Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Kitap siparişi

Katılım
26 Eylül 2019
Mesajlar
17
Tepkime puanı
4
Yaş
21
Şehir
Adana
Sıfır kitap yerine 2.el kitap alablirsin mobil uygulama olarak zebramo yu ındrıp kıtaplara bakabılırsın ben hep kıtapları oradan sıparıs edıyorum 2.el olarak daha uyguna gelıyor
 
Katılım
29 Ağustos 2019
Mesajlar
320
Tepkime puanı
599
Konum
Türkiye
Şehir
Samsun
Önce PDF varsa arattır google ile sonra yazık olmasın. Her kitap olmasa da çoğu kitaplar var pdf olarak nette. Baktın bulamadın o kitapların ikinci elleri için facebook grupları vardı oralardan belli kitapları takas ederek de tedarik edebilirsin. Saklamayacaksan, güzel bir kitap olsun demiyorsan bu dediğimi değerlendir. Sahaflarda da bulunabilir.

Ben çoğu kitabı pdf veya epub indiriyorum.
Hem alıntı yapıyorum hem de önemli yerleri arşivliyorum daha kolay içselleştirmiş oluyorum.

Oyun - Neil Strauss
Tehlikeli Oyunlar
Ustalık Gerektiren Kafaya Takma Sanatı

Okuyacağın kitapların yorumlarına ve eleştitirlerine bakıp okuyanlardan da fikirler alıp ona göre alternatiflerine de bakabilirsin.
Yok ben kitabı elime almadıktan sonra olmaz dersen de yine buradan en azından eleştirilere bakarak alacağın kipların alternatiflerini de belki ucuza bulabilirsin. Kolay gelsin.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst