Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlara istediklerini verin

http://www.imgim.com/3906incif7561766.jpg
Merhabalar Galya halkı,
Hepimizin surekli takıldığı ancak friendzona düştüğü için veya bazi sebeplerden ötürü potansiyel sevgililerimizi gozunde etkimizi kaybediyoruz. Hepimizin bildiği gibi potansiyel sevgililerimizin gözünde arzularınız biri olarak gözükmek cok önemli. Hele ki friendzona düşmüş iseniz bu durumdan kendinizi kurtaracağınız en kestirme ve en etkili yol arzulanır biri gibi gözükmektir(çünkü arzulanır gözüktüğümüzde, kız onunla neden sadece arkadaş olarak takıldığınız dusunup ozguvensizlige kapılacak. Kadinlarla takılan biri neden beninle sadece arkadaş gibi takılıyor diye düşünüp seni elde etmeye çalışacak). Ancak sizde takdir edersiniz ki arzu duyulan biri olduğunuzu sözel olarak ifade ettiğimizde pekte etkili bir hava yaratamıyoruz. Bu yüzden sözel olarak ifade etmeden nasıl arzulanır gözükeceğiz bununla ilgili bizzat deneyip onayladığım bir tezgahı anlatıyorum, toplanın.

Öncelikle gerekli olan bi kaç basit nokta var bunları tamamlayıp oyuna başlayalım. Ilk olarak bir instagram hesabı ve bu hesabında takiplestiginiz güzel bir kız lazım. Ayrıca bu güzel kızla karşılıklı olarak fotolarınızı beğenmişseniz süper olur. Bir kankanızla anlaşıp verdiği saate sizi aramasını istiyorsunuz ve rehberde kankanızın adını instadaki guzel kızın adıyla değiştiriyorsunuz. Bunlar tamam olduğunda, potansiyel sevgilinizle buluşma ayarlayıp bir cafeye geçip oturuyorsunuz. Kankaniza verdiğiniz saatte telefonu masada bırakıp lavaboya için kalkıyorsunuz. Siz lavabodayken kankanız sizi arayacak ve potansiyel sevgiliniz telefona baktığında ismi görecek. Ve emin olun ki o kızın kim olduguna çesitli sosyal medya mecralarından bakacak. Masaya geldiğinizde telefona bakıp birşey olmamış gibi tekrar sohbete koyulacaksınız. Sorarsa önemli biri degil diyip ısrarcı davrandığı takdirde hikaye anlatmaya başlayabilirsiniz( bu hikayeler 'ya işte şu mekanda tanıştık şuralarda bi kaç kez buluştuk' gibi hele ki instagramdaki attığı fotolarla ilgili ve bulunduğu mekanlarla ilgili olursa ve o zamanlarda güzel kızımızın yanında onla takıldığınız hissini verirseniz tadından yenmez).Gerisi sizin marifetinize kalmış.Onlara istediklerini verin😉

Yalan mı konuşacağız birader yani.Bulduğun çözüm yolu bu mudur?
Burada oynanan bi oyun var. Sende bana hak vereceksin ki, bazı arkadaşlarımız (ki bunlara ben ve sende dahil olabiliriz) kadinlar tarafından arzulanan kimseler değil ve elde etmek istedikleri bazı kadınlar var. Burada anlattığımı içinde bulunduğumuz istenmeyen durumun çözümü için ufak bir oyun olarak düşünmeliyiz. Hayatta her zaman etik ve ahlaklı davranamayacagimiz durumlar olduğunu herkes ya farkına varmıştır ya da yaşadığı tecrübelerle bunun farkına varacaktır. He ben her işimi ahlaklı ve etik kurallara uygun olarak görürüm diyorsan ve hep doğrular üzerine kurulmuş bir ilişki istiyorsan, ileride çok sağlıklı ve uzun bir ilişki yaşayacağına eminim umarım yaşarsında.

