Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar Masum mudur? Hayır.

Hinceus

Forumdan Uzaklaştırıldı
Basit bir cümleden, yaptığınız şakaların altında yatan imalara kadar.. Kadın her şeyin farkındadır.

Ben ima üzerinden örnek vereceğim ama dediklerim genel konuların hepsinde geçerlidir.

Kadınlar masum değildir, saf salak değildir. Hatta merak etmeyin, yaptığınız imayı sizden daha iyi anlar. Peki öyleyse, kadınlar neden "Ne?, Anlamadım?" gibi cevaplarla masum ayağına yatıyorlar?

Yapıyorlar çünkü kendilerini ağırdan satmak zorundalar. Özellikle bir bağ kurmadan, yaptığınız imaya karşılık gelmesini beklemeyin. Bakın asla karşılık vermezler demiyorum, verebilirler. Ancak ilk günden karşılık veriyorsa, o kadın yol geçen hanı olmuştur çoktan ya da hayallerini süsleyen bir erkeksinizdir fakat bu düşük bir ihtimaldir.

Yaptığınız ima, kızın hoşuna gitse bile, size karşı ilgisi yoksa tersleyecektir. Eğer size ilgisi varsa, saf salak ayağına yatacaktır; çünkü size şans tanımak istiyordur, gönül kapılarını "size" açık bırakmak istiyordur ki içeri giresiniz.

Peki bir ima yaptınız, ve saf salak ayağına yattı. Ne yapmalıyız?

Dostlarım bu durumda, asla ama asla üstelemeyin. Çünkü ilk şansınızı ima yaparak kullandınız ama bunu görmezden geldi ve size tekrar bir şans verdi. Üstelerseniz, elinizdekinden de olursunuz. Bu yüzden konuyu değiştirmekte fayda var.

Terslerse ne yapmalıyız?

Size savunma kalkanlarını kaldırmıştır çoktan, yani pek bir şansınız yok artık. Nextleyin gitsin, uğraşmaya değmez ancak uğraşmaya değecek bir kız ise oyunu daha zor bir seviyede oynarsınız. Eğer usta bir kadın avcısı değilseniz, muhtemelen oyunu kaybedersiniz.

Ne olursa olsun, asla bir kadının insafına kalmayın. Bol şans.

Yazılarını beğeniyorum devam edersen sevinirim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8