven kırıcı testler yapmazlar. Bu kızların bir çoğu sana karşı çok iyi olacak ve bu iyi bir şey. Çoğu yatakta iyi ancak bir kez deneyim kazandığınızda doğal olarak merdiveni yukarı taşıyarak 8, 9 ve 10’ları isteyeceksinizdir. Bu doğal bir içgüdü ve bu da iyi bir şey. Çekici ve daha güzel kızlara geçmen uygundur. Bu kızlar onları kovalamanı istiyor. Eğer istemeselerdi, kendilerini çekici yapmazlardı zaten.
Erkek olmanın bir parçası, bir kadının güzelliğini ve kadınlığını takdir edebilmendir. Onlara muhtaç olduğun için değil, centilmen olduğun için yapacaksın bunu. Toplumun sahte standartlarına göre sizin için çekici olan kadınları kovalamak size özgüven verecektir.

9- 9’luk bir kızı ayartmak, 5’i ayartmaktan farksızdır.
Çekim süreci tamamen aynıdır. Tek fark, çekici kızın çerçevesinin tombul kızın çerçevesinden daha güçlü olmasıdır. Ama unutmayın bir kızın çerçevesi ne kadar güçlü olursa olsun sizinki her zaman daha güçlü olacaktır çünkü siz erkeksiniz.

10- Kadınlar seninle yatmak istediklerinde seni test edecektir.
Herhangi bir güzel kıza yaklaştığında, çerçevenin güçlü olup olmadığını görebilmesi için seni sertçe test edecektir.
or*spu gibi davranacak.
Seni görmezden geliyormuş gibi yapacak.
Size uzak durmanızı söyleyecek.
Sosyal baskıya nasıl bir tepki verdiğinizi ve çerçevenizin aynı kalacağını görmek istiyor.
Aslında senin altına yatmak istiyor ama önce seni test etmeli.
Bir saniye bile çerçevenizi bozmayın.
Çoğu erkek bu testlerden kalmaktadır çünkü test edildiğinin farkında bile değildir.

11- Fight club benzetmesi
Güzel kızları yatağa atmak, Fight Club’daki eve alınmak için kapıda beklenen sıraya benzer. Tyler bekleyenleri çok yaşlı git buradan, çok şişman git buradan gibi sözlerle gitmelerini ister. Onlara içeri girme olasıklarının olmadığını söylüyor ve çoğu pes ediyor. Ancak kalan az sayıda insan nihayetinde içeri giriyor.
En güzel kadınları tavlamak da aynıdır. Bu bir çekim savaşı.
Kız, gecenin sonunda ondan daha güçlü çerçeveye sahip olan bir erkeğe verecektir. Size hakaret ettiği ve sizinle konuşmak istemiyor gibi davrandığı zaman oradan ayrılma. Ayrılırsan testten kalırsın.
Bu testleri nasıl geçeceğinize geleceğim ama öncelikle iç oyunu konuşmalıyız.

BÖLÜM 2: İÇ OYUN

1- Savaş, savaşılmadan önce içinde kazanılır veya kaybedilir.
Bir kadını soğuk bir yaklaşımla sizinle yatmak isteyeceği seviyeye getirmenin yolunun testleri geçmek olduğunu söyledik.
Bu testleri nasıl geçiyorsunuz ?
İlk prensip, tüm testlerin çerçeve testleri olduğunu anlamaktır. Testlerin tek amacı baskı altında dağılmayacak bir çerçevenizin olup olmadığını görmektir. Bu nedenle testlerin nasıl geçileceği hakkında konuşmak işe yaramaz. Gerçek değer, başlamak için güçlü bir çerçeveye sahip olmaktır. Sun Tzu’nun Savaş Sanatı’nda söylediği gibi, “her savaş savaşılmadan önce kazanılır veya kaybedilir.”

