Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızla Konuşmaya Başladığınız Andan İtibaren Onunla Flört Etmelisiniz

Dostum trp’de de bahsedildiği üzere bir beta kız sikemez deniyor. Bu beta ancak kendini geliştirip alfaya dönüşerek kız sikebilir deniyor. Senin dediğin ise ben beta kız sikemez dememe rağmen önceden beta olup da kız siken var demekle aynı şey. Kıza beta şekilde yaklaşıp red yemek var, önceden ve betayken kızla tanışıp alfaya dönüştüğünde kızı sikmek var. Fakat yeni tanışmaya gittiğin bir dişiye beta bir şekilde yaklaşırsan, alfaya dönüşecek zamanın olmadan red yersin, bunun yerine alfa bir şekilde yaklaş ve red yeme.
Hayatı PC başında oturup okumak yerine tecrübe edip bilgilerin üstüne yeni bilgiler katmak ya da var olanı değiştirmek yapılacak en mantıklı iştir. Öbür türlü TRP bunu bunu diyorsa budur demek TRP'yi bir din mentalitesi gibi koşulsuz şartsız kabul etmek anlamına gelir. Yani Red Pill'in siyah kısımlarında yüzüp tamamen bu oluşumu gerçeklik olarak algılamaktan bahsediyorum. Tam olarak yaptığın şey bu. Ben duruma göre esnek olmanızı öneriyorum. Git kızla arkadaş ol illaki bir şekilde bağlarsın kendine demiyorum bu mentalitenin doğruluğu yanlışlığı tartışılır şahsen ben de o kadar kanka ayağı g*t ayağı yapmayı seven birisi değilim, çok nadir 1-2 kere yapmış olabilirim bunu. Ha belki tutar kızla cidden önce arkadaş olup sevgili olabilirsin bu oluyor da zaten. Hangi akım, din, ideoloji olursa olsun bunları tek temel gerçeklik olarak alıp diğerlerini görmezden gelmek, yok saymak sizin sınırlı hareket etmenize neden olur. Red Pill'i Red Pill olarak yaşayıp siyahında morunda yüzmeyen adamlar bile "Red Pill'in tamamına uymak için kendini koşullama yoksa robota dönüşürsün." diyorlar. Eğer istersen bana özelden de yazabilirsin bu konuları özelden olsun başka sosyal mecralardan olsun tartışmak, tanışmak, sohbet etmek isterim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8