Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlara Yaklaşırken Yaptığın En Büyük 6 Hata

İşte Kadınlara Yaklaşırken Yaptığın En Büyük 6 Hata – Ve Bu Hatalardan Kurtulmanın Denenmiş Yolları

HATA 1 : Aşırı İlgi Göstermek
Hiç çok güzel kadınların aşırı ilgi gösterildiğinde kendini geri çektiklerini ve size karşı daha kötü davranmaya başladıkları dikkatinizi çekti mi ? Tabi ki , dikkatinizi çekmiştir ya da başınıza gelmiştir. Ben de zamanında beğendiğim bir çok kadına aşırı ilgi gösterdiğimde aldığım sonuçlar hüsrandı.
Peki neden kadınlar bu aşırı ilgiye iyi tepkiler vermiyor? Aslında cevap basit...
Güzel kadınların ilgi bombardımanı altında olduğunu herkes biliyor. Haliyle kadınlar da bu onları ilgi bombardımanına tutan erkeklerden korunmak için bir mekanizma geliştirmişler. Ben de buna “ilgi kalkanı” diyorum.
İlgi kalkanı kadının işini gerçekten çok kolaylaştırıyor. Neden mi? Sürekli olarak aynı tip gelen erkeklerden kurtulmak ve kaliteli erkekleri ortaya çıkarmak için yapılan bir hareket. Aslında bu bizim de işimize yarıyor. Bu kalkandan sıyrılarak kendimizi aradığı erkek pozisyonuna sokuyoruz.

HATA 2 : Ona Doğru Aşırı Eğilmek
İlk tanışma sırasında ne yapacağını bilmeyen bir erkek ne yapar? Haliyle ya çok yaklaşır dibine girer... ya da çok uzak durur ..
İlk yaklaşım sırasında bunu ayarlamak çok önemlidir. Bir seferinde kızla konuşurken, dediğini duymamıştım ve öne doğru eğilmiştim. Kız da kendini geri çekmişti.
Burada olan olay , onun güvenli alanını geçmiş olmam. İletişim bir süreçtir ve süreçte atlamalar yapamazsınız. Eğer yaparsanız zaten buna baştan çıkarma diyemeyiz. Kadınlar konusunda iyi olan bir erkek, sabırlı bir erkektir.

HATA 3 : Fazla Beklemek
Bir çok erkek kadınlar konusunda kendilerini çok yetersiz görürler. Peki bu karara nereden varmışlardır? Cevabı basit çevrelerine bakmak yerine, kafalarında kurdukları filme inanarak.
Peki burada neye değinmek istiyorum? Dinleyin...
Çok güzel bir kadının size sürekli baktığını gördünüz mü? Eminim görmüşsünüzdür. Gerçekten kötü halde olduğunu iddia eden biri olsanız bile, mutlaka başınıza gelmiştir.
Peki hanginiz size bakan bu kadınla konuşmaya gitme cesareti gösterebildi?
Eskiden ben gösteremiyordum. Çoğu erkek de aynı şeyi yapmıştır.
Eğer hoşunuza giden bir kadının bakışlarınızı yakalarsanız. 3 bakıştan sonra mutlaka gitmelisiniz. Yoksa ya ondan hoşlanmadığınızı düşünecek yada yaklaşmaya cesaretinizin olmadığını düşünecek.

HATA 4 : Kafanızda Senaryo Hazırlamak
Yeni başlayanların düştüğü hatalardan bir tanesi. Kendimi bir sürü rutin ve açılış ezberlemiş halde etrafta kızlarla konuşurken hatırlıyorum. Alakasız bakışlara alışmam gerçekten zor oldu...
Daha sonra şunu fark ettim. İnsanlar robot değildi ve her insan farklı bir yapıya sahipti. Bu yüzden kullandığım açılışlar ya bulunduğum ortama uymuyordu yada kadınların o sırada uğraştığı işle alakasız oluyordu.
Bu yüzden kafanızda senaryo ve açılışlar belirlemek yerine, gözlem yeteneğinizi arttırın ve açılışınızın ortam ile uyumlu olmasını sağlayın.

HATA 5 : Sizden Hoşlanması İçin Onu “İkna” Etmeye Çalışmak
Bizden hoşlanmayan bir kadına ne kadar vakit harcadık hiç düşündünüz mü?
“Ya benim olacaksın...ya da kara toprağın”
Tabi ki bu işin abartı kısmı, ne kadar Türkiye de abartı olmasa da.
Öncelikle her insanın arzularının ve yaratılışının farklı olduğu belli. Sen balık etli kadınlardan hoşlanırken, ben zayıf kadınlardan hoşlanırım. Bu işin güzelliği de burada.
Böyle farklılıklar varken, haliyle her kadını etkileme hareketiniz sizi büyük bir hüsrana uğratacaktır.
Öncelikle kızın hareketlerine dikkat edin, eğer olumlu tepkiler alıyorsanız devam edin. Ama istediğiniz tepkiler gelmiyorsa, kesinlikle vakit kaybetmeye gerek yok. Yeni hedeflere yönelin.

HATA 6 : Açılış Esnasında “Onay” Aramak
Hiç o meşhur “ Pardon, konuşabilir miyiz ? ” açılışını yaptınız mı? Ben yaptım ve nedense aldığım cevaplar, kadınlar benden hoşlanmasına rağmen “HAYIR ” dı.
Peki sizden hoşlanmasına rağmen kadını “ HAYIR ” cevabı vermeye iten şey neydi?
Tabi ki ONAY aramamız.
Onay aramak erkek olarak bizim kontrolde ve yeterince özgür olmadığımızı gösterir. Düşünsenize bir kızla konuşmaya başlamak için izin alıyorsunuz. Bu kontrolü ona verdiğinizin işaretidir ve kesinlikle iticidir.

Kaynak: Johnny DeLusion

Hepsine katılıyorum fakat sadece 2.maddeyi biraz daha açmak istiyorum.

Kadın ile tanışırken yakınlaşıp yakınlaşmamanız tamamen kıza ve duruma bağlı.
Eğer ki samimi bir ortamsa ve kıza güzel bir giriş ile girişim gösterdiyseniz; kafanızı yana doğru götürmeniz(kıza yaklaştırmak) kızın güvenli alanını aşmanız demektir ve bu da kız da cesareti olan ya da samimiyet duvarı denen şeyi aşmanız anlamına gelir.
O duvarı aştığınızda kızın size olan cinsel çekimi artar.
Yani özet geçecek olursam; kadının alanına rahatça girebileceğiniz, sizin özgüvenli erkek olduğunun imajını veriyor karşıya.
Bir de siz öyle durunca kadının da içi pırıl pırıl oluyor ve size olan ilgisi daha da artmış oluyor.
Küstahça bir girişim fakat kızdan kıza olacak bir şey.
Birisinde heyy napıyorsun amına kodumun kendine gel tepkisini alabilseniz de bir başkasından, seninle yatmak istiyorum tepkisini de alabilirsiniz.
Tabi o da sizin analiz yeteneğinize kalmış. Kime yapacağınız..
Örnek; Analiz edin.

Kankam ben 3. Maddedeki gibi 3-4-5 kez baktığını gördüm ki arkadaşlarda destekledi bana baktığını bende ona bakoyodum yalan yok yanına gittim bakışıyoruz artık tanışalım dedim yanlış farketmişsin dedi bana bende kusura bakma dedim geri gittim dmfkfkfdkdkdkxmxldxldkckdl

Kankam ben 3. Maddedeki gibi 3-4-5 kez baktığını gördüm ki arkadaşlarda destekledi bana baktığını bende ona bakoyodum yalan yok yanına gittim bakışıyoruz artık tanışalım dedim yanlış farketmişsin dedi bana bende kusura bakma dedim geri gittim dmfkfkfdkdkdkxmxldxldkckdl
Ahahhaha kankam ilk shit testte gitmişsin ne bekliyordun tanışalım demesini mi :)

Ne yapmak lazım bu gibi.bi durumda?
Böyle bir durumda geri çekilmek bence yanlış sonuçta kızla 4-5 defa göz teması kurmuşsun. Şahsen ben geri çekilmek yerine aldırış etmeden ''Hmm o zaman çok şanslısın benim gibi bir erkekle tanışmaya hak kazandın'' diye cevaplarım ve ''Bu arada ben Onur'' diyerek diyerek gülüş atarım. Kızın gözlerine bak dostum, gözler asla yalan söylemez. Geri çekilip çekilmeyeceğini gözlerine bakarak anlayabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8