2- “Ben Yeterim” çerçevesi
İç oyununuzun temeli “yeterli” fikridir. Başka bir deyişle sadece erkek olduğunuz için kadınlara değer veriyorsunuz.
Diğer her şey bu temel üzerine inşa edilmiştir.
Bir kızı etkilemek için bir şey yapmanız gerekmez. Sizi çekici buluyor çünkü ondan daha rahatsınız.
Hiçbir şeyi değiştirmek zorunda değilsiniz.
“Oyununuzu” şu ankinin daha iyisi yapmak zorunda değilsiniz.
Daha iyi görünmek zorunda değilsiniz.
İsterseniz bunları yapabilirsiniz ve onlar size yardımcı olacaktır. Ama buna gerek yok. Çünkü zaten bir erkeksiniz ve yeterince iyisiniz. Çünkü testosteronunuz ve bir sikiniz var. Kadınlar buna değer veriyor.

3- Erkek ve kadın bir araya gelmek için yaratılmıştır.
Bir anahtar ve kilit gibi birbirimize uyuyoruz.
Kadınlara bir deney yapıyorlar. Bu deneyde kadınlara erkeklerin terli tişörtlerini koklatıyorlar ve kadınlar daha rahat ve sakin bir hale geliyor.
“Erkekliğimiz” doğal olarak kadınlar için çekici. Kadınlar da aynı şekilde doğamız gereği bizim için çekici.

4- Standartlar bir efsaneden ibaret — herkes azgın birer alçak
Kültürümüzde insanların “standartlar” adı verilen bir şeye sahip olduğuna inandırılarak beyni yıkandı.
Kadınların herhangi bir standardı yok.
Erkekler de öyle.
4/10’lük bir kızla yatakta çıplak olduğunuzu düşünün. O biraz tombul, sade bir yüzü var muhtemelen yatıp gurur duymazdın. Ama teni yumuşak, güzel kokuyor, çıplak ve ıslak.
Hayır mı diyeceksin ?
Eğer birbirimize karşı dürüst olursak muhtemelen yatacaktın. Erkekler ve kadınlar arasında doğal bir manyetizma var. Birbirimize irademiz yok. Kadınlar da aynı şekilde.

5- Onun cheat meal’i olun
4’de olabilirsin, 9’da olabilirsin. Koşullar doğruysa hiç bir dezavantajı olmadığı sürece seninle yatar. Neden ? Çünkü seks iyi hissettirir.
En iyi, en ateşli kız bile arada bir pizza gömüyor. Bu insanın doğası. Güçlü değiliz, zayıfız.
Dış dünya için standartlar varmış gibi davranıyoruz. Ama derinlerde, hiç kimsenin standardı yok ve bunu biliyoruz. İrademiz yok, özdenetimimiz yok.
Ateşli bir kadının testlerinden geçip, onu seksin olabileceği bir yere götürürseniz, sizinle yatar. Bu kadar basit.

6- Çekici kızlara sahip olmak için alfa
olmanız gerekmez.

İlk başta yardımcı olur fakat sonra sizi strese sokacaktır.
Çerçeveniz: ben yeterliyim.
Basitçe: kadınlar ve erkekler bir araya gelmek için yaratılmıştır. Ben bir erkeğim bu nedenle, kadınlar bazı temel seviyelerde bana ilgi duyuyor.

7- Gerçeklik bozulma alanı geliştirin
Bunu yapabilmek için tamamen ben yeterliyim inanç sistemini benimsemelisiniz. Teoride anlamak yeterli değildir. Yeterli olmamanız için bir neden olmadığı fikrini ne kadar çok düşünürseniz o kadar bilinçaltınız kabullenecektir bunu.(gerekirse kendi kendinize hipnoz kullanın.)
Mantık için köle olmayın, mantığı köleniz yapın. “Gerçeklik bozulma alanını” ancak bu şekilde geliştirirsiniz.