Alfa olma ve kırmızı hap sitesinde öneri olarak yalancılık ve sahtekarlık önerisinde bulunmuşsun dostum. Bunun kırmızı hapla veyahut alfalıkla uzaktan yakından ilgisi yok. Sen çok yanlış anlamışsın olayı. Senin kendi kendine yetebilen bi insan olman gerekiyor öncelikle. Freedzone düştüysen no contact uygulayıp tabak çevireceksin bu kadar basit

Friendzone öncelikle onu bi düzeltelim:) eğer bu durumu yaşarsan da no contact yapıp tabak çevirecekmişiz. Bu forum alfa olma ve kırmızı hap sitesiymiş. Şu zımboya biri söylesin de insanlari yersiz ve alakasız eleştirilerinden zaman bulduğunda( eminim buna kısa bir süre de olsa ara verebilirsin sayın zımbo bunu başabilirsin) gidip forumun kütüphane bölümünde bi göz atmasını tavsiye ederim( oradaki kitapları şöyle bi göz atarsan alfa ve kırmızı hap diye bilmişlik tasladığın forumun ayriyetten neleri barındırdığının farkina varırsın). Senin için tavsiyem bundan öteye de gitmez çünkü iki paragraf yazıdan benim kendi kendime yetmeyen bi insan olduğumu anlayabiliyorsan üstat psikolojik danışmanlık merkezi aç hastan olalım:) böyle forumlarda harcama kendini. he bir de olayı yanlış anladığım yargısına varacak kadar ukala bi üstadla karşı karşıyayız . Sayın sensei üstadımız tabağı çevir bitsin diyorsa doğru diyordur güzel arkadaşlar, çevirin gitsin tabağı amk:) not contact bide hee o vardı. Şunu ifade etmek istiyorum ki, pozitif ve mantikli eleştirilerin insanı geliştireceğini düşünen biriyim ve burada anlattığım mevzunun bazı arkadaşlarımız için bir oyun olduğunu anlayacağınızı umuyorum. Anlattıklarımı, alakasız şekilde etik değerlerle istismar edip burada gelip kimse ahlak bekçiliği taslamasın.

Sitenin neleri barındırdığı amacını değiştirmez. Sitenin amacı belli. Senin oyun dediğin şey tamamen sahtekarlık ve yalancılık. Senin bu sahtekarlığa oyun demen bunun sahtekarca bişey olduğunu değiştirmez ve sadece kendini kandırırsın. Ne kadar ezik ve muhtaç olduğun şu oyun diye adlandırdığın şeyden belli. Senin kendi kendine yetmeyen biri olduğunuda söylemedim( yarası olan gocunmuş o ayrı) senin kendi kendine yetebilmen lazım dedim. Kırmızı hapın öğretisi buna dayanıyor demek istedim orda. Üstelik zımbo diye çirkince ifadede bulunman yazdıklarımın ne kadar zoruna gittiğini ve duygusal olarak zayıf olduğunu gösteriyor. Her 3 kelimenden 2 sindede beni küçük düşürmeye çalışıp ezmeye çalışmanda özgüvensizlik belirtisi.

benim anlamadığım şey kızı yalanda olsa bile tavlasan bile mutlu olacak mısın ? zaten friendzone düştüğün kız hayatını geliştirmediğin için friendzoneye atıyor,kız gelince her şey yerinde olmayacak çok saçma bir taktik ve gereksiz birde kızın instagramda o kızı arayıp bulması hayal gücü bunu yapcağına git kendini camdan at amk

Kurguladığın planın zararlarına pek değinmediğini görüyorum.

Bunu planı uygulamış birisi olarak söylüyorum ki,
evet iş yapar.

Ne de olsa fake it until you make it.

Ama bu forum kadınlarla ilişkiler üzerine kurulu değil. Alfalık terimi de kadınlarla güzel ilişkiler kuran kişiler için kullanılmıyor.

Bu forumdan yararlanan kişinin bu tür oyunlara ihtiyaçı olmamalı.

Bir kıza arzulandığınızı belli etmenize gerek yok, arzulanıyorsanız davranışlarınız bunu zaten anlatır.

alttaki yorumları görünce şaşırdım doğrusu oyunu tam anlayamamışlar galiba arkadaşlar
gayet güzel ve etkili bi yazı bu arada sağol dostum

1. Kadınlarla s*x e ulaşmayı amaç edinmek kırmızı hap felsefesinde yer almaz mavi haplılar yapar.
2. Kadınlar fake erkeklerden nefret eder anlamaları da çok zor değildir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8