Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlara Yaklaşmanın Prangalarını Kırarken

Kadınlara yaklaşırken bizi görmeleri gerekiyor mu? Çünkü ben kendisine direkt yaklaştım da beni görmesine fırsat vermeden..
Evet tehdit uyarmayan bir yaklaşım tarzı sergilemelisin. Bu da arkasından geliyorsan hızlı adımlarla önüne geçip ona doğru dönüp durdurmak.
Konuşmak istemeyenler olur. Sinir edenler çıkabilir. Bolluk mentaliten olsun. Kendini kanıtlamaya veya ikna etmeye çalışma. Hiçbir şey söylemene gerek yok. Yürü ve o kadın veya kadınların yanından uzaklaş başka kadınlara yaklaş. Özgüvenin sağlam olması gerekiyor böyle şeyler için dediğim gibi spor yap.

Kısacası set açarken gözünü dört aç. Kadının senle oynadığını düşünüyorsan, ilgi sinyalleri görmüyorsan sal onu. İçinden de kız mı yok amk bu kim uraşamam de. Devam et yoluna. Güzel kızlar özgüvenden daha çok etkilenir Onlarda zaten erkekler bizimle gelsin konuşsun diye açık saçık giyinip çok süslenip püsleniyorlar. Şansını dene her zaman.

Son bir yorum daha bırakacağım. O da şu bu her kız için geçerli asla tek seçeneğe maruz kalmayın. Asla muhtaç davranmayın. Asla hiç bir kadın için iyi erkek olmaya çalışmayın. Sevmiyorlar denedik çok denedik. Sevmiyorlar. Sevdikleri tek şey. Siktiri çekmekten korkmayan istediği kadını yoldan çevirip konuşabilen eninde sonunda da bir tane karı ayarlayıp yoluna bakan adam yani kötü çocuklar.

Bu adamların özellikleri de kaslı olmaları. Giyimlerine dikkat etmeleri. Spor yaptıkları için testleri geçmeleri. Her gün dışarıya çıktıkları için 31 çekmemeleri. Enerjileri ses tonuna yansıyor. Erkeksi çıkıyor sesleri gibi gibi...

Teşekkürler, bir bok yediğimi bildirmek isterim. Bir kızın giyim tarzına iltifat ettim ve sonrasında korkmuş bir şekilde omuz silkip teşekkürler etti. Bana nasıl yaklaşmam gerektiği hakkında ders verin..
Her zaman görüş açısında olup konuşmayı başlat aga, bu yaklaşımından korkmuş gibi bir geri dönüş aldıysan sadece senin yaklaşımından dolayı olmayabilir günümüz şartlarında biliyorsun korkulacak varlıklar gibi gözüktürülmeye başladık.

Heyecanlanıp ani hareketler yapıyorsan eğer bunları biraz bastırmaya çalış,
Sakin bir ses tonu ve yavaş el kol hareketleriyle konuşabilirsin,
Arkadan yaklaşmamaya özen gösterebilirsin,
Senin tam karşındaysa direkt yaklaşmayıp hafif yanından yaklaşabilirsin,

Her gün 3-4 kadına yaklaşmayı deniyorum ama adres ve saat sormaktan sıkıldım. Bunların yerine neler yapabilirim?
Çok güzel ilerliyorsun üstte bahsettiğin iltifatın üzerine "... nereden aldın 2 gün sonra bir arkadaşımın doğum günü var hediye etmek isterim." tarzında bir cümle ekleyebilirsin. Ardından kızın hakkında bilgi edinmek için sorular sorarsın. Bunları sesinin en iyi tonuyla konuşarak yaparsan daha güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum.
Adres ve saat sormaktan farklı olarak parfüm satılan bir mağazada iki bileğine farklı parfümleri sıkıp yanındaki bir kıza "hangisi daha iyi" sorusunu sorup konuşma başlatabilirsin. (antika biraz :))
Yeni setlerinde başarılar...

Son düzenleme:
Her zaman görüş açısında olup konuşmayı başlat aga, bu yaklaşımından korkmuş gibi bir geri dönüş aldıysan sadece senin yaklaşımından dolayı olmayabilir günümüz şartlarında biliyorsun korkulacak varlıklar gibi gözüktürülmeye başladık.