BÖLÜM 3: TESTLERİ GEÇEREK KADINI NASIL AZDIRIRSIN

1- Kalıcı Testler = çekicilik oluşturma

Bir kadına yaklaştığınızda hemen sizi test etmeye başlar. Testlerini geçerek çerçevenizin kendisinden daha güçlü olduğunu gösterirsiniz. Bu onu azdırır.
Kadınlar, bir erkeğin onu tavlaması için bir tür testin üstesinden gelmedikçe, bir erkek için ıslanmayacak şekilde gelişmiştirler. Bu nedenle testler onu tavlamanıza yardımcı olur aslında. Ne kadar çok test edilip, geçerseniz sizinle o kadar çabuk yatacaktır.

2- Testler tüm cazibenin nihai olarak üretildiği yerdir.
Cazibe pua yalanlarıyla ve esprilerle oluşturulmaz.
Cazibe manipülasyon ile oluşturulmaz.
Çekim fiziksel görünüş ve para tarafından oluşturulmaz.
Oluşturulamaz.
Tüm bunlar terk edilme ihtimalinizi arttıracaktır.
Cazibe yaratan tek şey kadının testlerine dayanır.

3- Testlere Katlanmak = sıkıntıyı aşma yeteneği = iyi genler
Kadınlar güçlü bir çerçeveye sahip olduğunuzu görebilmelidir, çünkü aksi taktirde onları koruyabileceğinize ve tehlike karşısında sakin kalabileceğinize dair hiçbir güvenceleri yoktur. Ve güçlü çerçevenizin olup olmadığını anlamanın yolu; sizi test etmek, or*spu olmak, size hakaret etmek, fırçalamak, sizi görmezden gelmektir.
Bir barda sarışın bir piliçin testlerini kaldıramazsan, olası bir tecavüzcü kızına tecavüz etmeye kalkıştığında o adamı nasıl döveceksin ha ?

4- Kadınlar Sturbucks için yaratılmamıştır. African savannah için yaratılmıştır.
Kadınlar modern dünya için değil, doğa için inşa edilmişlerdir. Bunu anlarsanız iyi şeyler başarırsınız.
Kıza yaklaşmaya çalıştığında sana yaptığı testleri kişisel olarak kabul etmeyeceksin. O seni bitirmek istiyor.
Bu gerekli.
Ateşli kadınlar feminizm yüzünden size sürtük gibi davranmıyor. Sana sürtük gibi davranıyor çünkü seni becermek istiyor. Ama bunu ancak onlardan daha güçlü bir çerçeveye sahip olduğunu kanıtladığında başarabilirsin.
Bu içgüdüsel.
Doğal düzenin bir parçası.
Doğuştan gelen kadın fahişeliği feminizmden çok daha önce vardı.
Onlara yaklaşan erkekleri test etmek için dişi DNA’sına kodlanır.
Sizi test ettikleri için çerçevenizi bozarsanız, feministler kadar doğa karşıtı olursunuz.

5- Kendini yok eden inançları ortadan kaldır.
Baştan çıkarma toplumunda, yaklaşımınıza “cılız” davranan bir kızın temelde kusurlu olduğu ve bu nedenle “takip etmeye değmeyeceği” konusunda ortak bir efsane vardır.
Bu tamamen gülünç.
Aslında, bu sadece “ekşi üzüm” insidansıdır. Ulaşamayacağımız üzümlerin ekşi olduğunu rasyonelleştirmek için kendimizle oynadığımız bilişsel oyunlar.
Gerçek şu ki, eğer bir kızın herhangi bir değeri varsa, o zaman ilk yaklaşımınız sırasında sizi test edecektir.

6- Kucaklama testleri
En ufak bir direnç göstermeden gelen horoza evet diyen bir kadın ister misin ?
Yoksa erkekler arasında diğerlerine göre ayrımcılık yapan ve en yüksek statüye sahip olduğunuz için yüzlerce diğer erkek arasından sizi seçen bir kadın mı istersiniz ? Eğer normal ve sağlıklı bir erkekseniz ikinciyi tercih edersiniz. Ve bu da sizi test etmesi anlamına geliyor. Bir kadının değeri ne kadar yüksek olursa sizi o kadar fazla test eder. Bu testleri geçmek içinse beklemeniz ve onaylamanız gerekir.

