Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl bi test ile karşı karşıyayım

Merhabalar arkadaşlar öncellikle bi kızla tanıştım buluştum önce karşılıklı oturuyorduk ve güzel sohbet filan etmiştik sonra yanıma geldi oturdu fotoğraf filan çekildik sarılma filan sonra öptüm onu sevgili olduk ondan sonra ki günlerde de hep görüntülü konuşyorduk seni çok özledim falan filan seni çok seviyorum diyordu ve buna bi kelime ettim buna iyi anlamda çok dokundu küçükken tecavüze uğramış bende dedim ki senin yaran benim yaramdır bana kimse bunu dememişti falan dedi duygulandım filan dedi seni çok seviyorum dedi

ve önemli not düşersek bu kız eski sevgililerinden çok bahsediyordu bide geçmişinden ama ben dedim geçmişinde seni kötü etkileyen bi kısım varsa duymak isterim gerisini duymak istemiyorum dedim erkek arkadaşlarını filan anlatıyordu susturuyordum baya bi sevgilisi olan bi insan bu arada ve bana sen çok masumsun diyordu hoşuma gidiyor diyordu masumsun diyip duruyordu

uzatmayayım arkadaşlar şimdi bu kızla gece 3 e kadar konuştuk seni çok seviyorum çok özledim diyordu uyudu en son sabah günaydın bitanem yazdım günaydın aşkım filan yazdı sonra can alan kısıma geldik dostlar bana dedi ki
+sevgilim bir şey konuşmamız lazım
-efendim
+biraz ara verebiirmiyiz
nedenini öğrenmeye çalıştım yok sebebi yok diyor dürüst ol diyorum sana karşı hep dürüstüm diyor evet o konuda pek şüphem yok bana karşı hep dürüsttü ama ben çoktan bağlandım bu kıza daha her şey bu kadar yeniyken niye böyle bir şey yapmıştı en sonunda kıza bitti mi yani yazdım o da dedi ki bitmedi ara verelim şuan istemiyorum sadece dedi

not:kız daha konuşmaya ilk başladığımızda bana dedi böyle sebepsiz ayrılabiliriz diye bi sebebi olmadan dedi benim huyum dedi

test mi yapıyor beni ciddiye almıyor mu verebilceğiniz tyavsiyelere açığım dostlarım şu kardeşinizin mutluluğunda yol gösteren ışık olun

Ulan dalyarak ilk hatam zaten ipler kızin elinde amnkoyim. sal bu ilişkiden bı sık olmaz diyim sana.
lider ol biraz daha
lan ***** bitti mi ? Ne olmmmm lan o kim ki bitiriyor aq.git bitti de amnkoyim karar veren sen ol ama bu ilişki için yapma sicmissin zaten bidahaki ilişkilerinde karar veren taraf ol lan kıza bak bide şart koşmuş sktir git deseydin aq

Ulan dalyarak ilk hatam zaten ipler kızin elinde amnkoyim. sal bu ilişkiden bı sık olmaz diyim sana.
lider ol biraz daha
lan y*rak bitti mi ? Ne olmmmm lan o kim ki bitiriyor aq.git bitti de amnkoyim karar veren sen ol ama bu ilişki için yapma sicmissin zaten bidahaki ilişkilerinde karar veren taraf ol lan kıza bak bide şart koşmuş sktir git deseydin aq
eyv tavsiye için sağ ol ayrıldık zaten yazdım ben öyle bi insan değilim dedim şurda daha kaç gün konuşuyoruz zaten dedim ara verelim diyosun dedim istemiyorum falan filan dedi dediğin gibi kıza kendimi biraz ezik göstermiş olabilirim aşkın oyununa geldim bi dahakine daha dikkatli olcam

Bak güzel kardeşim benim. Kız seni test etmiş kalmışsın.
erkek arkadaşlarını filan anlatıyordu susturuyordum baya bi sevgilisi olan bi insan bu arada
Erkek arkadaşlarını anlatıyordu susturuyordum diyorsun ama bir çok erkek arkadaşı olmuş diyorsun, kızın erkek arkadaşlarını dinlemeyiyorum ayağı çeksende güzel bi sekilde dinlemişsin nasıl çok sevgilisi olduğundan haberin var?

Malum olayı dediğinde senin yaran benim yaram demişssin. Elbette bu davranışın hoş bir davranış fakat kimi kadın böyle bir olay yaşamasa bile yaşamış gibi anlatıp seni test edebilir. (Başıma gelen bir olay: kız bana aşiretim benimle ciddi düşünmüyorsan hayatımdan çık demişti. Korkmuştum sevgili olmaya sonradan öğrendim ki aşiret değilmiş :) ) Zamanla ustalaşırsan test mi değil mi anlarsın canını sıkma

En büyük hata. Ara verelim dediyse cevap arama neden diye sorma ki sorsan bile aradığın cevabı bulamıcaksın sana cevap olarak pff sıkıldım, sen daha iyilerine layıksın, aslansın kaplansın, sen üzülme gibi teselli cevaplar vericek hiç biride senin aradığın cevaplar değil tabi ki.

