Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Masturbasyonu bırakma

Beyler masturbasyon yapmayı bırakır ve videolar izlemeyi bırakırsak ne kadar sürede beynimiz ve vücudumuz toparlanır ?
Malum bu işler beyni kötü etkiliyor.

ben 2 gün içinde farkı hissediyorum 1 hafta içinde tamamen normal hissediyorum ama ortalama 90 100 günde tüm etkilerinin silindiği söylenir

Mutlaka bırak psikolojik olarak mükemmel bir hale geliceksin. Daha dinç ve daha mutlu hissediceksin etkilerini ilk haftadan görüceksin. Beynin eski konfor alanına dönmek için her türlü çakallığı deneyecektir asla buna yenik düşme bir kere bozarsan, başa dönersin. ZeuN

çok zor bir sürece gireceksin ilk başlarda etkilerini görürsün ama dopamin yoksunluğundan dolayı bunalım dönemlerine gireceksin. kolay değil 100 günü aşkın hard modda yaptım hiç kolay değil hemde. ama yaşadığını hissediyorsun

Mutlaka bırak psikolojik olarak mükemmel bir hale geliceksin. Daha dinç ve daha mutlu hissediceksin etkilerini ilk haftadan görüceksin. Beynin eski konfor alanına dönmek için her türlü çakallığı deneyecektir asla buna yenik düşme bir kere bozarsan, başa dönersin. ZeuN
Bugün yaptım ama şu anda karar aldım , bir daha yapmayacağım. Ancak kafama şu soru takıldı: eğer bırakırsak işlev olarak ileride sorun çıkmaz değil mi ?
Sonuçta kullanılmayan organ körelir derler.

çok zor bir sürece gireceksin ilk başlarda etkilerini görürsün ama dopamin yoksunluğundan dolayı bunalım dönemlerine gireceksin. kolay değil 100 günü aşkın hard modda yaptım hiç kolay değil hemde. ama yaşadığını hissediyorsun
Dopamin yoksunluğundan dolayı bunalım derken. Nasıl yani ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8