7- Kadınların testlerini geçmek
Kadınlar size iki tür test ile gelecektir. Aktif ve pasif testler.

Aktif testler:
Pua literatüründe sıklıkla ele alınmaktadır. Bir kadın size hakaret ettiğinde, alay ettiğinde veya tepki almak için kışkırtıcı bir şey söylediğinde bunların hepsi aktif testlere örnektir.
Size erkek arkadaşı olduğunu söylemek, iyi bir adam olduğunuzu söylemek, size arkadaş olalım demek gibi hatlar da aktif testlere örnektir.
Bu redpill/pua dünyasında fazla anlatıldığı için üzerine fazla düşmeyeceğim.
Bunları geçmenin en iyi yolu:
a. Kabul et ve güçlendir.
b. Testi yok sayın ve duymamış gibi davranın.
Genel olarak, aktif testlere maruz kalmak çok iyidir. Kız sizi aktif olarak test ediyorsa ilgilendiği anlamına gelir. Ayrıca çerçeve gücünüzü göstermenin basit bir yoludur.

8- Kevaşe testinden nasıl geçilir, kevaşe testlerini tanıma ve katlanma
Fakat kevaşe testini anlayabilmemiz için işlememiz gereken başka bir test türü daha vardır.
Pasif test. Bu redpill-pua literatürü tarafından kapsanmamaktadır. Genellikle 9 ve 10’luk kızlar yapar bu testleri.
Bir kıza yaklaştığınızda sıkıcı, mesafeli, önemsiz gibi görünür. Size tek bir kelime ile cevap vermek pasif bir testtir. En çok karşılaşılan ise ateşli bir kıza yaklaştığında sana yarım tiksinme, yarı korku yüzü ile bakar ve kaçar. Bu da pasif bir testtir.

9- Pasif testleri ret ile karıştırmayın
Erkeklerin %90’ı pasif testleri reddedilme olarak algılamaktadır. Doğal alfalar bile yer bu testi.
Bu tamamen anlaşılabilir.
Yani, mantıklı değil mi ?
Yattığım kadınların yarısının böyle bir tepki gösterdiği size söyleyebilirim.

10- “Reddetme” reddetme değildir.
Üniversiteye gittiğim zamanlarda bir kız vardı. Esmer, çekici ve boş zamanlarında mankenlik yapan bir kızdı. Sosyal olarak okulda ünlü denilebilecek bir kızdı. Üniversitedeki en güzel 10 kızdan biriydi anlayacağınız.
Bir gün merdivenlerde karşılaştık ve bu elde edebileceğim tek şans diye düşünmüştüm o zaman. Kıza yaklaştım ve “Merhaba, ben Game Master”. Diyerek elimi uzattım. Her neyse bana sanki ilk defa insan görmüş gibi baktı. Elimi sıktı ve ismini söyledikten sonra hızla kaçtı. Şimdi bu ret değil mi ? O kadın sonrasında benim kız arkadaşım olmuştu.
Eğer kız beni cezbetmişse(daha sonra öyle olduğunu söyledi) neden beni “reddediyor” gibi görünüyordu ?
Bu soruyu cevaplamak, tüm oyun ve sosyal dinamiklerde ustalaşmanın anahtarıdır.
Hazır mısın ?
Tamam, başlıyoruz.

11- Çok yüksek değersiniz.
Evet doğru okudunuz.
Kızlar tarafından “reddedilmenizin” nedeni, onlar için çok yüksek değerinizin olması ve onları gergin ve bilinçli hale getirmesidir.
Burada benimle kal. Bunun paradoksal geldiğini biliyorum, ama anlamaya çalışın.

