Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl daha qharizmatihq oluruz?!?

Evet beyler şuan acayip yazasım var daha demin bi tane motivasyon postu attım. mutlaka okuyun ya da korkularınızın içinde boğulun xsxsxsx. Evet şimdiki konumuz nasıl daha qharizmatihq oluruz? arkadaşlar size karizma sadece 3 şeyden ibarettir desem bana inanır mısınız? evet sadece 3 şey. nedir shine bu 3 şey???'!!?
1)Eğlence
2)Tasasızlık
3)Tutku

evet karizma işte bu 3 hayatın olmazsa olmazından ibarettir. Peki ne yapacağız bu 3 şeyle suya okuyup üfledikten sonra başımızda 4 kere döndürüp sonraki helada kıçımızı bu suyla mı yıkayacaz??!? deneyebilirsin bana oldukça karizmatik geldi xsxsxsxs. konuya gelelim.
bu 3 ana noktayı tuş olarak hayal edin beyler bunlar bir etkileşimdeyken basılması gereken tuşlar. ama İŞTE CAN ALICI KISIM. BU TUŞLARI BAŞKALARINDA ARAYIP ONLARA BASMAYACAKSINIZ. KENDİNİZİN TUŞLARINA BASACAKSINIZ. EVET NE KADAR BASİT GÖRDÜN MÜ. KENDİ KENDİNİ EĞLENDİRECEKSİN. KENDİNİ RAHATLATACAKSIN. KENDİ TUTKUNU ATEŞLEYECEKSİN. BAŞKALARINI PUZZLE GİBİ ACABA ŞUNA GÜLER Mİ? ACABA ŞU BUNU RAHATLATIR MI? ACABA NE İLE İLGİLENİYOR NEYE TUTKU DUYUYOR? DİYE DÜŞÜNMEK ZORUNDA DEĞİLSİN. kendi tuşlarına basmayı öğreneceksin. eğer bilmiyorsan ve qharizmatihq olmak istiyorsan kendini nasıl güldürebileceğini, nasıl rahatlatabileceğini, ve neden konuşmaktan zevk aldığını bulacaksın. insanlar buna bayılacaklar. etrafına bak karizmatik olarak gördüğün insanlara hangi birisi başkasının tuşlarına basmaya çalışıyor. Her karizmatik insan nelerden hoşlandığını bilir ve buna göre hareket eder. şimdi gelelim eğlence konusunaa
1)eğlence!!!
arkadaşlar herkes bi parça eğlenmek ister bu bir gerçek. bunu bilmeyen varsa hemen camdan atlasın ve ölürken 5 saniyelik de olsa dünyayı görsün. o yüzden kendinizi nasıl eğlendireceğinizi bulmanız lazım. ne tür mizahı seviyorsunuz ben mesela dark mizah severim biraz böyle kasvetli havası olan mizahı severim. ve bunu etrafımda ki olanlara uyarlayıp kendimi güldürürüm en başta ve diğer insanlarda partiye dahil olmak isterler onlarda gülerler. kendinizin dans eden maymunu olun kendinizi mutlu edin. emin olun insanlar takip edecek. eğer bana inanmıyorsanız bir sonraki arkadaş buluşmanızda deneyin. Ama beyler gerçekten kendinizin gülmesi gerek eğlenmesi gerek. yani hadi şu eğlensin diye kendimi eğlendireyim moduna girmeyin anlık olarak zevk verir fakat eve girdiğiniz de ben naptım amk bugün diye kara kara düşünürsünüz.
2) TASASIZLIK!!!?1
evet tasasızlık. rahatlamak. boş(a)almak (nofapciler sakin) relax olmak. gerilmemek, beyler diyelim sosyal bir ortamdasınız, ortamdaki herkesi tek tek inceleyin. gözünüze en karizmatik gelen kişi kim? veya kim daha çok ilgiyi üzerinde topluyor, tabi ki de ortamdaki en tasasız adam. o yüzden kendinizi rahatlatmanın bi yolunu bulmanız lazım, benim kendimi rahatlatma yolum yaşadığım ruh halimi kabullenmek, abartmak, ve daha sonra gülmek, biriyle konuşmadayken konuşacak bir şeyim kalmadıysa hay amınakoyim ya konuşcak bişey kalmadı ben eve bakıp geleyim derim (yazınca s*k gibi durdu ama bunu söyleme şekliniz çok fark eder beyler.) böyle yaparak kendimi bi rahatlatmış olurum zaten artı olarak da karşımda ki kişide rahatlamış olur. (yüksek statü alarmı!!)
3)TuTkU
TUTKUYU 2 KAT DAHA BÜYÜTTÜK ARTIK İÇİNDE 100 MG DAHA FAZLA ÇİKOLATA VAR EVET 3 TL ZAM YAPTIK AMK ÇOCU NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE.
neşelendirelim biraz sizi (gülmediyseniz de komik deil yazmayın evde jilet kalmadı kendimi kesmekten :(( )
bu herhangi bir şey olabilir biliyor musunuz? diyelim ki insanlara çok saçma geldiğini düşündüğün ve inekçe geldiğini düşündüğün bir şeye çok tutkulusun. bahset ondan. bahsederken tutkuyu karşı tarafa geçir. öyle bir anlat ki karşındaki insan suratına sadece baksın. gözleri teleskop gibi açılmış, etrafındaki her şeye kör olmuş sadece odağı sensin tuvaleti varken altına sıçsın seni dinlerken öyle bir anlat ki karşında ki insan bir daha hiç bir şeye ilgi duyamasın kendini unutsun lan ohh işte böyle anlat. neye ilgi duyuyorsan sende. önemli olan senin ilgi duyman. senin eğlenmen. senin rahatlaman. çünkü sen ne hissedersen karşında ki insanda onu hisseder.

OKUMADAN GEÇME!!11!!!1!?!!11
BEYLER BUNLARI UYGULARKEN ETRAFINIZIN ÇEVRENİZİN FARKINDA OLUN. ARKADAŞINIZ ANNESİNİN ÖLÜM HABERİNİ VERDİĞİNDE GÖTE KAÇ KİLO PAMUK GİTTİ DİYE SORMAYIN. VE EN ÖNEMLİSİ TABİ Kİ PRATİK. BUNLARI SİZE EVDE KENDİNİZİ BİLGİLİ HİSSEDİN DİYE VERMİYORUM AMK. DIŞARI ÇIKIN VE DAHA KARİZMATİK İNSANLARI ÇEKEN ÇEKİCİ BİR İNSAN OLUN DİYE VERİYORUM. peace out.

Güzel yazı brom.Eglence kısmı benim yaşıtlarımda tuhaf oluyor.Adamlar bildiğin anancilik yaparak eğleniyorlar.Ornegin itfaiye geçiyor Ali bak ananın ... söndürmeye gidiyor diyorlar ve kahkaha atıyorlar.Ayak uyduramiyorum mk

Değindiğin noktalar çok güzel kankam ama yazıya biraz daha özenmeni tavsiye ederim sonunu getirmekte zorlandım.

Güzel yazı brom.Eglence kısmı benim yaşıtlarımda tuhaf oluyor.Adamlar bildiğin anancilik yaparak eğleniyorlar.Ornegin itfaiye geçiyor Ali bak ananın ... söndürmeye gidiyor diyorlar ve kahkaha atıyorlar.Ayak uyduramiyorum mk
Lan normalde anancılık muhabbetlerine ayar olurum.

İtfaiye yi görünce haykırdım amk.

Güzelmiş lan bu anancılığa karşı olsam buna taviz verirdim aq :DD

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8