Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kendini bilgisayar ile ilgili alanlarda geliştirmek isteyen arkadaşlar içeri

Merhaba iyi günler/akşamlar benimde yeni keşfettiğim ve işimi çokça gören bir siteden bahsetmek istiyorum bilmiyorum reklama girer mi ama amacım reklam falan değil. Her neyse arkadaşlar Bilişim Teknolojileri - Koç Akademi bu adreste bir çok (yaklaşık 21 sayfa) SEO eğitimi,Yazılım,WebYazılım,sosyal medya,Photoshop,İllustrator,Premiere,AfterEffects,Cinema4D,AutoCAD,Excel ve daha birçok eğitim var kendini bu konuda geliştirmek isteyen arkadaşlar bakabilir çok yararlı olacağını düşünüyorum

Discudemy.com
İngilizceniz varsa sizin için çok daha iyi olur.
Kurslar ilk açıldığında bir süre ücretsiz kalır daha sonradan fiyatlandırılır. Bazen gerçekten kaliteli kurslar denk geliyor. Takip edebilirsiniz.

Üstteki arkadaşa katılıyorum ayrıca devletin açtığı bir tane de vardı ona da bakabilirsin ancak varsayıyorum kodlama konusunda karşılaştığınız hataların çözümünü türkçe bulabileceğini sanmıyorum en iyisi ingilizcenizi düzeltmek ve öğrenmek.

btkakademi'ye kesinlikle bakmanızı öneririm arkadaşlar. Hem katılım sertifikalı hem de alanına hakim ve anlatabilen kişiler anlatıyor. Aldığınız sertifikalar da yetkili kurumlar tarafından görülebiliyor.

btkakademi'ye kesinlikle bakmanızı öneririm arkadaşlar. Hem katılım sertifikalı hem de alanına hakim ve anlatabilen kişiler anlatıyor. Aldığınız sertifikalar da yetkili kurumlar tarafından görülebiliyor.
bu ücretli mi kardeşim

UDEMY de kullanabilirsiniz beyler eiğitim sektörünün en iyisidr.Dışarıda en az 5000 liraya bulabiliceğiniz lurslar 25 liraya satılılyor.Ben buradaki herkesin 25 lira verebileceğini düşünüyoum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8