12- Kadınlar sizin çevrenizde gergin
Bir kadına mavi hapsız bir şekilde yaklaştığınızda, size bir sürü değer gösterir. Fark ettiğinizden daha da fazla.
Bunun nedeni erkeklerin %97’sinin onlara yaklaşmaması(yaklaşanlar da genelde sarhoş olur.)
Bu demektir ki iyi görünümlü bir adamsanız ve bir kıza soğuk bir şekilde yaklaşırsanız, kendinizi güven açısından erkeklerin en üst %3’lük kısmına koyarsınız.
Başka bir deyişle, doğal olarak alfa erkek olduğunuzu varsayarlar.
Bu onu gergin ve kendinden emin yapar. Kız etrafınızda rahatlamak ve iyi bir izlenim bırakmak istiyor. Bu yüzden “havalı”, “uzak” ve “soğuk” davranmaya çalışıyor... çünkü garip hissediyor.
O pis şeyler söylüyor... çünkü söyleyecek başka şey düşünemiyor.
O kaçıyor... çünkü etrafında endişeli ve bundan sonra ne yapacağını bilmiyor.
Başka bir deyişle çok yüksek değer olarak karşısına çıkıyorsunuz.
Kadınlar çevrenizde gergin. Onlara sabırlı olun!
Kendini aptal yerine koy. Çerçene tutun, onu kızdırın, sıcak gülümsemeyle devam edin. Sonunda açılacaklar ve gülüp, flört etmeye başlayacaklar. Ve nihayetinde onları başka hiç bir erkeğin sahip olmadığı bir çerçeveyle çerçevelediğinin gerçeği ile karşılaşacaklar.

BONUS: Etkileyici Bir Şekilde Bu Testten Nasıl Geçilir

1- Ona yaklaşıyorsun ve merhaba dedikten sonra garip bir yüz yapıp sizi görmezden geliyor gibi davranıyor.

Sadece konuşmasını bekler gibi konuşmaya devam et. Gergin bu yüzden ne söyleyeceğini bilmiyor. Ve bu yüzden size şirret gibi davranıyor. Onun için çok yüksek bir değere sahipsiniz ve endişeli hissediyor. Bu da size soğuk davranmasına neden oluyor.
Ona tepki verme, beden dilini açık ve rahat tut, sıcak bir gülümseme, değişmez göz teması ve konuşmaya devam et. Sonunda geri konuşmaya ve olumlu cevap vermeye başlayacak.

2- Bir kızla konuşuyorsun ve o araya mesafe koyuyor, soğuk davranıyor ve sadece bir kelime ile cevap veriyor ya da uzaklara bakıyor.
Yine, sadece buna katlanmak zorundasınız. Konuşmaya devam et, onunla biraz alay et. O kadar kolay gitmeyeceğini gördüğünde çerçevesi çatlar. Gülümsemeye başlayacak.

3- Bir kızla konuşuyorsun ve banyoya gitmek için ayrılıyor, arkadaşlarımı bulmam gerekiyor diyor ya da belirgin bir sebep olmdan kaçıyor.
Gitmesine izin ver, sonra ona tekrar yaklaş ve konuşmaya devam et.

4- Bir kızla konuşuyorsanız ve size gitmesi gerektiğini, sizinle tanışmak güzeldi vb gibi şeyler söylüyorsa
Gülümseyin, başınızı onaylar biçimde sallayın, kabul edin ve bir şey olmamış gibi konuşmaya devam edin.

5- Bir kadınla konuşuyorsunuz ve konuşmada rahatsız edici derecede uzun bir sessizlik var.
Hiçbir şey söylemeden anında sol gözüne bak. Anında cinsel gerilim.

6- Bir kadına veya bir grup kadına yaklaşıyorsunuz ve sizinle alay edip, küçümsemeye çalışıyorlar.
Yüksek değerli olduğunuzdan, varlığınızdan rahatsızlık duyuyorlar ve küçümseyici tavırlar sergileyip çerçevelerini korumaya çalışıyorlar.
Gülümseyin, başınızı onaylayın, aynı fikirde olun ve konuşmaya devam edin. Sonunda çerçeveleri size ait olacaktır.
Daha güçlü çerçeveye sahip olmanın doğası budur: gerçeklik yaratırsınız. İnsanlar kendilerini buna uyarlar.