Heyecanlanıp ani hareketler yapıyorsan eğer bunları biraz bastırmaya çalış,
Sakin bir ses tonu ve yavaş el kol hareketleriyle konuşabilirsin,
Arkadan yaklaşmamaya özen gösterebilirsin,
Senin tam karşındaysa direkt yaklaşmayıp hafif yanından yaklaşabilirsin,
Dün bu yazılanları okuyup gaza geldikten sonra merkezde 1 saat boş boş dolaşınca ( cesaret toplayana kadar bu şey aklımda döndü: en kötü ne olabilir? [ bu teknik bana hiç cesaret vermiyor ] vurur, bağırır, çağırır, umurunda değilmiş gibi teşekkür de edebilir :D) en sonunda bir tane de olsa yapacağım dedim ve karşıdan kendi yolunda giden birisi vardı. Beni görmeden direkt merhaba dedim durdu ve dedim direkt. Galiba biraz yanında yürüyüp öyle demem gerekirdi.

üstte bahsettiğin iltifatın üzerine "... nereden aldın 2 gün sonra bir arkadaşımın doğum günü var hediye etmek isterim." tarzında bir cümle ekleyebilirsin. Ardından kızın hakkında bilgi edinmek için sorular sorarsın.
Bunu normal iltifatı birkaç kadın üzerinde uyguladığımda yapabilirim diye düşünüyorum çünkü bu benim için çok zor ama fikiri beğendim. Teşekkürler.

Kız konusunda senden daha iyi bir wingman bul onu seyret işine yarayacaktır.
Sana korkulacak bir şey olmadığını gösterir.

Galiba biraz yanında yürüyüp öyle demem gerekirdi.
Öyle yapsan daha iyi olurdu tabii ama iyi yanından bak yanından öylece geçip gitmesini izlemektense bir iki kelime konuşmuşsun.

( cesaret toplayana kadar bu şey aklımda döndü: en kötü ne olabilir? [ bu teknik bana hiç cesaret vermiyor ] vurur, bağırır, çağırır, umurunda değilmiş gibi teşekkür de edebilir :D)
3 saniye kuralını denemeni tavsiye ederim. (ilgini çeken kişiyi gördün, üç saniye içinde ona "merhaba" de, konuşma başlat) Bunu denedikten sonra cesaret toplamak için saatlerce dolanmana gerek kalmayacak çünkü cesaretini kıran beynindeki sesleri susturup eyleme geçmiş olacaksın.

Bunu normal iltifatı birkaç kadın üzerinde uyguladığımda yapabilirim diye düşünüyorum çünkü bu benim için çok zor ama fikiri beğendim. Teşekkürler.
Rica ederim. :) Aynen öyle yapabilirsin biraz daha alıştıktan sonra eklemelere devam edersin.

dostum öncelikle vücut dilini araştırmalısın ve bir kızın yanına giderken oda da sana bakıyorsa göz temasını bozma ,bakışarak git.Ve gülümse ama 32 dişini göstererek değil bu emojisinin 😏 dişlerini göstermeden gülümsemiş halini hayal et öyle.Hani kavak yellerinde vardı ya yarım gülümseme (p*ç gülümsemesi) ..Cidden pozitifligi ve doğalığı verdiğinde karşı tarafa ne dediğinin önemi yok.Sen kafanda plan yapıyosun muhtemelen , ne diceğini falan.Hayır abi bunu uygulama.Tabi bazı şeyleri ďüşün ama konsep olarak dogal ol, tiyatro oynunda değilsin.Bak kıza yol tarifi sor ve de ki; tabikideee buraya yol tarifi sormaya gelmedim az önce seni görmüştüm direk yanına geldim laflamak istedim ;) diyosun ve hemen kız konuşmadan sohbeti devam etiriyosun diyosun ki; sende gezmeye çıktın kesin vb bir şey diyosun ve oda cevap veriyor sonra sohbeti devam ettir.Ve en önemli şey de türk kızlarına hemen ellini uzatıp memnun oldum ben X kişi deme, rahatsız oluyorlar.5 dk lafa sonra tanış,Bu arada ben X de mesela

ben 60 dan fazla red edildim izmirde ,30 yaşındaki kadının yanina da gittim . 5 dakika sonra o insanları bi daha görmiceksin merak etme.Ben sokakta tanıştığım cogu kizin yüzünü hatırlamıyorum,

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8