Kadını istiyorsan onun hayatına girme , onu kendi kendi hayatına çek. Halbuki sen kadının hayatına girmek için çabalamışsın.

Son düzenleme:
Senin yaran benim yaramdır' kısmından itibaren iyice düşüşe geçmiş baskınlığın ipleri baya bir salmışsın. Dönüşü olacakmış gibi görünmüyor.

Senin yaran benim yaramdır' kısmından itibaren iyice düşüşe geçmiş baskınlığın ipleri baya bir salmışsın. Dönüşü olacakmış gibi görünmüyor.
mesela böyle bir mesajda nasıl bir yanıt verilebilir nasıl bir izlenim bırakılmalı

mesela böyle bir mesajda nasıl bir yanıt verilebilir nasıl bir izlenim bırakılmalı

Anladığını ve onu dinlediğini göstermen yeterliydi. O acısına ortak veya çözüm aramıyor, dinlenmek ve anlaşılmak istiyor. Acını anlayamam belki ama tahmin edebiliyorum, çok kötü bir durum' diyebilirdin. Sonra da değiştirirdin konuyu. Dert ortağı olmak çözüm değil.

Merhabalar arkadaşlar öncellikle bi kızla tanıştım buluştum önce karşılıklı oturuyorduk ve güzel sohbet filan etmiştik sonra yanıma geldi oturdu fotoğraf filan çekildik sarılma filan sonra öptüm onu sevgili olduk ondan sonra ki günlerde de hep görüntülü konuşyorduk seni çok özledim falan filan seni çok seviyorum diyordu ve buna bi kelime ettim buna iyi anlamda çok dokundu küçükken tecavüze uğramış bende dedim ki senin yaran benim yaramdır bana kimse bunu dememişti falan dedi duygulandım filan dedi seni çok seviyorum dedi

ve önemli not düşersek bu kız eski sevgililerinden çok bahsediyordu bide geçmişinden ama ben dedim geçmişinde seni kötü etkileyen bi kısım varsa duymak isterim gerisini duymak istemiyorum dedim erkek arkadaşlarını filan anlatıyordu susturuyordum baya bi sevgilisi olan bi insan bu arada ve bana sen çok masumsun diyordu hoşuma gidiyor diyordu masumsun diyip duruyordu

uzatmayayım arkadaşlar şimdi bu kızla gece 3 e kadar konuştuk seni çok seviyorum çok özledim diyordu uyudu en son sabah günaydın bitanem yazdım günaydın aşkım filan yazdı sonra can alan kısıma geldik dostlar bana dedi ki
+sevgilim bir şey konuşmamız lazım
-efendim
+biraz ara verebiirmiyiz
nedenini öğrenmeye çalıştım yok sebebi yok diyor dürüst ol diyorum sana karşı hep dürüstüm diyor evet o konuda pek şüphem yok bana karşı hep dürüsttü ama ben çoktan bağlandım bu kıza daha her şey bu kadar yeniyken niye böyle bir şey yapmıştı en sonunda kıza bitti mi yani yazdım o da dedi ki bitmedi ara verelim şuan istemiyorum sadece dedi

not:kız daha konuşmaya ilk başladığımızda bana dedi böyle sebepsiz ayrılabiliriz diye bi sebebi olmadan dedi benim huyum dedi

test mi yapıyor beni ciddiye almıyor mu verebilceğiniz tyavsiyelere açığım dostlarım şu kardeşinizin mutluluğunda yol gösteren ışık olun
************* be, eskiden böyle çok kaybederdim. Sikleme aga.
Bunlar geçici birşeyler alıyor kızların sözlerine itibar etmeyin amk.
Biraz ara vermek falan hikaye öyle bişey yazana görüldü atarım bir dahada bakmam sikerler derdini tasasını.
Hele sahaya çıkak da böyle kızların intikamını alacağız rahat ol!

"Senin yaram benim yaramdır"

Bro sen çok yanlış gelmişsin. Harcanıyorsun bu ortamlarda. Seni arabesk forumlarına, zalımlar forumlarında görmek isteriz.

Kız seni kademe kademe shit testlerle doğrayıp atmış en sonunda da iğdiş edip bırakmış. Şu an muhtemelen senden daha erkek bir arkadaşı shit testlere sokup iğdiş etmeye çalışıyor.

Üzülecek bir durum yok ama ders çıkarmaya bak. Bende zamanında çok doğranıp iğdiş edildim bu şekilde.

Yorumlarınız için teşekkür ederim brolar her biri kulağıma küpe oldu bundan emin olabilirsiniz forumu daha çok takip etcem hata yapıcam ama aynı hataları bir daha yapmayacağım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8