Son düzenleme:
Şöyle insanları acayip seviyorum harbiden, hiç bir karşılık beklemeden bize en güzel bilgileri vermeye çalışıyorlar. Bu tarz bilgileri size parayla satmaya çalışan çok fazla kişi var. Gerçekten kıymeti bilinmeli böyle kişiler. Düşünsenize @Game Master tecrübe etmiş ve bunu bize özetle sunuyor. Harbiden öp başına koy. Teşekkür ediyorum güzel bilgilerin için.

Şöyle insanları acayip seviyorum harbiden, hiç bir karşılık beklemeden bize en güzel bilgileri vermeye çalışıyorlar. Bu tarz bilgileri size parayla satmaya çalışan çok fazla kişi var. Gerçekten kıymeti bilinmeli böyle kişiler. Düşünsenize @Game Master tecrübe etmiş ve bunu bize özetle sunuyor. Harbiden öp başına koy. Teşekkür ediyorum güzel bilgilerin için.
Reddit’te en çok bilinen makalelerden biri. “How to Get Laid Like a Warlord” yazıp aratarak bulabilirsiniz. erkekadam’da “Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak” serisi olarak çevrildi bu yazı. @Game Master kendi tecrübesini aktarmıyor. 25-30 maddeden kendince değerli gördüğü maddeleri alıp konu haline getirmiş. Keşke konu başında “yazının asıl sahibi ben değilim” diye yazılsa ve gerçek hak sahiplerine gitse övgülerimiz.

Reddit’te en çok bilinen makalelerden biri. “How to Get Laid Like a Warlord” yazıp aratarak bulabilirsiniz. erkekadam’da “Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak” serisi olarak çevrildi bu yazı. @Game Master kendi tecrübesini aktarmıyor. 25-30 maddeden kendince değerli gördüğü maddeleri alıp konu haline getirmiş. Keşke konu başında “yazının asıl sahibi ben değilim” diye yazılsa ve gerçek hak sahiplerine gitse övgülerimiz.
Öncelikle yazının temelini yazan arkadaştan paylaşabilinmesi için izin alınmıştır ve olduğu gibi paylaşılmamıştır. Kendi eklemelerim yazının içerisinde mevcuttur. Orjinal yazıyı kendimce özetleyip, eklemeler yaparak paylaştım.

Öncelikle yazının temelini yazan arkadaştan paylaşabilinmesi için izin alınmıştır ve olduğu gibi paylaşılmamıştır. Kendi eklemelerim yazının içerisinde mevcuttur. Orjinal yazıyı kendimce özetleyip, eklemeler yaparak paylaştım.
Eklemelerini farkettim fakat yazının temelini yazan dediğin arkadaşa ulaşıp izin aldığını söylemene inanmıyorum. Kendini aklama çaban var gibi. Ayrıca yazıyı yazan kişi izinsiz paylaşmayın demediği sürece kaynak belirterek paylaşmanda sıkıntı olmaz. Yazıyı biliyorum, izinsiz paylaşılmaz denmiyor. Yine de “bir kısmını x kaynaktan aldım” yazsan fena olmazdı.

Eklemelerini farkettim fakat yazının temelini yazan dediğin arkadaşa ulaşıp izin aldığını söylemene inanmıyorum. Kendini aklama çaban var gibi. Ayrıca yazıyı yazan kişi izinsiz paylaşmayın demediği sürece kaynak belirterek paylaşmanda sıkıntı olmaz. Yazıyı biliyorum, izinsiz paylaşılmaz denmiyor. Yine de “bir kısmını x kaynaktan aldım” yazsan fena olmazdı.
Ben bu tarz şeylerin pek önemli olduğunu sanmıyorum, tabi yazıya yazan adama saygısızlık olur mu onu bilemem ama,buradaki insanların hepsi birbirine bir şeyler katmaya çalışıyor ve bundan karşılık almıyorlar.Ben hiç kimsenin burada egosunu tatmin etmesi için böyle yazılar paylaştığını sanmam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8