Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Kavgaya gitmek mi , Kavgadan kaçmak mı ?

Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,015
Tepkime puanı
1,387
Şehir
İstanbul
Selam beyler , biliyorsunuz dün kız ile aramda geçen olayı anlatmıştım. kız sevgilisinin olmadığını söylemişti ve tanışmak için instasını vermişti vs. bugün oldu falan işte dışarı çıkıyorum arkadaşım ile kız da dışarı çıktığın da arkadaşlarıyla oturuyordu. arada bir fırsat buldukça bana bakıyordu vs işte. ondan sonra kendi katına çıktı ve ben dışarıdayken camdan bana doğru bakıyordu. her neyse ben 6 ders onun yanına gittim. ..... bir dakika gelsene dedim. hemen ardından yarma gül gibi p*ç bir türbanlı kaltak çekti bana da dik, dik bakıp kızı tuvalete çekti. her neyse bekle dedi. sonra yanıma geldi 30 sn sonra , sen benden hoşlanıyorsun demi ? ben '' dediğim gibi '' kusura bakma ama ben de başkasından hoşlanıyorum falan dedi. hmm tamam anladım , yapacak bir şey yok dedim. kalbini kırmak istemem falandan girdi yalandan hiç oralara sokmamak için kalbimi kıramazsın merak etme dedim senin gibi 1000 tane kız var , bu olay için üzüleceğimi sanmıyorum gibisinden cümle kurdum ve kız evet deyip güldü. ondan sonra katıma doğru merdivenlerden inerken amına koyduğumun çomar , beta sürüleri arkamdan lan baksana bana , baksana deyip beni sıkıştırdılar , yani pek sıkıştırmak denilmez de neyse. lider beta geldi arkasında 9 tane falan çomarla o kızın yanına bir daha yaklaşmıyacakmıymışım neymiş lan çomar sanane amına koyduğumun sanki bacısına tecavüz edeceğim. bir şey demedim. sonra tehtitler falan ben de gıcık oldum her tehtitinin ve lafını arkasına gıcık etmek için evet, evtet evet evet eevetvetvetevet evet'ler yardırdım. çocuk bana kıl oldu iyice :D ben daha çocuğun suratını hatırlamıyorum yemin ederim öbür çomarlara bakıyordum çocugu siklemiyordum , dinlemiyordum bile o kendi , kendine boş , boş konuşuyordu. ardından o yarmagül geldi falan dedi ki bana o çocuk dalga geçtikten sonra çıkışta dışarı da gel kavga edelim o zaman. benim tepem attı al siktiğimin salağı işte ; '' lan bir kız için kavga mı edeceğim seninle ? '' o zaman yürü lan falan deyip tekrardan yukarı bakıp o çomar sürüsüne hiç umursamayıp dediklerini yürüdüm arkamdan erkek demeler falan. yemin ederim elimden bir şey gelmedi bunların hepsi böyle. okulun tüm dişilerini kendilerine bacı edinmiş or*spu çocukları. bu yüzden ben şu ana kadar 1 tane bir dişi ile bile sevgili olmadım. bu durumları yaşadım çünkü daha önce de.

beyler tahminimce o çocuk ve arkadaşları yine rahat durmaz kavga falan çıkar belki. '' tabi ben istersem '' napayım başlıktan gördüğünüz gibi. 1 , 2 tanesini indirip dayak mı yiyeyim ? yoksa hiç mi bulaşmayım ? kızı unuttum bile kız konusunda sıkıntım yokta omega görünümlü sikik bir beta. 2 laf duyunca direk betalığı besleniyor. sikiyim ya yemin ediyorum bu devirde insan kalmamış kimse ile sohbet dâhi etmek istemiyorum.

Önerilerinizi bekliyorum , bu arada arkadaşım pek yok. tek takılan insanım yani bana ek olarak destek olacak bir kişi yok. onlar da okulun gralları ^^
 
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
400
Tepkime puanı
289
Şehir
Antalya
Aga sen beni taniön mü ben sıfır bir izliyorum (tek izlediğim dizi) bıçak,muşta hepsi var anlıyor musun arkamda var sen bittin olum arkadan da bi elbet bir gün açayım gaza geleyim
 
Katılım
15 Eylül 2018
Mesajlar
65
Tepkime puanı
31
Şehir
İstanbul
Kız için değil kendin için kavga etmiş olursun kavga edersen ama yinede değmez çünkü anladığım kadarıyla karşındakiler tam bir çomar sürüsü tek olmasaydın iyi bir ders ver şu puştlara derdim ama boşver başını ağrıtmaya değmez
 
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,015
Tepkime puanı
1,387
Şehir
İstanbul
Beyler peki kızın yaptığına ne denmeli ? yani kız ilk başta hoşlandığı biri olduğunu söyleyebilirdi. neden bu kadar aptalca bir şey yapmış olabilir ?
 

Jim

Katılım
22 Nisan 2018
Mesajlar
239
Tepkime puanı
285
Yaş
24
Konum
Samsun
Şehir
Samsun
okulun tüm dişilerini kendilerine bacı edinmiş or*spu çocukları
O çocuklar bacısı gibi savunmuyor, ay kızı koruyayım da kız koruduğumu görsün beni sevsin diye yapıyorlar. Emin ol sendeki cesaret olsa okuldaki tüm kızlara aynısını yaparlar :)

Ayrıca kavga işini tavsiye etmem, sonu bir şeye bağlanmıyor. Boşuna ne zamanını ne enerjini harca o salaklar için.

Iclerindeki betalardan birini hastanelik edebilecek teknik bilgin varsa yeni alfa sen olursun. Baksana cocugu hastanelik ettin diye namin yayilir...
Erkekler içinde tam olarak böyle olur ve namı yürür de kızlar için olumlu bir etki yapacağını sanmıyorum. Alfadan kızların istediği şey takmamak, erkeklerin istediği şey agresiflik :) Şu yazıdaki olay yani :

http://*************/2017/11/01/4-alfa-bir-bara-girmis/
 
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,015
Tepkime puanı
1,387
Şehir
İstanbul
O çocuklar bacısı gibi savunmuyor, ay kızı koruyayım da kız koruduğumu görsün beni sevsin diye yapıyorlar. Emin ol sendeki cesaret olsa okuldaki tüm kızlara aynısını yaparlar :)
Yaşadığım semt'e nalet olsun kardeş.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst