Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Koldaki kıl sorunu

Arkadaşlar merhaba, bu bir sağlık sorunu mu bilmiyorum ama sormam gerek. 20 yaşındayım ve arkadaşlarıma oranla kolumda çok fazla kıllanma var özellikle bilek kısmına doğru daha uzun kıllar var. Son zamanlarda elimin üstünde de çoğalmaya başladı. Normalde pek takmam ama kolum ince olduğu için çok fazla göze çarpıyor. Bu konuda yapılabilecek bir şey var mı? Kılları kessem daha fazlasıyla karşılaşırım.

bu bir sağlık sorunu mu bilmiyorum
bu bir sağlık sorunu değil muhtemelen genetik

Bu konuda yapılabilecek bir şey var mı? Kılları kessem daha fazlasıyla karşılaşırım.
makine ile kısaltabilirsin benimde yaşıtlarıma göre kıllarım uzun olduğu için ben kısaltıyorum şimdi hiç sırıtmıyor hatta uzun olduğu için kısalttığında diğerlerinden daha düzgün gözüküyor :D

Testesteron seviyen artmış demek ki. Alırsan daha çok çıkar ama düzenli alırsan böyle bir sorunun da kalmaz. Hoşlanmıyorsan al.

Teşekkürler, sadece daha sonra fazlasıyla uğraşmak istemiyorum

Ben 18 yaşındayım 30 yaşındaki bir adamdan daha kıllı ve gür sakallıyım.
Kesince artmasını pek sanmıyorum.
Ama bence şu an uğraşma , ileride epilasyon yapabilirsin.
Ve sakın canını sıkma senin testesteron seviyen fazla bu sana özgüven vermeli.

Ben 18 yaşındayım 30 yaşındaki bir adamdan daha kıllı ve gür sakallıyım.
Kesince artmasını pek sanmıyorum.
Ama bence şu an uğraşma , ileride epilasyon yapabilirsin.
Ve sakın canını sıkma senin testesteron seviyen fazla bu sana özgüven vermeli.
Aga yanaktaki kıllar için epilasyon düşünüyorum da bu kollar sıkıntı biraz. Tshirt falan giyince kollar da çok belli oluyor ve kollarım gerçekten çok zayıf hani kilom yerinde 72 kiloyum ama kollarım zayıf.

Aga yanaktaki kıllar için epilasyon düşünüyorum da bu kollar sıkıntı biraz. Tshirt falan giyince kollar da çok belli oluyor ve kollarım gerçekten çok zayıf hani kilom yerinde 72 kiloyum ama kollarım zayıf.
Spor yap, bilek çalış, kol çalış o zayıf kolları damarlı sapa sağlam bir hale getir.

Paran varsa kolunada epilasyon yap, bende ileride yanak sakal altı vs. tüm vücuda yapacam.
Ama kesin çözüm bulana kadarda kafana fazla takma derim, tabi görüntü kötü ama bu yüksek testesteron belirtisidir.
Spor yap milletten çok daha hızlı gelişirsin ve kıllar az gözükür.

Paran varsa kolunada epilasyon yap, bende ileride yanak sakal altı vs. tüm vücuda yapacam.
Ama kesin çözüm bulana kadarda kafana fazla takma derim, tabi görüntü kötü ama bu yüksek testesteron belirtisidir.
Sağol dostum. Söylediklerini dikkate alacağım..

Kesinlikle koluna epilasyon falan yaptırma tavsiyem anal ve etek harici hiçbir yere epilasyon yaptırmaman erkek dediğin hafif kıllı olur bundan birkaç yıl önce bacağımdaki kılları tamamen kesmiştim kız gibi olmuştu kendimden soğumuştum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8