Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.
  • Sitemizin renklerine ve konseptine uygun bir logoya ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler mail üzerinden iletişime geçebilir. Mail: alfalojimedya@gmail.com

Ne demeliyim?

Katılım
16 Haziran 2018
Mesajlar
127
Tepkime puanı
127
Şehir
İstanbul
Beyler yaklaşık 1,5 senelik arkadaşlığımın olduğu çekici bi kız var. Şu an istanbulda ben de istanbuldayım.Mersine gidicek ama tam ne zaman gidiceğini bilmediğini söylüyor. Ne güzel falan dedim neresi güzel hesabı çok güzel yaa dedi. Ben de pozitif dusunmesini iyi taraflarini gormesini istedim o da hak verdi falan. Sonra vizyonda hangi filmlerin oldugunu sordum ocean 8 var dedi guzel mi dedim bilmem kuzenlerle gitmeyi dusunuyoruz dedi. Ben de dur bi sn dedim ve başka filmlere baktım. Üç harfliler beddua var dedim. Korku filmini sevdiğimi bilir. Çok seversin dedi guldu. Ben de bayilirimmmm dedim. Gidicem bunaaa sen de gelseneee dedim. Uzatarak söyledim ki bi heyecanı olsun teklif gibi olmasın diye. O da istanbulda olursam bakarız diye bişey söyledi. Ben de konuyu tasidim baska yere. Simdi kıza şu zaman gidicem diye nasil soyleyebilirim bu saatten sonra kizi nasil tekrar ikna edebilirim. Şu zaman gidelim dediğimde müsait degilim diyebilir falan diye adim atmadan dusunmeyi sectim. Yardim ederseniz hoş olur.
 

Kasrqaa

Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
802
Tepkime puanı
1,641
Şehir
Eskişehir
Bak nap biliyırmusun. Rekabet yarat. Baika kız arkadaşın varsa onu davet et. Atıyorum hoşladığın kız gül diğeri hatice olsun. 3 tane bilet alıyorsun.gülü arayarak Ben haticr ile sinemaya gidiyorum istersen sende gel diyorsun. Sonra sinemada kızların ortasına oturuyorsun. Haticeye kur yapıyorsun.(gül dediğim kız seninle gerçekten buluşmak istese istanbulda olursam gelirdim demezdi direk gelirdi. O yüzden kıza o lafın cezasını hatice ile kur yaparak kesiyorsun.) Ve sinemadan çıkarken sana fazla ilgi duyan gül varken, fazla ilgi gören hatice kızımızda bir daha senin yüzüne bakmaya bilir.
Özet: Sana ilgi duyan bir sahip olurken. Basamak için kulladığın piyon haticeyle arkadaşlığın bozulacak(eğer işin erbabıysan haticeyide oyuna dahil edersin.
 

Kasrqaa

Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
802
Tepkime puanı
1,641
Şehir
Eskişehir
Kız arkadaşı bulamazsanda taktiğim var. Gülü arıyorun hatice ile sinemaya gidicem sende gel diyorsun. Sinema salonunda gül sana hatice nerde diyecek sende işi çıktı gelemiyor diyeceksin. Kadınlar başka kız ismi duyduklarında hemen ikna olurlar :)
 
Katılım
29 Mayıs 2018
Mesajlar
18
Tepkime puanı
33
Yaş
29
Şehir
İçel
Hipergami kardeşim. Şu an senle eğleniyor da olabilir seni çizgide tutuyor da olabilir. Yani senin onu onaylaman hoşuna gidiyordur. Bence hiç teklif etmeden sana yardırması lazım. Keza bir kız istiyorsa yapar. Çok takılma heyecanlanma. Gerçekten hiç buna değmiyor.
 
Katılım
16 Haziran 2018
Mesajlar
127
Tepkime puanı
127
Şehir
İstanbul
İşte yakın zamanda mersine gidiceğini söylüyor ve istanbulda olursam bakarız diyor hayır veya evet değil ben buna tekrardan şu gün gidelim nasıl derim?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst