Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mesaja Cevap Verme

Bro tıp okuyorum zaten yoğun bi adamım günde 1 defa yazıyorum o da yarım saatlik boşluk onda da böyle durum olunca ilgiyi baya bi kesip direk buluşmayı düşünüyorum.Buluşma ayarlı zaten sözü aldım.
Maşallah senin adına sevindim. Buluşma olayına gelirsek buluşmayı ayarladığına göre kendini sanaldan konuşmadan çekmeye çalış kardocan, kıza seni tanıma fırsatını reelde ver. Onun dışında çok fazla sanaldan yüz göz olmamaya çalışırsın buluşmadan sonra da hemen bir daha buluşalım gibisinden şeyler söylemezsen, tertemiz bir ilerleme kat edeceğini düşünüyorum. Baktın buluşmalar terso gidiyor hiç zevk almıyorsun salla gitsin tabakların var zaten. Şimdiden bol şans ☺

Gerçek hayatta buluştuğunuz zaman ilgisini daha net anlarsın

Mesaja geç cevap vererek kur yapıyor (kaçan kovalanır hesâbı) da olabilir, cidden meşgul de olabilir; bilemezsin tam.

Tabak kırıldı beyler.Buradan çıkardığım ders şu oldu: Seni tanımam lazım falan deyip lafı dolandıran tabakları direk red ediyoruz.
İlk red edip 10 -15 gün sonra tekrar dönen kızı da bu sefer biz direk red ediyoruz.Çünkü bir kere red eden ilerde yeniden red edecektir.

Tabak kırıldı beyler.Buradan çıkardığım ders şu oldu: Seni tanımam lazım falan deyip lafı dolandıran tabakları direk red ediyoruz.
İlk red edip 10 -15 gün sonra tekrar dönen kızı da bu sefer biz direk red ediyoruz.Çünkü bir kere red eden ilerde yeniden red edecektir.
Kızı buraya getirme sürecin de önemli.Yani şimdi sen bir yaklaşım hatası yapmışsındır ki o da böyle demiştir eğer kız sorunlu değilse.Haa ama eğer ki sen bir sıkıntılı hareket yapmayıp kızda ise tüm sorun o zaman direkt tabağı biz ellerimizle kırarız.Sorunu önce bizde sonra da karşıda aramak lazım.Her tabaktan bir şeyler kapmaya bakmak gerekiyor çünkü gelişim için en güzeli de bu.Umarım sana bir şeyler katmıştır bu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8